Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Býk
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Býk

datum: 20. 4. 2021 15:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V pokračování našeho seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se opět zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se nyní nachází v zemském znamení Býka.

Býk se vyznačuje stálostí, spolehlivostí a smyslností, má rád svůj klid, pohodlí a jistotu. Proto u něj bývá někdy náročnější „rozhoupat“ se a jít do akce. Když už se však do něčeho pustí, je k nezastavení a velice produktivní.

Chcete-li udělat radost někomu, kdo je narozen ve znamení Býka, určitě bude potěšen požitky, jakými jsou výborné jídlo, něžný dotek v podobě masáže, krásné prostředí, romantická hudba a také vůně.

Pokud si přejete kvality znamení Býka probudit v sobě, třeba ve formě větší schopnosti užívat si krás a slastí života, podpořte jej ve svém odívání podle následujících astromódních doporučení.

Astromódní doporučení pro období Býka 20.4.– 20.5.

  • Znamení Býka je na těle spojeno s oblastí krku a šíje. V tomto období proto budou hrát prim šátky, šálky, límečky, stojáčky, roláky a samozřejmě také šperky v podobě kratších řetízků či náhrdelníků kopírujících obvod krku nebo delší náušnice, jež se tohoto místa na těle dotýkají. A protože se v oblasti krku aplikuje parfém, můžete smyslnost či vytrvalost Býka podpořit vůní, která ve vás kýženou vlastnost probouzí.

  • Z barev jsou nejvhodnější zlatá a rumělková. Zde budou pravděpodobně nejjednodušší volbou zlaté šperky, kterými podpoříte svou smyslnost a sebevědomí. Další možností může být drobná výšivka na límečku košile nebo halenky či u trička na obrubě kolem krku.

  • Protože ve znamení Býka bude do 8. 5. také planeta lásky Venuše, která rozvibruje naše city na plné obrátky, máme se na co těšit. Lásku, partnerství a celkovou harmonii v tomto období podpoříme právě rumělkovou barvou (červeno-oranžovou) nebo květinovým vzorem na krku.

  • Pro podporu laskavé komunikace a schopnosti vyjádřit se zvolte do 3. 5. v oblasti krku barvu šedou. Pokud naleznete ve vašem šatníku na tuto oblast motiv hvězdiček či vloček, bude to ta správná volba.
A rady pro muže?
  • Zvolte kolem krku řetízek nebo jiný pánský náhrdelník, třeba se zavěšeným přívěskem či talismanem, u kravaty uvažte výrazný uzel. Místo klasického trička zvolte raději polo s límečkem. Určitě se vám budou hodit také košile, jejichž límeček může být výraznější, ozdobený zlatým detailem apod. Účel také splní kapuce stažená kolem krku, zvednuté klopy kabátu, šála nebo svetr s rolákem, který je v tomto „jarně zimním“ období stále ještě aktuální. Samozřejmě i pro vás platí výše zmíněná barevná doporučení.

  • O zmíněnou oblast krku můžete samozřejmě pečovat také dalšími způsoby, například lahodnými nápoji s přidáním medu nebo šalvějovým čajem, který tuto část těla blahodárně očišťuje. Šíji věnujte péči v podobě masáže či automasáže.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Autor: -av-, Datum: 10. 5. 2022 10:00

Léto je před dveřmi a začínáme řešit, jak se rychle zbavit přebytečných kil, aby nám slušely plavky…

Jak si vybrat ten správný parfém?

Jak si vybrat ten správný parfém?

, Datum: 6. 5. 2022 7:00

Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Doporučujeme vzít v úvahu roční období, denní dobu a…

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Autor: -ket-, Datum: 22. 4. 2022 12:45

Jednou z hlavních věcí při péči o vlasy je znalost typu vlasů. A právě s tím vám odborníci v Klier…

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Autor: -ket-, Datum: 20. 4. 2022 15:00

Kdy používat přípravky s kyselinou hyaluronovou? Nejlépe právě teď. Počátkem jara totiž bývá…

Rtěnky na jaro? Těchto 5 odstínů musíte mít!

Rtěnky na jaro? Těchto 5 odstínů musíte mít!

, Datum: 5. 4. 2022 15:56

Blíží se jaro a spolu s ním se pomalu, ale jistě odhazují roušky ve všech vnitřních prostorách. To…

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Autor: -nic-, Datum: 10. 3. 2022 15:00

Hrst vlasů, zachycená po mytí v odpadové mřížce, dokáže člověka pořádně vyděsit. Co se to se mnou…

Brazilská depilace, originální valentýnský dárek

Brazilská depilace, originální valentýnský dárek

Autor: -mav-, Datum: 8. 2. 2022 10:00

Muži často přemýšlejí, jak překvapit své partnerky na den zamilovaných. Velká kytice, romantická…

7 rad, jak pečovat o rty

7 rad, jak pečovat o rty

Autor: -ket-, Datum: 23. 1. 2022 10:08

Kůže na rtech je až pětkrát tenčí než okolní pokožka, tím pádem také mnohem více náchylná k různým…

Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o L.O.L. Surprise!

25. 5. 2022 13:13 autor -red-