Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Střelec
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Střelec

datum: 22. 11. 2021 15:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se jako tradičně zaměříme na postavení Slunce, které 22. 11. vstoupilo do ohnivého znamení Střelce.

Astromódní doporučení pro období znamení Střelce 22. 11. - 21. 12. 2021

Jak již z předchozích dílů víme, v blízkosti Slunce se pohybují také jiné planety.

V období od 25. 11. – 13. 12. bude dělat Slunci společníka planeta komunikace a myšlení Merkur, od 13. 12. také Mars (aktivita, vnitřní motor).

Znamení Střelce bývá nejčastěji spojováno s cestováním a s touhou po dobrodružství. Díky jeho vládnoucí planetě Jupiter (moudrý, štědrý učitel) mívají mnohdy jeho cesty spirituální, filozofický nebo jiný idealistický přesah. Střelec vyniká svým optimismem, schopností nadchnout sebe i druhé, touží po pravdě a poznání. Díky své povaze mívá aktivní a dobrodružný život, obvykle spojený s kratšími či delšími pobyty v zahraničí.

V módě upřednostňuje pohodlné, ležérní a originální oblečení. Díky silnému vztahu k cizím kulturám, zvykům a tradicím si rád oblékne etnické či folklórní motivy a oděvy dýchající atmosférou dálek.

Rady Original Astromódy®

Pokud toužíte vnést do svého života více nadšení, poznání nebo vás láká dobrodružství a daleké cesty, vyzkoušejte některé z našich astromódních doporučení.

  • Znamení Střelce je na těle propojeno se stehny. Zvolte tedy vrchní část oděvu s délkou po stehna ~ košile, trička, tuniky, šaty, svetry či kabáty. Další možnosti nabízejí samozřejmě také kratší sukně, kraťasy ~ nyní z hřejivých materiálů, doplněné zajímavými, třeba vzorovanými punčocháči a kozačkami až nad kolena. Skvělou volbou jsou kalhoty se zdobnými prvky na stehnech ~ nabízejí se kapsy, ozdobné prošití, poutka, druky nebo stále oblíbené díry na riflích. Snadným způsobem, jak na stehna přitáhnout pozornost, je také upnutější střih oděvu v této oblasti. Případně můžete zvolit kabelku s délkou po stehna nebo aktovku do ruky.

  • Jako obvykle nám pomohou zvýraznit danou zónu na těle také barvy, ať už v detailu či celou částí oděvu zakrývající stehna. Žlutá vám pomůže projevit více autentičnosti a dodá sebevědomí na vaší životní cestě. Zlatá obohatí o vyšší spirituální rozměr, posílí vaši víru a bude působit jako magnet na příležitosti. Vhodnou variantou jsou také vzory, a to puntíky, kruhové nebo spirálové motivy.

  • Červená, především od 13. 12., dodá rozhodnost do vašich kroků. Zvolte ji zejména, pokud hodláte v něčem výrazně zabrat, „trumfnout“ se, nebo se potřebujete pohnout z místa. Místo červené barvy můžete využít ostré tvary ~ trojúhelníky nebo „véčka“, které vám taktéž dodají drive a spontánnost.

  • Pokud na stehna obléknete barvu šedou, motiv hvězd či šestiúhelníků, nebo využijete v této oblasti třásně ~ třeba na spodním lemu sukně či dlouhé šále zasahující až na stehna, budete snáze vyjadřovat své ideály slovy a sdílet svůj světonázor se svým okolím. Vyzkoušejte, jak se vám budou v tomto období učit cizí jazyky :-)

A co muži?
  • Stejně jako ve výše uvedených doporučeních pro ženy, zaměřte se na zvýraznění stehen. Zvolte delší svetry, košile, mikiny či trika. Nebo dlouhou šálu.

  • Kalhoty s kapsami na stehnech, rifle s dírou v této oblasti. Mnoho možností nabízí i široký sortiment outdoorového zboží, kde jsou kalhoty často vyrobené v kombinaci různých materiálů a vzorů, které často zdůrazňují právě stehna.

  • Další variantou je protažení nohou jógou či strečingem, nebo vyběhnout si chody či nedaleký kopec a posílit tak stehenní svaly.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Autor: -lym-, Datum: 13. 6. 2022 9:10

Kozí mléko je „in“. Stále více lidí přichází na chuť také z něj připravovaným sýrům, jogurtům a…

3 rady, jak zvládnout opalování

3 rady, jak zvládnout opalování

Autor: -an-, Datum: 8. 6. 2022 10:00

Venkovní počasí se konečně přehouplo do letních teplot. Co nevidět nastane čas obléct si plavky a…

Jak si vybrat plavky?

Jak si vybrat plavky?

Autor: redakce ve spolupráci s Žanetou Ilutanovou, profesionální stylistkou, Triola, Datum: 6. 6. 2022 10:00

Sezóna plavek je tu. Sluneční paprsky, tříštivé vodní kapky, mořské vlny i klidná hladina rybníků,…

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 3. 6. 2022 0:05

V současnosti je pro nás běžné ukazovat se na pláži nahoře bez nebo v těch nejmenších kousíčcích…

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Autor: -av-, Datum: 10. 5. 2022 10:00

Léto je před dveřmi a začínáme řešit, jak se rychle zbavit přebytečných kil, aby nám slušely plavky…

Jak si vybrat ten správný parfém?

Jak si vybrat ten správný parfém?

, Datum: 6. 5. 2022 7:00

Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Doporučujeme vzít v úvahu roční období, denní dobu a…

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Autor: -ket-, Datum: 22. 4. 2022 12:45

Jednou z hlavních věcí při péči o vlasy je znalost typu vlasů. A právě s tím vám odborníci v Klier…

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Autor: -ket-, Datum: 20. 4. 2022 15:00

Kdy používat přípravky s kyselinou hyaluronovou? Nejlépe právě teď. Počátkem jara totiž bývá…

Tip šéfredaktorky

SOUTĚŽ Gely na intimní hygienu sebamed

16. 6. 2022 14:30 autor -red-