Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život

Soukromí

Laurits Group s. r. o. postupuje při zpracování osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dalšími právními předpisy. Při zpracování osobních údajů uživatelů postupuje v souladu s nařízením Evropské unie č. 2016/678, obecným nařízením o zpracování osobních údajů

Provozovatel tohoto webu Laurits Group s. r. o. a společnost Seznam.cz, a.s. shromažďují, uchovávají a sdílejí informace o koncových uživatelích, včetně IP adres, jedinečných identifikátorů uživatelů nebo informací umožňujících osobní identifikaci získané na těchto stránkách a na stránkách partnerů, se kterými jsou propojeny. Podrobné informace o nakládání s osobními údaji najdete na stránkách o ochraně osobních údajů a dále na webových stránkách každého partnera.

Na internetových stránkách, které jsou součástí partnerské sítě společnosti Seznam.cz, a.s., můžete dostávat obsah a nabídky, které vás skutečně baví a zajímají. K tomu potřebujeme váš souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s celoevropským nařízením o GDPR.

Prosíme vás proto o potvrzení, že pro účely poskytování jedinečného obsahu na internetových stránkách a v mobilních aplikacích partnerské sítě společnosti Seznam.cz, a.s. poskytujete reklamnímu systému společnosti Seznam.cz, a.s., provozovatelům internetových stránek, kteří jsou součástí partnerské sítě společnosti Seznam.cz, a.s., případně vybraným partnerům výslovný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, jejich možným sdílením v rámci partnerské sítě společnosti Seznam.cz, a.s. a jejich využitím pro dále uvedené účely (typy zpracování):

  • Ukládání a/nebo přístup k informacím v zařízení
  • Profil pro personalizovanou reklamu a zobrazení personalizované reklamy
  • Personalizovaný obsah
  • Lze použít přesné údaje o geografické poloze a informace o vlastnostech zařízení.

Údaje pro následující účely zpracovávají společnost Seznam.cz, a.s. a provozovatelé internetových stránek, kteří jsou součástí partnerské sítě společnosti Seznam.cz, a.s., na základě oprávněného zájmu:

  • Základní nastavení reklamy
  • Měření výkonu reklamy a obsahu, poznatky o uživatelích a vývoj produktů

Právní titul zpracování dat vybranými partnery najdete pro jednotlivé účely pod tlačítkem „Další volby“.

Rozsah uděleného souhlasu můžete upravit kliknutím na tlačítko „Další volby“, kde najdete rovněž informace k oprávněným zájmům a možnosti podat proti nim námitku. Podrobnější informace o nakládání s osobními údaji najdete na stránkách o ochraně osobních údajů, kde můžete své nastavení kdykoliv změnit.

Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o krmivo pro kočky

12. 7. 2024 14:57 autor -red-