Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

datum: 22. 8. 2021 11:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení. Jako obvykle se zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se tentokrát nachází v zemském znamení Panny.

A protože se v blízkosti Slunce většinou pohybují i další planety, provází jej, stejně jako minulý měsíc, dva „souputníci“, a to planeta Merkur (představující komunikaci a myšlení), která bude v tomto znamení do 29. 8. , a do 14. 9. planeta Mars (aktivita, vnitřní motor).

Astromódní doporučení pro období znamení Panny 23. 8. – 22. 9. 2021

Znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlení a trpělivostí. Je velice pracovité a má silný smysl pro detail. Někdy může mít sklony k perfekcionismu, občas bývá kritické, a to jak k okolí, tak i k vlastní osobě. Zároveň se jedná o lidi jemné, citlivé, které rádi pečují o ty ostatní. Bývá pro ně důležitý zdravý životní styl, čistota a pořádek ve všem, co dělají. Milují přírodu, která patří k jedné z možností, jak si „dobíjejí baterky“.

Co se týká módního vkusu, Panna dává přednost praktickým, elegantním a zároveň dobře padnoucím oděvům, pečlivě zvoleným pro danou příležitost.

Rady Original Astromódy®

  • Pokud si přejete vnést do svého života více řádu, ujasnit si priority, být trpělivější a pečlivější, zdůrazněte oblast znamení Panny ve svém oblékání.

  • Na těle je znamení Panny spojeno s oblastí přirozeného pasu. Proto zde hrají prim nejrůznější opasky, kalhoty či sukně se zapínáním do pasu a trička či košile sahající k této části těla. Dále též střihy zvýrazňující pas, například v podobě řasení nebo stažení. Vhodné jsou modely vypasované nebo více upnuté na tělo. Počítá se také stažení pasu v oblasti zad, jak tomu bývá u sak či kabátů. Další z možností je odhalené bříško nebo piercing v pupíku. Stejně tak lze pracovat s potiskem a zvolit tričko, které má v pase barevný pruh, vzor, nebo barevný přechod.

  • Právě barvami můžeme účinek outfitu také posílit. Panně vládne limetková (zeleno~žlutá) barva, proto s tímto odstínem v oblasti pasu, nebo na horní části oděvu, přispějete k pocitu osobní spokojenosti. V pase je vhodná též barva zlatá a červená, podporující sebevědomí i odvahu. Ze vzorů se hodí spirály či jiné kruhové motivy, například v podobě spony na opasku.

  • Protože ve znamení Panny bude do 14. 9. také planeta Mars, jsou v tomto období vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem v místě pasu (například kovová spona na pásku) podpoříte svou akčnost a chuť nastolit žádoucí pořádek kolem i uvnitř sebe. Pokud v oblasti pasu do 29. 8. přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd, získáte navíc schopnost logické argumentace a vaše myšlení bude v souladu s vnitřním naladěním.
  • V případě, že byste v tomto období rádi využili kromě Astromódy ještě další možnosti, zaměřte se na své tělo, protože zpevněné břišní svaly znamení Panny podpoří na 100 procent. Dopřát si můžete také očistnou kůru v podobě bylinkových čajů nebo zdravé stravy obecně. Je také vhodný čas na to, udělat si prostor na uspořádání svého domova. Odměnou vám bude vnitřní klid a pocit smysluplné činnosti.
A co muži?
  • I pro muže samozřejmě platí všechna výše uvedená doporučení, ať už se týkají těla obecně či odívání. Například pas zvýrazněný zapínáním kalhot, opasky s výraznou sponou, nebo horní části oděvu (trička, košile, svetry) sahající do úrovně pasu. Elegantně vypasované sako, či košile střihu slim fit.

  • Na volný čas můžete využít trička s potisky na břiše (kruhové pro větší sebejistotu, trojúhelníkové pro chuť do akce). Nebo sportovní mikinu s kapsou na břiše, tzv. klokanku. Netřeba dodávat, že zpevněné břišní svaly vám dodají sebevědomí.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako  dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Jak bojovat s vypadáváním vlasů?

Jak bojovat s vypadáváním vlasů?

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 31. 10. 2023 13:00

Padající vlasy jsou nepříjemným problémem, který trápí mnoho lidí. Běžně ztratí člověk okolo 50 až…

Jedničky nebo čtyřky? To už u podprsenek dávno neplatí

Jedničky nebo čtyřky? To už u podprsenek dávno neplatí

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 28. 10. 2023 15:50

Při výběru podprsenky už dávno nestačí jedno číslo. Velikost košů se kombinuje s obvodem hrudníku,…

VYHRAJTE luxusní Crème GG za 1078 Kč

VYHRAJTE luxusní Crème GG za 1078 Kč

Autor: -mav-, Datum: 13. 10. 2023 13:42

Crème GG od kosmetiky GERnétic stírá hranice mezi péčí o pleť a líčením.

Čtveřice podzimních novinek v modré a šedočerné je oslavou krásy a svůdnosti

Čtveřice podzimních novinek v modré a šedočerné je oslavou krásy a svůdnosti

Autor: -lym-, Datum: 19. 9. 2023 13:44

Sexy můžete být i po létě. I když odložíte letní šaty a topy s hlubokým výstřihem, ten krásný pocit…

Jak pečovat o pokožku po létě?

Jak pečovat o pokožku po létě?

Autor: Jana Nováková, Datum: 12. 9. 2023 0:05

Po radovánkách pod slunečnou oblohou se vám bude dost možná stýskat. Otázkou je, jestli se bude…

Vyhrajte LUXUSNÍ PARFÉM L´Exquis od GERnétic v hodnotě 1820 Kč

Vyhrajte LUXUSNÍ PARFÉM L´Exquis od GERnétic v hodnotě 1820 Kč

Autor: -red-, Datum: 3. 9. 2023 10:12

Prodlužte si léto s vůní L´Exquis, která vás přenese na francouzské Azurové pobřeží.

Co (ne)víte o vlně?

Co (ne)víte o vlně?

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 28. 8. 2023 0:05

Vlnu v létě? To nikdy! Vlna přece představuje teplé norské svetry, babiččiny ponožky, dětské…

Chraňte se před sluncem i na konci léta

Chraňte se před sluncem i na konci léta

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 27. 8. 2023 0:05

Melanom je u nás sedmým nejčastějším nádorem. Přesto více než 30 % Čechů nepoužívá opalovací krémy.

Tip šéfredaktorky

SOUTĚŽ o 3 balíčky doplňků stravy na podporu imunity, každý za 900 Kč

23. 11. 2023 19:58 autor -mav-