Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Usain Bolt: Nejrychlejší člověk planety a ženy
Wikimedia Commons
Inspirace / Osudy

Usain Bolt: Nejrychlejší člověk planety a ženy

datum: 24. 9. 2019 0:05 autor: Luboš Y. Koláček
Podle bulvárních i (jinak) důvěryhodných zpráv mu „ložnicí prošly desítky a možná i stovky žen“, což v případě tak slavné osoby není zase až tak výjimečná informace. Pro nás v České republice je ovšem mnohem zajímavější, že mezi ně svého času patřila i česká zpěvačka a modelka Karolína Krézlová, s níž chodil dokonce několik měsíců, a měl ji s sebou i doma na Jamajce.

Jenomže půvabná a především štíhlá Češka nemohla soupeřit s domácímí krasavicemi, které se vyznačují mohutným dekoltem a kulatou, spíše větší zadnicí. A přesně takové ženy Bolt preferuje. Ta poslední měří jen 157 centimetrů.

Nejrychlejší muž a nejerotičtější žena?

Nejrychlejsí muž planety miluje také nejkrásnější ženy. Příkladem může být opravdu překrásná, drobná, leč vnadná Kasi J. Bennett, Boltova supersexy snědá přítelkyně, kterou vzal v polovině ledna letošního roku na elegantní jachtičku. Vyrazili na moře z přístavu mexického města Cabo San Lucas a podle vždy dobře informovaného bulváru se věnoval tento „zamilovaný pár“ nejen lásce, ale také rybolovu. A to jim dokonce na palubu skočil lachtan: „Usain Bolt se mořského tvora nezalekl a začal ho krmit rybami.“ Jak skončil „mořský tvor“ už nevíme, ale jisté je, že toho večera se Kasi na Instagramu „pochlubila videem z intimních chvil při svíčkách“. A to prosím trávili noc v zatopené jeskyni.

Na veřejnosti se Kasi ráda pyšní, vedle půvabného úsměru, svým opravdu výstavním tělem. Na nedávou společenskou akci, kam spolu vyrazili, si oblékla model, který ji spíše odhaloval, než zahaloval. Tahle nesporně chytrá dívka s osobitým kouzlem je prý také „pořádné číslo“, což dovádivého, nesporně hravého Bolta baví.

„Tam dole“ prý je „normální kluk“

O tom, jaký je Bolt v posteli, se otevřeně rozpovídala dvacetiletá studentka Jady Duarte, kterou tehdy čerstvě třicetiletý Usain Bolt sbalil předloni v létě v Riu. Na sociálních sítích se nejprve objevily obrázky, kde se muchlují, líbají a olizují, Bolt na nich působí rozjařeně, zjevně je nejméně v alkoholovém oparu. Podle Jady se potkali v clubu All In, kde atlet ukazoval své „...namakané břišní svaly: Nikdy jsem nic takového neviděla!“, vyprávěla později deníku Daily Mail. Bolt ji pak „...šoupl do taxíku a neuvěřitelně políbil“.

Každý mluvili jiným jazykem, a tak jim překládaly internetové překladače. V posteli už se dorozuměli lépe. Divoký sex měl podle dívky hodinové intervaly, které prokládali brazilskými drinky přímo v olympijské vesnici. A jak studentka bez rozpaků vyprávěla, „byl to spíš maraton, než sprint. … Večer plný vášně, pojídali jsme jeden druhého.“ A jaký je Bolt milenec? „Má tělo šampióna, ale tam dole už to není tak výjimečný, prostě normální kluk.“ Sliboval jí vztah, ale nakonec zůstalo jen u jediné noci. Snad i proto Jady všechno vyslepičila novinářům.

Života dnes užívá po všech stránkách

Sportovní důchod proměnil hravý a poživačný Bolt v jednu velkou, nikdy nekončící party. Vedle krásných žen holduje alkoholu, zejména pivo pije nejraději z tupláků, kouří tabák, nejraději z vodní dýmky – a dokonce i marihuanu. Ostatně: je přece z Jamajky, kterou proslavil zejména marihuanový král reagee Bob Marley!

Bolt s oblibou navštěvuje provozovny s rychlým občerstvením, kde si nejraději vychutnává kuřecí nugety. Aby mohl vždycky jíst jen kvalitně a podle svého gusta, otevřel si nedávno v Anglii hned 15 fastfoodů s jamajskými specialitami. A prosperuje!


Co (ne)víte o Usainu Boltovi

⇒ Nejrychlejší muž planety se narodil 21. srpna 1986 v Trelawny Parisch do poměrně dobře situované rodiny, takže mu bylo umožněno kvalitní vzdělání. Měl ještě sestru a bratra, ale také poměrně bigotní rodiče, kteří svým dětem tvrdě vštěpovali víru v Boha. I ten se možná podílel na tom, že se Bolt už ve Waldensia Primary stal roku 1998 nejrychlejším běžcem základní školy. Věnoval se i jiným sportům, a byl to právě jeho trenér kriketu, který v Boltovi objevil „...talent, který se rodí jednou za sto let“.

⇒ Jamajský sportovec Usain Bolt je každopádně prvním člověkem v historii, který dokázal zaběhnout 100 metrů pod hranicí 9,60 sekund. Právě roku 2009 byla na atletickém Mistrovství světa v Berlíně provedena přísná vědecká analýza Boltova běhu, jež ukázala, že konkrétně ve finále stometrové trati dosáhl již zmíněné rychlosti 44,72 km/h, přičemž jeho průměrná rychlost byla 37,58 km/h. Už předtím v Pekingu, jistěže také na olympijských hrách, proběhly spekulace o možném Boltově čase na 100 metrů, pokud by ovšem závěr stovky nevypustil: odhady hovořily až o čase 9,64 – což pak dokonce překonal v Berlíně. Na tamním mistrovství světa totiž Bolt výrazně (!) překonal dosavadní předpokládané hranice lidských možností časem 9,58 na sto metrů, čímž překročil svůj dosavadní osobní rekord o 0,11s.

⇒ Bolt je známý svým nepřehlédnutelným smyslem pro humor. Předvedl ho například v říjnu 2012, kdy na Jamajce – a to v rámci oslav 60. výročí panování královny Alžběty II. – nechal vyhrát britského prince Harryho. Video z této akce se přes noc stalo celosvětovým hitem.

⇒ Pak ale přichází roku 2017 a s ním Mistrovství světa v Londýně, kde Bolt své fanoušky zklamal na celé čáře: v běhu na 100 metrů byl nečekaně až třetí a ve svém vůbec posledním „světovém“ závodě, ve štafetovém běhu na 4 x 100 metrů, se zranil a k obrovskému zklamání do té doby jásajícího obecenstva závod nedokončil. Poté definitivně ukončil svoji sportovní závodní kariéru.

⇒ Jamajčan je také oblíbenou, a dlužno říci ideální reklamou na sport, který je v jeho podání skoro legrací: když běží, usmívá se, legračně vyplazuje jazyk. Na běh mu stačí trenky a tenisky, jako ostatně každému Jamajčanovi.

⇒ Baví ho hrát na playstationu, je známý showman, miluje akční filmy, rád by si zahrál Bonda.

⇒ Není ranní ptáče a říká o sobě, že je líný: „Hlavně ráno.“ Podle trenéra je pořád jako dítě. To Bolt potvrzuje: „Umím být zodpovědný, ale život je pro mě hlavně zábava.“ Je milardář, ale nerad prý utrácí. Nemá jachtu ani soukromé letadlo, zajímají ho jen rychlá auta. Nemá problém v rámci charity pomáhat lidem, kteří to opravdu potřebují: „Hlavně dětem. Ty jsou budoucnost lidstva.“


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Whoopi Goldberg (65): Prababička s drogovou minulostí

Whoopi Goldberg (65): Prababička s drogovou minulostí

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 27. 9. 2021 0:05

Chudoba, závislost na heroinu, rozpad tří manželství nebo těhotná patnáctiletá dcera. Tomu všemu…

Jack Nicholson (84): Ze života bouřliváka

Jack Nicholson (84): Ze života bouřliváka

Autor: Hana Lorencová, Datum: 23. 9. 2021 0:05

Jeho vstup na svět nebyl jednoduchý. Sedmnáctiletá June čekala dítě s milencem Furcillo Rosem. Dítě…

Mileva Marić (†73): První žena Alberta Einsteina umřela v zapomnění

Mileva Marić (†73): První žena Alberta Einsteina umřela v zapomnění

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 22. 9. 2021 0:05

Její osud je smutný. Zůstala ve stínu slavného manžela, přestože se významně podílela na jeho…

Michal I.: Rumunský král, bratranec anglické královny Alžběty II., byl poslední monarcha za železnou oponou

Michal I.: Rumunský král, bratranec anglické královny Alžběty II., byl poslední monarcha za železnou oponou

Autor: Luboš Y. Koláček, Datum: 21. 9. 2021 0:05

„Panovnice Alžběta II. truchlí! Zákeřným nemocem dnes podlehl člen královské rodiny...“ hlásají…

Simona Monyová (†44): Hřála si na prsou hada

Simona Monyová (†44): Hřála si na prsou hada

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 20. 9. 2021 0:05

Říká se, že být krásná, inteligentní a úspěšná, je vražedná kombinace. V případě Simony Monyové,…

Eva Gerová (†93): Nenápadná knihovnice, která se vzdala filmové kariéry

Eva Gerová (†93): Nenápadná knihovnice, která se vzdala filmové kariéry

Autor: Anna Vágnerová, Datum: 16. 9. 2021 0:05

Bylo jí teprve šestnáct, když po boku Zity Kabátové zazářila v melodramatu Manželství na úvěr.…

Chris Noth (66): Dvanáctkrát zatčený

Chris Noth (66): Dvanáctkrát zatčený

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 14. 9. 2021 0:05

Zatímco v seriálu Sex ve městě je jako pan Božský ztělesněním ideální partie, v reálném životě má…

10 podob okouzlující Claudie Cardinale (řečené CC)

10 podob okouzlující Claudie Cardinale (řečené CC)

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 13. 9. 2021 0:05

Ačkoliv jí svět filmu ležel u nohou, krása a sláva jí nikdy nestouply do hlavy. Ba naopak, Claudia…

Tip šéfredaktorky

Příběh Katky (40): Posedlost uklízením

12. 9. 2021 0:05 autor podle příběhu Kateřiny V. napsala Alžběta Morávková