Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
4 veselé módní značky, které rozzáří vaše outfity
archiv firem
Životní styl / Krása

4 veselé módní značky, které rozzáří vaše outfity

datum: 22. 1. 2020 11:03
Milujete módu, prostřednictvím které můžete vyjádřit svůj styl nebo aktuální náladu? Rády se oblékáte trendy a stylově a preferujete takové oblečení, které má nápad a zajistí vám, že díky němu zaručeně budete vidět?

Tak to je dobře a v takovém případě je náš dnešní článek určený právě vám! Společně se zaměříme na módní značky, které se nedrží při zemi, ale naopak oproti ostatním jasně vyčnívají.

Se kterými módními značkami proto hravě rozzáříte každý svůj outfit? Pojďte se inspirovat!

Výrazné módní značky, které jsou originální a hýří barvami

Zatímco některé módní značky zastávají pravidlo, že je lepší držet se klasiky a příliš nevyčnívat, jiné jdou tzv. proti proudu. Takové značky se nebojí být výrazné a jejich cílem je, abyste v jejich kouscích byli vidět. Chcete-li vyniknout, blýsknout se mezi ostatními a postarat se o to, že pozornost bude směřovat vaším směrem, pak byste si měli zamilovat následující čtveřici veselých módních značek – s nimi se totiž určitě nudit nebudete!

Značka s příchutí retra: Smashed Lemon

Smashed Lemon je mladá a kreativní značka původem z Holandska, která osloví převážně ty ženy, které mají svůj vlastní styl, které se rády baví a které milují, když se mohou obklopit přáteli a dobrou náladou.

Tahle značka je plná barev a tak trochu voní po retro stylu. Kousky pyšnící se logem Smashed Lemon hýří barvami i výraznými potisky, nebojí se špetky extravagance a zaručeně si získávají pozornost. Značka si klade za cíl inspirovat ženy po celém světě, aby se pěkně oblékaly a užívaly si den od rána až do večera. Z oblečení vyzařuje dobrá nálada, je proto perfektní pro obyčejný všední den, který díky značce Smashed Lemon v žádném případě nebude nudný a nezajímavý.

Značka kloubící vášeň a barvy: Desigual

Pokud se považujete za vášnivou dušičku, která se nebojí odvázat, miluje zábavu a život si užívá na maximum, pak byste měli vědět o značce Desigual, která si vás získá svou energií a dobrou náladou, jež vyzařuje z každého kousku oblečení.

Jedná se o volnočasovou značku ze slunného Španělska – konkrétně z Barcelony. Cílem této značky, jejíž pobočku outletu Desigual najdete v nákupním centru Premium Outlet Prague Airport, kde má svůj obchod plný krásného oblečení, je odlišovat se od ostatních a vybočit z davu, kde je jeden jako druhý – a to je nuda, proti které značka pyšnící se výraznými barvami a nádhernými vzory, aktivně snaží bojovat. Tohle oblečení vás zkrátka bude bavit!

Značka vnášející do života radost: Culito From Spain

Culito From Spain je původem z prosluněného Tenerife, které se stalo inspirací pro vznik nádherných kousků, jež se mohou pyšnit touto značkou. Ta nadchne ženy, které rády dávají najevo své pocity a nebrání se je projevit před ostatními.

I značka Culito From Spain hýří barvami i nápadem. Jejím cílem je vnést do dámských šatníků pozitivní energii právě prostřednictvím svého oblečení, se kterým se ani omylem nudit nebudete. Oblečení nosící tuto značku je energické, barevné a výrazné. Jakmile kousky této značky jednou objevíte, okamžitě se stane nedílnou součástí vašeho života.

Značka milující zábavu a hravost: Purple Jam

Purple Jam je značka italského původu, která si dokáže získat právě ty ženy, které milují módu, milují barevné trendy, a které chtějí prostřednictvím svého oblečení dát najevo svůj styl. Nadchne značka Purple Jam s italskými kořeny i vás?

Oblečení pyšnící se značkou Purple Jam poznáte na první pohled. I tahle značka totiž bojuje proti nudě a nevýraznosti v oblečení, ba spíše naopak se snaží, aby byly ženy s pomocí jejích kousků vidět a aby udělaly ten nejlepší dojem. Značce Purple Jam nechybí barvy ani výrazné vzory nebo potisky, kterých si na vás vaše okolí určitě všimne.

 

 


Další články z rubriky

Kdo se nejčastěji potýká s vypadáváním vlasů?

Kdo se nejčastěji potýká s vypadáváním vlasů?

Autor: -an-, Datum: 24. 9. 2020 10:00
Správná podprsenka, to je věda!

Správná podprsenka, to je věda!

Autor: -lym-, Datum: 21. 9. 2020 10:00
5 rad, jak správně vybrat pleťový krém

5 rad, jak správně vybrat pleťový krém

Autor: -mav-, Datum: 14. 9. 2020 10:00
7 pravidel pro domácí barvení vlasů

7 pravidel pro domácí barvení vlasů

Autor: -vls-, Datum: 13. 9. 2020 11:00