Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Váhy
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Váhy

datum: 23. 9. 2021 10:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
S radostí vám přinášíme další díl seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení. Tradičně se zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se nachází ve vzdušném znamení Vah.

Kolem Slunce se pohybují další planety, proto i po celý tento měsíc budou v jeho blízkosti naši „známí“: Merkur (komunikace, myšlení), který má od 27. 9. do 18. 10 zdánlivě couvat a nabádat nás tak k přehodnocování minulých rozhodnutí (komunikace, myšlení) a Mars (aktivita, vnitřní motor), jenž bude bdít nad tím, aby naše činy byly prospěšné nejen nám, ale i našemu okolí.

Povahu Vah si můžeme nejlépe představit jako misky, symbolizující toto znamení. Bývají to lidé jemné povahy, kteří svůj život tráví zvažováním různých možností. Váhy jsou proto často brzděny nerozhodností, přestože v životě usilují o harmonii, klid a rovnováhu ve všem, čemu se věnují. Je pro ně důležité navazování harmonických a vyrovnaných partnerských vztahů. Jsou rození diplomaté, kteří umějí usmířit i nepřátele. Oplývají uměleckými schopnostmi, což navíc dokáží využít k tomu, aby si kolem sebe vytvořili vkusné prostředí. Mají blízký vztah k umění, „krásnu“ a estetice jako takové.

Rady Original Astromódy®

  • Pokud si přejete vnést do svého života více harmonie, tolerance a diplomacie, jistě oceníte několik astromódních doporučení.
  • Na těle je znamení Vah spojeno s oblastí boků. Pro zvýraznění této partie jsou tedy vhodné opasky přes boky, dále též kalhoty či sukně se sníženým pasem. Oblast boků lze jistě zvýraznit i horní částí oděvu (košile, svetr, sako, kabátek) končící v této oblasti, případně se zvýrazněným spodním lemem, ať už barvou, vzorem či prošitím, anebo kapsami tamtéž. Dalším řešením může být například i střih šatů se sníženým pasem a řasením v oblasti boků.

  • Klasickým pomocníkem nám budou opět barvy. Pokud máte ve vašem šatníku zlatý bokový pásek, určitě jej tento měsíc používejte. Stejně tak se hodí barva červená. Obě barvy vám dodají sebevědomí a rozhodnost. Zelená pomůže s laskavostí a taktem reagovat na vnější události.

  • Ze vzorů či motivů se hodí kroužky nebo spirály, například v podobě spony na opasku. Případně taktéž puntíky na části oděvu zakrývající boky.
  • Jak jsme výše uváděli, bude po celý měsíc ve Vahách také planeta Mars. Proto jsou v tomto období na bocích vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem v místě boků (např. kovová spona na pásku) podpoříte svou rozhodnost. Pokud do oblasti boků přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd, odměnou vám bude zesílená schopnost diplomacie a ohleduplnosti.

  • Kromě vhodného oblečení můžeme období, kdy je Slunce ve znamení Vah, podpořit též mnoha dalšími způsoby. Oblast boků je totiž spojena s ledvinami a močovým ústrojím, které jsou v čase podzimu více náchylné na prochladnutí. Proto je vhodné udržovat se v teple a dodržovat pitný režim (teplejší nápoje). Můžete vyzkoušet i jednoduchý způsob, jak si dodat „šťávu“. Zahřejte si třením dlaně a jakmile bude cítit sálající teplo, přiložte je na své ledviny. Vnímejte, jak prohřívají a nabíjí přesně ta místa, která to aktuálně potřebují nejvíce.
Doporučení pro muže
  • Také mužům prospěje péče o zdraví v podobě pitného režimu a prohřívání těla, minimálně v oblasti boků a beder. Vhodná jsou samozřejmě i výše uvedená doporučení v podobě střihů kalhot s nižším pasem a opasků přes boky. Zvýraznit tuto oblast těla pomohou horní části oděvů sahající k bokům, ať je to tričko, košile, svetr, sako či kabát.

  • Obecně vzato je znamení Vah o harmonii, přátelství, vzájemné pomoci, toleranci a soucítění s druhými, což jsou hodnoty, které mají svou „váhu“ vždy. Proto i když zrovna nenajdete v šatníku vhodnou část oděvu, s vědomím si těchto vlastností budete z pohledu vesmíru a vlivu planet „v kurzu“ neustále.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Jak být modelkou s konfekční velikostí 50?

Jak být modelkou s konfekční velikostí 50?

Autor: -lym-, Datum: 12. 10. 2021 15:00

Nemusí to být vůbec problém! Právě teď se můžete přihlásit do konkurzu pro ženy plných tvarů.

Jaké brýle budou „in“? 6 trendů pro nadcházející sezónu

Jaké brýle budou „in“? 6 trendů pro nadcházející sezónu

Autor: -an-, Datum: 6. 10. 2021 10:00

Brýlové obroučky nemusí být jen rutinní záležitostí, ale mohou podtrhnout outfit a dodat mu tak…

Nohy v teple!

Nohy v teple!

Autor: -lym-, Datum: 22. 9. 2021 10:00

Tak to budeme v nejbližších týdnech už potřebovat! Víte ale, že nohy si do jednoduchých bot…

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Autor: -mav-, Datum: 18. 9. 2021 11:00

Umělé řasy nejsou dnes už žádným nedostupným luxusem. Navíc vypadají naprosto přirozeně!

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Autor: -sur-, Datum: 7. 9. 2021 15:00

Věděli jste, že český nadaný vědec Otto Wichterle vynalezl v roce 1950 polyamidovou přízi a tím…

Co dělat, když mám...

Co dělat, když mám...

Autor: -mav-, Datum: 23. 8. 2021 15:00

Nejste spokojená s tím, jak vypadáte a co vám dala příroda do vínku? Nic se neděje, pomoc je někdy…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 22. 8. 2021 11:00

Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného…

3 nové letní vůně

3 nové letní vůně

Autor: -mia-, Datum: 30. 7. 2021 15:00

Vyzkoušejte letošní letní voňavé hity pro dámy!

Tip šéfredaktorky

Arthur Miller (†89): Odmítl se starat o syna s Downovým syndromem

11. 10. 2021 0:05 autor Anna Vágnerová