Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda® Šaty na míru osudu: Kozoroh
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda® Šaty na míru osudu: Kozoroh

datum: 21. 12. 2021 0:05 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V závěrečném dílu seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se opět zaměříme na postavení Slunce, které 21. 12. vstoupilo do zemského znamení Kozoroha. V témže znamení bude do 1. 1. 2022 také planeta Merkur (představující naši schopnost komunikace a myšlení) a dále planeta lásky a vztahů Venuše (jenž je zároveň tzv. retrográdní a může tak do našich životů přitahovat staré lásky a jiné důležité vztahy či vzpomínky na ně).

Kozoroh vyniká svou cílevědomou a vytrvalou povahou. Je spolehlivý, zodpovědný a velmi pracovitý. Díky těmto kvalitám je schopen dosáhnout úspěchu a uznání, po kterých z hloubi duše touží. Jeho konzervativnější povaze vyhovují jistoty a osvědčený řád. Nemá rád změny.

Kozorozi mohou být označováni za workoholiky, kdy jim přes množství práce nezbývá čas na uvolnění a zábavu. Za vážným a někdy až přísným chováním skrývají city, které pro ně mnohdy není snadné vyjádřit.

Ve vztahu k módě volí konzervativnější styl a svou ověřenou osobní klasiku. Pokud jim něco „sedne“, drží se daného oděvu dlouhou dobu. Jejich krédem je kvalita, trvanlivost a nadčasovost.

Rady Original Astromódy®

Znamení Kozoroha je na těle propojeno s koleny. Pokud potřebujete vnést do svého života více řádu, pracovitosti a vytrvalosti, zaměřte se v tomto období na jejich zvýraznění. Inspirací vám mohou být jednoduchá a efektivní astromódní doporučení.

  • Noste oděvy, které kolena svou délkou, střihem, barvou či vzorem zvýrazní. Tedy například šaty, sukně, kabáty, kozačky ke kolenům či nadkolenky. Další variantou jsou například kalhoty se zdobnými prvky v této zóně ~ kapsy, řasení, přezky, ozdobné prošití, kombinace různých materiálů, dále i díry či ozdobné záplaty na džínách. Zvolit můžete také kabelku nebo tašku, jež se této části těla dotýkají.

  • Ke zvýraznění dané oblasti pomohou také barvy. Pokud zvýrazníte oděv na kolenou zlatou barvou ~ prošitím, lemem či drobným ozdobným detailem, posílíte svou schopnost dotahovat úkoly a plány do zdárných konců, což se následně projeví na vaší zvýšené sebejistotě a osobní síle.

  • Možnou variantou jsou i vzory, a to puntíky, kruhové nebo spirálové motivy, například na punčocháčích či legínách. Pokud na kolena obléknete barvu šedou, motiv hvězd či šestiúhelníků, posílíte své praktické uvažování. Pro podporu nových, originálních myšlenek a nápadů zvolte dlouhou šálu šedé barvy sahající od krku až ke kolenům.

  • Podstatou oblast našeho života, týkající lásky, vztahů a projevování citů podpoříte květinovými vzory, přírodní motivy, oblými tvary, případně volánem či řasením ~ opět v oblasti kolen. Mnoho květinových vzorů lze opět nalézt v nabídce punčochového zboží či legín.
A co muži?
  • Stejně jako ve výše uvedených doporučeních pro ženy, zaměřte se na zvýraznění kolen. Vhodné jsou zimní kabáty ke kolenům, dlouhé šály, kalhoty s kapsami na kolenou, rifle s dírou v této oblasti či outdoorové kalhoty se záplatami tamtéž. Mnoho možností nabízí i široký sortiment sportovních oděvů. Ideálním doplňkem k elegantnímu obleku je kvalitní aktovka v ruce sahající ke kolenům.

  • Pozornost svým kolenům poskytnete (muži i ženy) rovněž hřejivou péči nebo jemnou masáží. Stačí si zahřát třením dlaně, do kterých můžete přidat několik kapek esenciálního oleje a jemnými dotyky svá kolena pohladit, prohřát a opečovat. Případně pomůže i protažení podkolenních partií strečingem nebo jógou. V oblasti pod koleny se totiž usazují naše emoce, které vhodnou péčí snadno uvolníme, a to se hodí vždy.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Tyto účesy zazářily na Grammy!

Tyto účesy zazářily na Grammy!

Autor: Hana Lorencová, Datum: 12. 2. 2024 14:00

Udílení cen Grammy je každoročně napjatě sledováno nejen milovníky hudby, ale také módní policií,…

Nová francouzská kosmetika na českém trhu

Nová francouzská kosmetika na českém trhu

Autor: -mav-, Datum: 6. 2. 2024 12:38

Francouzská kosmetická značka Astrali od počátku stojí na dvou klíčových hodnotách: respektu k…

Spánek v náruči hebkého modalu

Spánek v náruči hebkého modalu

Autor: -lym-, Datum: 13. 1. 2024 9:48

Jak lépe využít bonusy přírodních materiálů než pro chvíle odpočinku? A noční košilky z modalu jsou…

Luxusní prádlo pod stromeček

Luxusní prádlo pod stromeček

Autor: -lym-, Datum: 14. 12. 2023 12:37

Nezapomeňte o svátcích na sebe, dopřejte si slastný pocit soukromé tiché radosti a odměňte se…

Jak bojovat s vypadáváním vlasů?

Jak bojovat s vypadáváním vlasů?

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 31. 10. 2023 13:00

Padající vlasy jsou nepříjemným problémem, který trápí mnoho lidí. Běžně ztratí člověk okolo 50 až…

Jedničky nebo čtyřky? To už u podprsenek dávno neplatí

Jedničky nebo čtyřky? To už u podprsenek dávno neplatí

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 28. 10. 2023 15:50

Při výběru podprsenky už dávno nestačí jedno číslo. Velikost košů se kombinuje s obvodem hrudníku,…

VYHRAJTE luxusní Crème GG za 1078 Kč

VYHRAJTE luxusní Crème GG za 1078 Kč

Autor: -mav-, Datum: 13. 10. 2023 13:42

Crème GG od kosmetiky GERnétic stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením.

Čtveřice podzimních novinek v modré a šedočerné je oslavou krásy a svůdnosti

Čtveřice podzimních novinek v modré a šedočerné je oslavou krásy a svůdnosti

Autor: -lym-, Datum: 19. 9. 2023 13:44

Sexy můžete být i po létě. I když odložíte letní šaty a topy s hlubokým výstřihem, ten krásný pocit…

Tip šéfredaktorky

KVÍZ: Znáte francouzskou kuchyni?

14. 1. 2024 14:50 autor -jav-