Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Střelec
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Střelec

datum: 22. 11. 2021 15:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se jako tradičně zaměříme na postavení Slunce, které 22. 11. vstoupilo do ohnivého znamení Střelce.

Astromódní doporučení pro období znamení Střelce 22. 11. - 21. 12. 2021

Jak již z předchozích dílů víme, v blízkosti Slunce se pohybují také jiné planety.

V období od 25. 11. – 13. 12. bude dělat Slunci společníka planeta komunikace a myšlení Merkur, od 13. 12. také Mars (aktivita, vnitřní motor).

Znamení Střelce bývá nejčastěji spojováno s cestováním a s touhou po dobrodružství. Díky jeho vládnoucí planetě Jupiter (moudrý, štědrý učitel) mívají mnohdy jeho cesty spirituální, filozofický nebo jiný idealistický přesah. Střelec vyniká svým optimismem, schopností nadchnout sebe i druhé, touží po pravdě a poznání. Díky své povaze mívá aktivní a dobrodružný život, obvykle spojený s kratšími či delšími pobyty v zahraničí.

V módě upřednostňuje pohodlné, ležérní a originální oblečení. Díky silnému vztahu k cizím kulturám, zvykům a tradicím si rád oblékne etnické či folklórní motivy a oděvy dýchající atmosférou dálek.

Rady Original Astromódy®

Pokud toužíte vnést do svého života více nadšení, poznání nebo vás láká dobrodružství a daleké cesty, vyzkoušejte některé z našich astromódních doporučení.

  • Znamení Střelce je na těle propojeno se stehny. Zvolte tedy vrchní část oděvu s délkou po stehna ~ košile, trička, tuniky, šaty, svetry či kabáty. Další možnosti nabízejí samozřejmě také kratší sukně, kraťasy ~ nyní z hřejivých materiálů, doplněné zajímavými, třeba vzorovanými punčocháči a kozačkami až nad kolena. Skvělou volbou jsou kalhoty se zdobnými prvky na stehnech ~ nabízejí se kapsy, ozdobné prošití, poutka, druky nebo stále oblíbené díry na riflích. Snadným způsobem, jak na stehna přitáhnout pozornost, je také upnutější střih oděvu v této oblasti. Případně můžete zvolit kabelku s délkou po stehna nebo aktovku do ruky.

  • Jako obvykle nám pomohou zvýraznit danou zónu na těle také barvy, ať už v detailu či celou částí oděvu zakrývající stehna. Žlutá vám pomůže projevit více autentičnosti a dodá sebevědomí na vaší životní cestě. Zlatá obohatí o vyšší spirituální rozměr, posílí vaši víru a bude působit jako magnet na příležitosti. Vhodnou variantou jsou také vzory, a to puntíky, kruhové nebo spirálové motivy.

  • Červená, především od 13. 12., dodá rozhodnost do vašich kroků. Zvolte ji zejména, pokud hodláte v něčem výrazně zabrat, „trumfnout“ se, nebo se potřebujete pohnout z místa. Místo červené barvy můžete využít ostré tvary ~ trojúhelníky nebo „véčka“, které vám taktéž dodají drive a spontánnost.

  • Pokud na stehna obléknete barvu šedou, motiv hvězd či šestiúhelníků, nebo využijete v této oblasti třásně ~ třeba na spodním lemu sukně či dlouhé šále zasahující až na stehna, budete snáze vyjadřovat své ideály slovy a sdílet svůj světonázor se svým okolím. Vyzkoušejte, jak se vám budou v tomto období učit cizí jazyky :-)

A co muži?
  • Stejně jako ve výše uvedených doporučeních pro ženy, zaměřte se na zvýraznění stehen. Zvolte delší svetry, košile, mikiny či trika. Nebo dlouhou šálu.

  • Kalhoty s kapsami na stehnech, rifle s dírou v této oblasti. Mnoho možností nabízí i široký sortiment outdoorového zboží, kde jsou kalhoty často vyrobené v kombinaci různých materiálů a vzorů, které často zdůrazňují právě stehna.

  • Další variantou je protažení nohou jógou či strečingem, nebo vyběhnout si chody či nedaleký kopec a posílit tak stehenní svaly.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

5 tipů, jak pečovat o ruce

5 tipů, jak pečovat o ruce

Autor: -an-, Datum: 1. 11. 2021 10:00

Na podzim a v zimě vás může potrápit popraskaná pokožka na rukou, jak o ně pečovat?

5 vychytávek, jak mít v zimě zdravé vlasy

5 vychytávek, jak mít v zimě zdravé vlasy

Autor: -mia-, Datum: 25. 10. 2021 10:00

Vlasy, ať jsou dlouhé nebo krátké, během chladných a sychravých dnů velmi trpí. Chlad, vítr a suchý…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Štír

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Štír

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 23. 10. 2021 11:00

V novém dílu seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se jako obvykle…

Jak být modelkou s konfekční velikostí 50?

Jak být modelkou s konfekční velikostí 50?

Autor: -lym-, Datum: 12. 10. 2021 15:00

Nemusí to být vůbec problém! Právě teď se můžete přihlásit do konkurzu pro ženy plných tvarů.

Jaké brýle budou „in“? 6 trendů pro nadcházející sezónu

Jaké brýle budou „in“? 6 trendů pro nadcházející sezónu

Autor: -an-, Datum: 6. 10. 2021 10:00

Brýlové obroučky nemusí být jen rutinní záležitostí, ale mohou podtrhnout outfit a dodat mu tak…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Váhy

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Váhy

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 23. 9. 2021 10:00

S radostí vám přinášíme další díl seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného…

Nohy v teple!

Nohy v teple!

Autor: -lym-, Datum: 22. 9. 2021 10:00

Tak to budeme v nejbližších týdnech už potřebovat! Víte ale, že nohy si do jednoduchých bot…

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Autor: -mav-, Datum: 18. 9. 2021 11:00

Umělé řasy nejsou dnes už žádným nedostupným luxusem. Navíc vypadají naprosto přirozeně!

Tip šéfredaktorky

Judy Garland (†47): Vzlety a pády královny comebacků

21. 10. 2021 0:05 autor Anna Vágnerová