Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
David a Victoria Beckhamovi: Pohádka o „Popelákovi a princezně“
Wikimedia Commons
Inspirace / Slavné páry

David a Victoria Beckhamovi: Pohádka o „Popelákovi a princezně“

datum: 30. 11. 2020 0:05 autor: Anna Vágnerová
V tomto příběhu si hlavní pohádkoví hrdinové vyměnili role. Tou bohatou byla Victoria. Zatímco ji do soukromé školy vozil řidič v Rolls-Royce, jeden z později nejlépe placených fotbalistů světa David vyrůstal v úplně obyčejné a nepříliš zámožné rodině kadeřnice a instalatéra.

Dnes patří k britské smetánce, přátelí se s královskou rodinou. Byli hosty na svatbě prince Williama s Kate, stejně jako Harryho a Meghan.

Přes zaručené zprávy bulvárních médií o jejich rozchodu tento na první pohled nesourodý pár je spolu už víc než dvacet jedna let.

Něco o Victorii...

Victoria Adams přišla na svět 17. dubna 1974 do rodiny zámožného majitele velkoobchodu s elektronikou Anthonyho a jeho ženy Jacqueline. Tři děti – Victoria a mladší sourozenci Louise a Christian – navštěvovali prestižní soukromé školy, kam je vozil řidič v Rolls-Royce. Victoria prý ale vystupovala z auta o dva bloky dřív, protože nechtěla, aby ji spolužáci viděli.

Byla vynikající studentkou a zajímal ji tanec a divadlo. Postupně přestala „řešit“ bohatství rodičů, a naopak se naučila peníze utrácet. Její velkou zábavou bylo nakupování.

Když v březnu 1994 objevila v týdeníku The Stage inzerát na konkurs do dívčí hudební skupiny, neváhala ani chvíli a přihlásila se. A tak se v roce 1994 stala členkou Spice Girls – jedné z nejúspěšnějších ženských hudebních skupin všech dob.

... a Davidovi

Sandra a David Beckhamovi byli velkými, dá se říci až fanatickými fanoušky klubu Manchester United. Se synem Davidem, který se narodil 2. května 1975, i jeho dvěma sestrami od malička často cestovali 320 kilometrů z Londýna do Manchesteru a zpět.

Není divu, že David propadl fotbalu a nic jiného ho nezajímalo. V sedmnácti se mu splnil velký sen: podepsal smlouvu s Manchester United a stal se profesionálním hráčem. Za úspěchem stojí i velká podpora Davidova otce, který synovi věnoval veškerý volný čas, .

„Ve škole se mě učitelé vždycky ptali, co chci dělat, až budu velký. Odpovídal jsem: ‚Chci být fotbalista.‘ A oni říkali: ‚Ale co chceš dělat za práci?‘ Jenže fotbal, to byla jediná věc, kterou jsem kdy chtěl dělat.“ 

Dívka snů

Victorii poprvé zaregistroval v roce 1996. Na turnaji v Tbilisi odpočíval v hotelu a přepínal televizi, kde zrovna běžel klip populárních Spice Girls. David populární hudbě nerozuměl a neměl o ní přehled, ale nemohl odtrhnout oči od křehké půvabné dívky s kratším účesem v přiléhavé černé kombinéze.

Připadala mu prý tak něžná a bezbranná, že zatoužil ji chránit a starat se o ni. „Jednou bude moje,“ řekl si a krásnou dívku měl pořád před očima.

Na první setkáni sí ale ještě musel počkat.

Victorie se účastnila charitativního fotbalového zápasu na stadionu Old Trafford a po zápase šla s kolegyní Melanii Chisholm (Mel-B) do šatny. Fotbalisté jí připadali sexy, ale nejvíc se jí líbil ten s číslem 7 na dresu.

Když David uviděl dívku svých snů vstoupit do šatny, zůstal v údivu nehnutě stát. Dívka k němu přistoupila a podala mu ruku a představila se.

Zatímco on nebyl schopný slova a horečně přemýšlel, jak ji pozvat na rande, Victoria vzala iniciativu do svých rukou. „Možná se ještě někdy uvidíme,“ řekla a na zadní stranu fotbalové vstupenky napsala své číslo telefonu. Po návratu domů si prý Beckham číslo přepsal na dalších šest míst – co kdyby ho náhodou ztratil?

Prodají i vzduch!

Tak začal příběh lásky zpěvačky a fotbalisty. Za rok po prvním setkání pár oznámil zasnoubení.

Rodiče Victorie k snoubenci své dcery neměli připomínky, milý a skromný mladík se jim zamlouval. To u Beckhamů nadšením neskákali. „Tahle výstřední a rozmazlená holka se k našemu synovi nehodí,“ prohlásila prý rázně matka Sandra a otec mlčky souhlasil. Dobře ale věděli, že když si jejich syn něco umane, nic ho nezastaví.

Soukromý svatební obřad se konal 4. července 1999 na irském zámku Lutrelstone. V přepočtu osm set tisíc dolarů, které dali za obřad, se jim rychle vrátilo. Prodali totiž práva na exkluzivní mediální zastoupení svatebního dne za jeden a půl milionu dolarů.

Od té doby se také říká, že Beckhamovi jsou schopni vydělat i na vzduchu kolem sebe.

Osobní asistentka

Když se brali, byl už čtyři měsíce na světě jejich první syn Brooklyn. Lékaři přitom Victorii tvrdili, že zřejmě nebude mít děti. Pro Davida to byl šok, toužil po velké rodině, ale věřil, že moderní medicína dokáže zázraky.

O tři roky později přivítali na svět druhého syna Romea, který bohužel od narození trpí epilepsií.

Rodinná idylka poprvé dostala trhliny poté, co v roce 2004 David podepsal smlouvu s Realem Madrid. Do cesty mu však osud přihrál osobní asistentku Rebeccu Loos, která ho doprovázela do Španělska a měla mu pomáhat s orientací v cizí zemi a s učením španělštiny. Zřejmě nezůstalo jen u toho…

Paparazzi je spolu několikrát vyfotili v intimních chvílích! Novináři se předháněli v uveřejňování podrobností a svou chvilku slávy si užila i Rebecca, které ochotně mluvila o jejich románku. Pověstnou polívčičku si přihřála i australská modelka Sarah Marbeck, která tvrdila, že měla s Davidem poměr. Beckham sice kategoricky popřel, že by něco z toho byla pravda, ale Victoria byla v šoku.

Odpustila mu

Obrnila se hrabou mlčení, na Davidovy telefonáty nereagovala, nicméně sbalila syny a odletěla do Madridu. Údajně hrozila rozvodem, nakonec se pár usmířil a do roka byl na světě třetí syn Cruz.

Harper, jejich jediná dcera se narodila v červenci 2011. Ještě předtím však musel David čelit dalšímu skandálu. Americká prostitutka Irma Nici pro magazín In Touch uvedla, že měla s Beckhamem sex. Časopis později připustil, že to zřejmě nebyla pravda.

Rodinu drží pohromadě majetek

Beckhamovým nelze upřít pracovitost a podnikavost. Victoria se věnuje módě, navrhuje nové kolekce a otvírá butiky po celém světě.

David často vystupuje v reklamě na prádlo i kosmetiku, podobně si přivydělává i Romeo.

Beckhamovi jsou prý bohatší než britská královská rodina. David si denně v průměru vydělá v přepočtu skoro milion a půl korun. Jejich majetek se odhaduje skoro na půl miliardy liber (téměř dvacet miliard korun).

I proto se říká, že i přes různé skandály se nikdy nerozvedou. Stmelují je peníze.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Marilyn Monroe (†36) a její muži

Marilyn Monroe (†36) a její muži

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 27. 4. 2021 0:05

„Muž je jako koberec. Položte ho dobře hned napoprvé a můžete po něm šlapat celý život,“ tvrdívala…

John Lennon (†40) a Yoko Ono (88): Příběh šílené lásky

John Lennon (†40) a Yoko Ono (88): Příběh šílené lásky

Autor: Anna Vágnerová, Datum: 15. 4. 2021 0:05

Jejich život byl plný hádek, usmiřování, skandálů, sebevražedných pokusů, léčení na psychiatrii,…

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick: Třetí dekáda štěstí

Sarah Jessica Parker a Matthew Broderick: Třetí dekáda štěstí

Autor: Anna Vágnerová, Datum: 11. 3. 2021 0:05

V hollywoodských kulisách nebývá úplně běžné, když vztah překročí hranici deset let. Partnerství…

Gerty (†61) a Carl (†87) Coriovi: Nositelé Nobelovy ceny za medicínu se narodili a studovali v Praze

Gerty (†61) a Carl (†87) Coriovi: Nositelé Nobelovy ceny za medicínu se narodili a studovali v Praze

Autor: Anna Vágnerová, Datum: 3. 3. 2021 0:05

Zatímco rodná země na ně téměř zapomněla a jejich jména zná zřejmě jen skupina odborníků z oblasti…

Mick Jagger (77) a Jerry Hall (64): Zvíře a kráska

Mick Jagger (77) a Jerry Hall (64): Zvíře a kráska

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 25. 2. 2021 0:05

Od samého počátku tento pár přitahoval pozornost. Krásná modelka a ne zrovna pohledný rockový…

Simone Signoret (†64) a Yves Montand (†70): Do jejich lásky se připletla Marilyn Monroe

Simone Signoret (†64) a Yves Montand (†70): Do jejich lásky se připletla Marilyn Monroe

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 4. 2. 2021 0:05

Když Simone 5. srpna 1962 obědvala s přáteli v restauraci, zašeptal jí číšník, že má u něj telefon.…

Americká pohádka: Jacqueline (†64) a John (†46) Kennedyovi

Americká pohádka: Jacqueline (†64) a John (†46) Kennedyovi

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 19. 1. 2021 0:05

Celý svět zná filmový záběr náhodného kameramana v Dallasu. Jackie Kennedyová v růžovém kostýmku…

Celine Dion a René Angélil: Věk je jenom číslo

Celine Dion a René Angélil: Věk je jenom číslo

Autor: Jana Vavřinová, Datum: 13. 1. 2021 0:05

Ačkoliv ve své nejslavnější písni z filmu Titanic Celine Dion zpívá „My heart will go on“ (Mé srdce…

Tip šéfredaktorky

Nový zábavný kvíz na téma: České filmové maminky

9. 5. 2021 11:00 autor -jav-