Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Býk
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Býk

datum: 20. 4. 2021 15:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V pokračování našeho seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se opět zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se nyní nachází v zemském znamení Býka.

Býk se vyznačuje stálostí, spolehlivostí a smyslností, má rád svůj klid, pohodlí a jistotu. Proto u něj bývá někdy náročnější „rozhoupat“ se a jít do akce. Když už se však do něčeho pustí, je k nezastavení a velice produktivní.

Chcete-li udělat radost někomu, kdo je narozen ve znamení Býka, určitě bude potěšen požitky, jakými jsou výborné jídlo, něžný dotek v podobě masáže, krásné prostředí, romantická hudba a také vůně.

Pokud si přejete kvality znamení Býka probudit v sobě, třeba ve formě větší schopnosti užívat si krás a slastí života, podpořte jej ve svém odívání podle následujících astromódních doporučení.

Astromódní doporučení pro období Býka 20.4.– 20.5.

  • Znamení Býka je na těle spojeno s oblastí krku a šíje. V tomto období proto budou hrát prim šátky, šálky, límečky, stojáčky, roláky a samozřejmě také šperky v podobě kratších řetízků či náhrdelníků kopírujících obvod krku nebo delší náušnice, jež se tohoto místa na těle dotýkají. A protože se v oblasti krku aplikuje parfém, můžete smyslnost či vytrvalost Býka podpořit vůní, která ve vás kýženou vlastnost probouzí.

  • Z barev jsou nejvhodnější zlatá a rumělková. Zde budou pravděpodobně nejjednodušší volbou zlaté šperky, kterými podpoříte svou smyslnost a sebevědomí. Další možností může být drobná výšivka na límečku košile nebo halenky či u trička na obrubě kolem krku.

  • Protože ve znamení Býka bude do 8. 5. také planeta lásky Venuše, která rozvibruje naše city na plné obrátky, máme se na co těšit. Lásku, partnerství a celkovou harmonii v tomto období podpoříme právě rumělkovou barvou (červeno-oranžovou) nebo květinovým vzorem na krku.

  • Pro podporu laskavé komunikace a schopnosti vyjádřit se zvolte do 3. 5. v oblasti krku barvu šedou. Pokud naleznete ve vašem šatníku na tuto oblast motiv hvězdiček či vloček, bude to ta správná volba.
A rady pro muže?
  • Zvolte kolem krku řetízek nebo jiný pánský náhrdelník, třeba se zavěšeným přívěskem či talismanem, u kravaty uvažte výrazný uzel. Místo klasického trička zvolte raději polo s límečkem. Určitě se vám budou hodit také košile, jejichž límeček může být výraznější, ozdobený zlatým detailem apod. Účel také splní kapuce stažená kolem krku, zvednuté klopy kabátu, šála nebo svetr s rolákem, který je v tomto „jarně zimním“ období stále ještě aktuální. Samozřejmě i pro vás platí výše zmíněná barevná doporučení.

  • O zmíněnou oblast krku můžete samozřejmě pečovat také dalšími způsoby, například lahodnými nápoji s přidáním medu nebo šalvějovým čajem, který tuto část těla blahodárně očišťuje. Šíji věnujte péči v podobě masáže či automasáže.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Autor: -mav-, Datum: 18. 9. 2021 11:00

Umělé řasy nejsou dnes už žádným nedostupným luxusem. Navíc vypadají naprosto přirozeně!

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Autor: -sur-, Datum: 7. 9. 2021 15:00

Věděli jste, že český nadaný vědec Otto Wichterle vynalezl v roce 1950 polyamidovou přízi a tím…

Co dělat, když mám...

Co dělat, když mám...

Autor: -mav-, Datum: 23. 8. 2021 15:00

Nejste spokojená s tím, jak vypadáte a co vám dala příroda do vínku? Nic se neděje, pomoc je někdy…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 22. 8. 2021 11:00

Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného…

3 nové letní vůně

3 nové letní vůně

Autor: -mia-, Datum: 30. 7. 2021 15:00

Vyzkoušejte letošní letní voňavé hity pro dámy!

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 22. 7. 2021 10:00

S dalším letním dílem seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se již…

Jak mít krásnou a zdravou pokožku po opalování?

Jak mít krásnou a zdravou pokožku po opalování?

Autor: -mia-, Datum: 17. 7. 2021 11:00

Kvůli bronzovému odstínu pokožky se nemusíme opékat na plážovém lehátku. Naše pokožka je v létě…

Šťavnaté letní vůně

Šťavnaté letní vůně

Autor: -mc-, Datum: 22. 6. 2021 15:00

Také máte v létě neodolatelnou chuť na všechny druhy ovoce? Máme pro vás celý ovocný koš ukrytý v…

Tip šéfredaktorky

Nemocné ledviny nebolí. Otestujte se 16. a 17. září!

1. 9. 2021 15:00 autor -an-