Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Naučte se nakreslit jakékoli zvíře!
Euromedia Group
Volný čas / Tipy pro volný čas

Naučte se nakreslit jakékoli zvíře!

datum: 20. 2. 2020 15:00 autor: -red-
Chtěli byste umět několika tahy nakreslit lva, žirafu, veverku nebo lachtana tak, aby vypadali jako živí? Tato jedinečná kniha vám ukáže, jak v několika jednoduchých krocích přenést i složité tvary na papír a vytvořit realistickou kresbu přes 150 zvířátek.

Ve 20. a 30. letech 20. století vytvořil francouzský umělec Robert Lambry pro jeden dětský týdeník sérii okouzlujících návodů, které měly za úkol naučit malé čtenáře kreslit zvířátka. Později je také zkompiloval ve své knize. I dnes, téměř sto let ode prvního vydání, vás jeho nádherné perokresby naučí kreslit s lehkostí.

Lambry rozdělil celý postup kreslení realisticky vypadajících zvířat na jednotlivé tahy a tvary, díky čemuž dokážete i složité tvory přenést na papír jen v několika málo krocích. Nutkání popadnout tužku a vrhnout se do kreslení jen stěží odoláte – Lambryho elegantní styl a srozumitelnost návodů vás chytí za srdce. 

V knize najdete také rady a cvičné stránky, které vám pomohou ke zdokonalování techniky.

Robert Lambry, autor unikátní příručky, která se po téměř 100 letech dostává zpět mezi čtenáře, vypracoval ojedinělou metodu, díky níž každý dokáže lehce vystihnout charakteristický tvar a pohyb i těch nejsložitějších zvířat. V knize najdete také  spoustu tipů a prostoru na vlastní výtvory.

Knihu Roberta Lambryho Jak nakreslit jakékoli zvíře snadno a rychle vydává Euromedia. Zakoupit ji můžete u svého knihkupce nebo objednat na www.booktook.cz.


Další články z rubriky

Jarní prázdniny v rakouském Leogangu

Jarní prázdniny v rakouském Leogangu

Autor: -vls-, Datum: 7. 2. 2020 15:00
Anežka a kouzelná baletní sukýnka

Anežka a kouzelná baletní sukýnka

Autor: -cjp-, Datum: 29. 1. 2020 10:00
Na Dolní Moravě je sníh zaručený!

Na Dolní Moravě je sníh zaručený!

Autor: -vls-, Datum: 27. 1. 2020 10:00
Tip šéfredaktorky

Martina Reimerová: „Pomáhám ženám řešit jejich trápení a nejistoty.“

25. 3. 2020 0:05 autor Eva Zelinková