Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Štír
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Štír

datum: 23. 10. 2021 11:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V novém dílu seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se jako obvykle zaměříme na postavení Slunce, které 23. 10. vstoupilo do dalšího znamení zvěrokruhu, a to do vodního Štíra.

Astromódní doporučení pro období znamení Štíra 23.10. – 21. 11. 2021

Kolem Slunce se vždy pohybují také jiné planety, proto se od 30. 10. do znamení Štíra přesune Mars (aktivita, vnitřní motor), a od 6. 11. planeta komunikace a myšlení Merkur.

Mystické znamení Štíra může na první pohled působit nenápadně, skrývá v sobě však mnoho energie. Do všeho vkládá emoce, které jsou často extrémního rázu ~ vášnivě milují, stejně tak silně umějí i nenávidět. Mají silnou vůli a vytrvalost, pokud o něco projeví skutečný zájem, dokážou jít dlouho za svým, než dosáhnou cíle. Těžko zapomínají na staré křivdy, umí je i oplatit. Nechybí jim odvaha a díky silné schopnosti regenerace jsou velmi houževnatí. Jde o znamení velice vášnivé se silnou intuicí a zájmem o vše tajemné či záhadné. Díky tomu se často realizují v oborech, jakými jsou například psychologie, léčitelství nebo historie.

Štír si rád užívá příjemných věcí. Potěší ho dobré jídlo, kvalitní literatura, luxusní prostředí a také erotika. Co se týká módního vkusu, potrpí si na kvalitu, rafinovanost a sexappeal. Pro ostatní bývají Štíři tajemní a tajemství by mělo být součástí i jejich šatníku.

Rady Original Astromódy®

Pokud si přejete vnést do svého života více hloubky, lákají vás témata mezi „nebem a zemí“, nebo si přejete posílit svou přitažlivost, vyzkoušejte některé z našich astromódních doporučení.

  • Na těle je znamení Štíra spojeno s oblastí sedu. Nejzákladnějším zvýrazněním této části těla je proto kvalitní spodní prádlo. Možná vás napadne, že spodní prádlo není vidět (alespoň většinou), tak proč do něj investovat? Odpověď je jednoduchá. V opravdu kvalitním či luxusním spodním prádle se budete určitě cítit mnohem sebevědoměji, jistěji a také přitažlivěji. Toto naladění budete silně vyzařovat, čímž si přitáhnete odpovídající reakce z okolí.

  • Vhodným modelem může být i noční košilka končící na zadečku nebo těsně pod ním, stejně jako horní část oděvu s délkou do stejné úrovně. Pokud rády nosíte minisukně či kraťasy, jistě také přitáhnete patřičnou pozornost. V tomto chladnějším období je můžete doplnit například kozačkami.

  • Další možností jsou střihově zvýrazněné partie sedu střihem nebo vzorem. V sexy oblečení si budete připadat sebevědoměji než v pohodlných modelech.

  • Pomůže nám určitě i výběr vhodných barev. Se Sluncem je tradičně spojena barva zlatá. Je možné, že ve svém šatníku takovéto kousky spodního prádla nemáte. Nevadí, stačí i drobný zlatý detail, jako je lem, ozdoba, nebo zlaté prošití, třeba na zadních kapsách kalhot či sukně. Takovéto modely se dají na našem trhu snadno pořídit. Dále se hodí i barva tealová (zeleno ~ modrá). Obě barvy vám dodají sebejistotu a vnitřní pevnost.

  • Jak už jsme výš uvedli, část měsíce bude ve znamení Štíra též planeta Mars. Proto je v tomto období vhodná také červená barva, trojúhelníkové vzory nebo „véčka“. Tyto tvary bývají často použity v podobě našitých zadních kapes. Velmi často je na zadních kapsách kalhot nebo sukní zapínání na kovový zip, i ten se zde hodí. Získáte tak větší sílu do života.

Pokud do oblasti sedu přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd či šestiúhelníků, vaše silné emoce se vám budou lépe vyjadřovat slovy. Na trhu je například mnoho druhů vzorovaných legín, určitě si vyberete ten nejvhodnější motiv.

A co muži?
  • Kvalitní spodní prádlo zde také hraje prim. Střihově se hodí spíše slipy, případně boxerky s krátkými nohavicemi, než střihově volnější trenýrky, které sahají po stehna.

  • Dále také kalhoty se zvýrazněnými zadními kapsami. Vhodné jsou na kapsách též kovové zipy, nebo kulaté knoflíky. V případě, že rádi nosíte střihově upnutější kalhoty (přes oblast sedu), budete určitě v kurzu.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Autor: -lym-, Datum: 13. 6. 2022 9:10

Kozí mléko je „in“. Stále více lidí přichází na chuť také z něj připravovaným sýrům, jogurtům a…

3 rady, jak zvládnout opalování

3 rady, jak zvládnout opalování

Autor: -an-, Datum: 8. 6. 2022 10:00

Venkovní počasí se konečně přehouplo do letních teplot. Co nevidět nastane čas obléct si plavky a…

Jak si vybrat plavky?

Jak si vybrat plavky?

Autor: redakce ve spolupráci s Žanetou Ilutanovou, profesionální stylistkou, Triola, Datum: 6. 6. 2022 10:00

Sezóna plavek je tu. Sluneční paprsky, tříštivé vodní kapky, mořské vlny i klidná hladina rybníků,…

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 3. 6. 2022 0:05

V současnosti je pro nás běžné ukazovat se na pláži nahoře bez nebo v těch nejmenších kousíčcích…

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Autor: -av-, Datum: 10. 5. 2022 10:00

Léto je před dveřmi a začínáme řešit, jak se rychle zbavit přebytečných kil, aby nám slušely plavky…

Jak si vybrat ten správný parfém?

Jak si vybrat ten správný parfém?

, Datum: 6. 5. 2022 7:00

Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Doporučujeme vzít v úvahu roční období, denní dobu a…

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Autor: -ket-, Datum: 22. 4. 2022 12:45

Jednou z hlavních věcí při péči o vlasy je znalost typu vlasů. A právě s tím vám odborníci v Klier…

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Autor: -ket-, Datum: 20. 4. 2022 15:00

Kdy používat přípravky s kyselinou hyaluronovou? Nejlépe právě teď. Počátkem jara totiž bývá…

Tip šéfredaktorky

SOUTĚŽ Gely na intimní hygienu sebamed

16. 6. 2022 14:30 autor -red-