Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev

datum: 22. 7. 2021 10:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
S dalším letním dílem seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se již tradičně zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se nachází v ohnivém znamení Lva.

Astromódní doporučení pro období znamení Lva 22. 7. – 22. 8. 2021

Slunce ani tentokrát v uvedeném znamení nebude samo, protože do 29. 7. zde působí planeta „aktivity“ Mars, a ve dnech 28. 7. – 11. 8.  se připojí planeta komunikace a myšlení Merkur.

Ohnivé znamení Lva, symbolizované králem zvířat, je často charakterizováno jako egocentrické a pyšné☺. Na druhou stranu však Lvi oplývají výraznou tvořivostí, temperamentem, jsou umělecky nadaní, velkorysí, dobrosrdeční a mají přirozený talent vládnout. Vhodné jsou pro ně tedy vůdčí pozice. Co se týče módního vkusu, Lev vždy ocení luxus, kvalitu, extravaganci a výraznost.

Lev má rád publikum a cítí se dobře, pokud mu z okolí přichází chvála a uznání. Je-li tomu naopak, může se propadat do nejistot a sebepodceňování. Slunce, které představuje ego, je ve Lvu v tzv. domicilu, a je v něm tedy silné. Proto je dané období vhodné například k posílení sebevědomí a odvahy zazářit ve společnosti. K tomu zde pro vás máme opět několik astromódních doporučení.

Rady Original Astromódy®

  • Na těle je znamení Lva spojováno s oblastí pod prsy a na zádech pod lopatkami. Pokud si přejete do svého života přitáhnout více zábavy, schopnosti radovat se, užívat si, tvořit, či posílit výše zmiňované sebevědomí, zaměřte se na zvýraznění právě těchto partií ~  v podobě střihu, vzoru, výšivky nebo potisku. V letním období se navíc skvěle hodí možnost rafinovaného odhalení zad hlubokým výstřihem.

  • Ženy mohou volit šaty, halenky či tuniky stažené nebo jinak zvýrazněné pod prsy. Možné jsou též hlubší výstřihy. Pokud vám odhalení zad není příjemné, můžete na oblast Lva upozornit potiskem, případně kapucí sahající zhruba do poloviny zad. Další možností jsou kabelky sahající do oblasti nad pasem nebo batůžky. A samozřejmě, máte-li dlouhé vlasy, nechejte je rozpuštěné jako lví hřívu☺

  • Velkou oporou nám opět budou barvy a vzory. Lvu vládne zlatá, proto nikdy nesáhnete vedle, když na horní část oděvu zvolíte právě tuto barvu. Další skvělou volbou je též červená.   Ze vzorů se hodí například spirály, či jiné kruhové motivy, včetně puntíků.

  • Protože ve znamení Lva bude do 29. 7. také planeta Mars, jsou v tomto období vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem na hrudi vnesete do svých činů ten správný „drive“ a velkorysá gesta. Od 28. 7. – 11. 8. přidejte do oblasti solar plexu šedou  barvu nebo motiv písma, hvězd či šestiúhelníků, získáte tak větší pružnost v komunikaci a vaše mysl bude kreativnější. Další možností posílení sebevědomého slovního projevu je barva oranžová. Místo potisku můžete použít výrazný přívěšek v oblasti solar plexu.
A co pro muže?
  • Muži v tomto období ocení skvěle padnoucí oblek.

  • A pokud byste chtěli ve svém šatníku prosadit více ležérnosti, zvolte tričko s výrazným potiskem na zádech či na hrudníku ~ zasahujícím až na solar plexus, nebo přímo tam. Další možností je sportovní mikina s kapucí. Ideální barvou potisku je zde opět zlatá (pro posílení sebevědomí), červená (pro větší průbojnost) a šedá (pro posílení komunikace či kreativity). Fungovat budou lépe vzory, doporučené výše.

  • Kromě vhodného oděvu vás určitě podpoří také správné držení těla, tedy zpevněné svaly a rovná záda. A potom už jen vykročit a vnímat radost z každého okamžiku.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Zdravé opalování aneb Jak si užít slunce a zůstat v bezpečí?

Zdravé opalování aneb Jak si užít slunce a zůstat v bezpečí?

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 7. 7. 2024 0:05

Sluneční paprsky jsou zdrojem vitaminu D, který nám dodává energii i radost. Abychom si však užili…

Víte, že díky obočí se mezi sebou poznáme?

Víte, že díky obočí se mezi sebou poznáme?

Autor: -ava-, Datum: 2. 7. 2024 11:40

Úloha řas a obočí není jen estetická – společně oko chrání před nečistotami, potem nebo dešťovými…

5 tipů, jak vybírat plavky

5 tipů, jak vybírat plavky

Autor: -lym-, Datum: 21. 6. 2024 10:00

Hledáte inspiraci a radu, jak se orientovat v aktuálních barevných trendech, moderním designu a…

Rovné, lesklé a nadýchané vlasy jsou in

Rovné, lesklé a nadýchané vlasy jsou in

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 3. 6. 2024 9:55

Rovné vlasy působí elegantně a zároveň z nich lze vytvořit pestrá škála účesů. Pokud se vám…

10 mýtů o IPL epilaci

10 mýtů o IPL epilaci

Autor: Anna Vágnerová, Datum: 14. 5. 2024 19:00

Přestože se IPL epilace využívá v českých domácnostech už více než 10 let a osvědčila se tisícům…

Kůže nezapomíná...

Kůže nezapomíná...

Autor: redakce ve spolupráci s Ing. Barborou Procházkovou, Chromozoom, Datum: 14. 5. 2024 0:05

Slunce stojí nejen za vznikem většiny vrásek, ale může nenávratně poškodit naši DNA. Pravidelné…

Jak se „vymýšlejí“ plavky

Jak se „vymýšlejí“ plavky

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 11. 5. 2024 0:05

Krásné počasí se vrátilo a my myslíme na výběr těch nejlepších plavek. Jakou zvolit barvu, vzory a…

Perfektní make-up

Perfektní make-up

Autor: -mav-, Datum: 27. 4. 2024 20:19

Dokonale jemná a perfektně vypadající pleť nemusí být problém. Stačí použít správné přípravky.

Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o krmivo pro kočky

12. 7. 2024 14:57 autor -red-