Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

datum: 22. 8. 2021 11:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení. Jako obvykle se zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se tentokrát nachází v zemském znamení Panny.

A protože se v blízkosti Slunce většinou pohybují i další planety, provází jej, stejně jako minulý měsíc, dva „souputníci“, a to planeta Merkur (představující komunikaci a myšlení), která bude v tomto znamení do 29. 8. , a do 14. 9. planeta Mars (aktivita, vnitřní motor).

Astromódní doporučení pro období znamení Panny 23. 8. – 22. 9. 2021

Znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlení a trpělivostí. Je velice pracovité a má silný smysl pro detail. Někdy může mít sklony k perfekcionismu, občas bývá kritické, a to jak k okolí, tak i k vlastní osobě. Zároveň se jedná o lidi jemné, citlivé, které rádi pečují o ty ostatní. Bývá pro ně důležitý zdravý životní styl, čistota a pořádek ve všem, co dělají. Milují přírodu, která patří k jedné z možností, jak si „dobíjejí baterky“.

Co se týká módního vkusu, Panna dává přednost praktickým, elegantním a zároveň dobře padnoucím oděvům, pečlivě zvoleným pro danou příležitost.

Rady Original Astromódy®

  • Pokud si přejete vnést do svého života více řádu, ujasnit si priority, být trpělivější a pečlivější, zdůrazněte oblast znamení Panny ve svém oblékání.

  • Na těle je znamení Panny spojeno s oblastí přirozeného pasu. Proto zde hrají prim nejrůznější opasky, kalhoty či sukně se zapínáním do pasu a trička či košile sahající k této části těla. Dále též střihy zvýrazňující pas, například v podobě řasení nebo stažení. Vhodné jsou modely vypasované nebo více upnuté na tělo. Počítá se také stažení pasu v oblasti zad, jak tomu bývá u sak či kabátů. Další z možností je odhalené bříško nebo piercing v pupíku. Stejně tak lze pracovat s potiskem a zvolit tričko, které má v pase barevný pruh, vzor, nebo barevný přechod.

  • Právě barvami můžeme účinek outfitu také posílit. Panně vládne limetková (zeleno~žlutá) barva, proto s tímto odstínem v oblasti pasu, nebo na horní části oděvu, přispějete k pocitu osobní spokojenosti. V pase je vhodná též barva zlatá a červená, podporující sebevědomí i odvahu. Ze vzorů se hodí spirály či jiné kruhové motivy, například v podobě spony na opasku.

  • Protože ve znamení Panny bude do 14. 9. také planeta Mars, jsou v tomto období vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem v místě pasu (například kovová spona na pásku) podpoříte svou akčnost a chuť nastolit žádoucí pořádek kolem i uvnitř sebe. Pokud v oblasti pasu do 29. 8. přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd, získáte navíc schopnost logické argumentace a vaše myšlení bude v souladu s vnitřním naladěním.
  • V případě, že byste v tomto období rádi využili kromě Astromódy ještě další možnosti, zaměřte se na své tělo, protože zpevněné břišní svaly znamení Panny podpoří na 100 procent. Dopřát si můžete také očistnou kůru v podobě bylinkových čajů nebo zdravé stravy obecně. Je také vhodný čas na to, udělat si prostor na uspořádání svého domova. Odměnou vám bude vnitřní klid a pocit smysluplné činnosti.
A co muži?
  • I pro muže samozřejmě platí všechna výše uvedená doporučení, ať už se týkají těla obecně či odívání. Například pas zvýrazněný zapínáním kalhot, opasky s výraznou sponou, nebo horní části oděvu (trička, košile, svetry) sahající do úrovně pasu. Elegantně vypasované sako, či košile střihu slim fit.

  • Na volný čas můžete využít trička s potisky na břiše (kruhové pro větší sebejistotu, trojúhelníkové pro chuť do akce). Nebo sportovní mikinu s kapsou na břiše, tzv. klokanku. Netřeba dodávat, že zpevněné břišní svaly vám dodají sebevědomí.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako  dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Po stopách parfémů: Od balzámů a kadidel k výjimečným niche vůním

Po stopách parfémů: Od balzámů a kadidel k výjimečným niche vůním

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 18. 1. 2023 0:05

Lidé v průběhu let používali parfémy mnoha různými způsoby. V mnoha kulturách měly k parfémovaným…

Jak si v zimě udržet krásné zdravé vlasy?

Jak si v zimě udržet krásné zdravé vlasy?

Autor: -an-, Datum: 5. 1. 2023 15:00

Různá roční období přinášejí našim vlasům odlišné nástrahy. Zatímco v létě na naši hřívu útoční…

Zdravá koupel jako dárek

Zdravá koupel jako dárek

Autor: -red-, Datum: 14. 11. 2022 16:00

Vaše blízké kteří mají problémy se suchou pokožkou, dermatitidou, ekzémy nebo dokonce lupénkou,…

Podzimní kosmetické hýčkání

Podzimní kosmetické hýčkání

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 6. 11. 2022 18:25

Každá žena má ráda, když o ni někdo pečuje. Kosmetické ošetření z rukou profesionálů naši pleť…

Nová SOUTĚŽ o 5 balíčků kosmetiky DERMEDIC

Nová SOUTĚŽ o 5 balíčků kosmetiky DERMEDIC

Autor: -mav-, Datum: 27. 9. 2022 15:00

V péči o pleť vsaďte na kyselinu hyaluronovou! S námi můžete vyhrát balíček hydratační kosmetiky…

Jak pečovat o vlněné svetry?

Jak pečovat o vlněné svetry?

Autor: -lym-, Datum: 24. 9. 2022 11:00

Je to úplně snadné! Proto si na letošní zimu určitě pořiďte hřejivý svetr z pravé vlny.

Podzimní trendy ve spodním prádle

Podzimní trendy ve spodním prádle

Autor: -lym-, Datum: 8. 9. 2022 10:00

Jaké spodní prádlo právě letí? Malá procházka posledními novinkami!

5 rad, jak chytře pečovat o zesvětlené blond vlasy

5 rad, jak chytře pečovat o zesvětlené blond vlasy

Autor: -vls-, Datum: 3. 8. 2022 17:30

Spousta žen někdy zatouží po oslnivé blond hřívě. Pokud ale blond není jejich přirozená barva,…

Tip šéfredaktorky

Frances Clevelandová (†83): Nejmladší americká první dáma

11. 1. 2023 0:05 autor Markéta Vavřinová