Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Keely a Pierce Brosnanovi: Manželství bez skandálů
Wikipedie
Inspirace / Slavné páry

Keely a Pierce Brosnanovi: Manželství bez skandálů

datum: 17. 12. 2019 0:05 autor: Hana Lorencová
„Nikdy už se neožením,“ řekl Pierce Brosnan novinářce Keely Shay Smith, která s ním v roce 1994 připravovala rozhovor. Stále truchlil pro manželku Cassandru, kterou mu před třemi lety vzala rakovina.

Pak ale přeletěla jiskra a hollywoodský sympaťák se do krásné a o deset let mladší Keely zamiloval. Jejich láska trvá už víc než čtvrt století a bulvární plátky zatím nenašly v jejich manželství skandální okamžiky. Tak alespoň do nekonečna rozebírají Keelyinu nadváhu.

Talentovaná novinářka…

Novinářka a bývala modelka Keely Shaye Smith se narodila 25. září 1963 v Kalifornii. Krásná dívka se věnovala žurnalistice, byla reportérkou několika amerických televizní stanic a ve své práci se zabývala především otázkami životního prostředí. Moderovala ale i zábavní pořady. Za svou práci získala několikrát i prestižní ocenění Genesis Awards.

…a James Bond

Čtyřnásobný James Bond prožil velkou osobní tragédii. Rodák z Irska, který přijel do Ameriky zkusit štěstí u filmu, se krátce po příjezdu seznámil s australskou herečkou Cassandrou Harris. Vzali se (1980) a Pierce adoptoval její dvě děti z prvního manželství – Charlotte a Christophera, spolu pak měli syna Seana (1983), který je dnes také herec. Cassandra zemřela v roce 1991 na rakovinu vaječníků. Tehdy herec upadl do velkých depresí.

„Když váš partner dostane rakovinu, obrátí se vám život naruby. Všechno se najednou změní, i způsob, jakým nahlížíte na život. Protože v tu chvíli jednáte se smrtí.

Osudové mexické setkání

Potkali se v Mexiku a podle Brosnana to byla láska na první pohled. Brzy poté spolu začali žít. Keely si dokázala získat důvěru všech Pierceových dětí. Tehdy Brosnan začal natáčet první bondovku a Keely za ním létala na různá místa, kde se natáčelo.

„Cassie byla velmi optimistická. Měla neuvěřitelnou energii. Byl to příběh velké lásky. Její odchod byla pro mě hrozná ztráta. Smutek ale nemůže trvat jen rok, dva nebo tři. Stále na ni myslím. A Keely ke mně byla tak laskavá, že mě nechala nad Cassie truchlit.“

Po třech letech (1997) přišel na svět společný syn Dylan, v roce 2001 pak druhý syn Paris. Teprve pak pár uzavřel sňatek v Brosnanově rodném Irsku. Romantické prostředí hradu Ashford bylo dokonalou kulisou pro svatbu v duchu Shakespearových her.

Společně zvládli i další těžkou ránu osudu – to když v roce 2013 zemřela Pierceova adoptivní dcera Charlotte. Příčinou byla rakovina vaječníků jako u její matky.  

Klidný rodinný život

Manželé mají stejné zájmy a jsou aktivní v mnoha organizacích na ochranu životního prostředí. Žijí v ekologicky provozovaném domě v Malibu.

Brosnan rád zdůrazňuje, jak moc pro něj manželka znamená a jak je vděčný za podporu a zázemí, které mu poskytuje. Keely a Pierce žijí normální život a rozhodně nevyhledávají světla reflektorů. Turisté se diví, když je potkají v Malibu na společné vyjížďce na kole. A jak říkají jejich přátelé, rozhodně nejde o žádné promyšlené PR slavného herce.

Pokud už někam společně vyrazí, drží se za ruce a Brosnan se na Keely stále zamilovaně dívá jako před čtvrt stoletím. A vůbec nemá problém s tím, že Keely už dávno není štíhlá modelka a nevypadá jako hollywoodské krásky, které on potkává při práci. Neustále jí vyznává lásku a skládá komplimenty. U příležitosti 25. výročí seznámení uveřejnil herec na Instagramu společnou fotku s dojemným textem: „Miláčku, děkuji ti za 25 let lásky. Pokračujeme…“


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Angelina Jolie a Brad Pitt: Říkali jim „Brangelina“

Angelina Jolie a Brad Pitt: Říkali jim „Brangelina“

Autor: Hana Lorencová, Datum: 24. 9. 2020 0:05
Hana a Edvard Benešovi: Prezidentský pár s přirozenou noblesou a elegancí

Hana a Edvard Benešovi: Prezidentský pár s přirozenou noblesou a elegancí

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 15. 9. 2020 0:05
Barbara a George Bushovi: 72 let šťastného manželství

Barbara a George Bushovi: 72 let šťastného manželství

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 27. 8. 2020 0:05
Edward (56) a Sophie (55): Nenápadný pár britské královské rodiny

Edward (56) a Sophie (55): Nenápadný pár britské královské rodiny

Autor: Luboš Y. Koláček, Datum: 11. 8. 2020 0:05