Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

datum: 22. 8. 2021 11:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení. Jako obvykle se zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se tentokrát nachází v zemském znamení Panny.

A protože se v blízkosti Slunce většinou pohybují i další planety, provází jej, stejně jako minulý měsíc, dva „souputníci“, a to planeta Merkur (představující komunikaci a myšlení), která bude v tomto znamení do 29. 8. , a do 14. 9. planeta Mars (aktivita, vnitřní motor).

Astromódní doporučení pro období znamení Panny 23. 8. – 22. 9. 2021

Znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlení a trpělivostí. Je velice pracovité a má silný smysl pro detail. Někdy může mít sklony k perfekcionismu, občas bývá kritické, a to jak k okolí, tak i k vlastní osobě. Zároveň se jedná o lidi jemné, citlivé, které rádi pečují o ty ostatní. Bývá pro ně důležitý zdravý životní styl, čistota a pořádek ve všem, co dělají. Milují přírodu, která patří k jedné z možností, jak si „dobíjejí baterky“.

Co se týká módního vkusu, Panna dává přednost praktickým, elegantním a zároveň dobře padnoucím oděvům, pečlivě zvoleným pro danou příležitost.

Rady Original Astromódy®

  • Pokud si přejete vnést do svého života více řádu, ujasnit si priority, být trpělivější a pečlivější, zdůrazněte oblast znamení Panny ve svém oblékání.

  • Na těle je znamení Panny spojeno s oblastí přirozeného pasu. Proto zde hrají prim nejrůznější opasky, kalhoty či sukně se zapínáním do pasu a trička či košile sahající k této části těla. Dále též střihy zvýrazňující pas, například v podobě řasení nebo stažení. Vhodné jsou modely vypasované nebo více upnuté na tělo. Počítá se také stažení pasu v oblasti zad, jak tomu bývá u sak či kabátů. Další z možností je odhalené bříško nebo piercing v pupíku. Stejně tak lze pracovat s potiskem a zvolit tričko, které má v pase barevný pruh, vzor, nebo barevný přechod.

  • Právě barvami můžeme účinek outfitu také posílit. Panně vládne limetková (zeleno~žlutá) barva, proto s tímto odstínem v oblasti pasu, nebo na horní části oděvu, přispějete k pocitu osobní spokojenosti. V pase je vhodná též barva zlatá a červená, podporující sebevědomí i odvahu. Ze vzorů se hodí spirály či jiné kruhové motivy, například v podobě spony na opasku.

  • Protože ve znamení Panny bude do 14. 9. také planeta Mars, jsou v tomto období vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem v místě pasu (například kovová spona na pásku) podpoříte svou akčnost a chuť nastolit žádoucí pořádek kolem i uvnitř sebe. Pokud v oblasti pasu do 29. 8. přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd, získáte navíc schopnost logické argumentace a vaše myšlení bude v souladu s vnitřním naladěním.
  • V případě, že byste v tomto období rádi využili kromě Astromódy ještě další možnosti, zaměřte se na své tělo, protože zpevněné břišní svaly znamení Panny podpoří na 100 procent. Dopřát si můžete také očistnou kůru v podobě bylinkových čajů nebo zdravé stravy obecně. Je také vhodný čas na to, udělat si prostor na uspořádání svého domova. Odměnou vám bude vnitřní klid a pocit smysluplné činnosti.
A co muži?
  • I pro muže samozřejmě platí všechna výše uvedená doporučení, ať už se týkají těla obecně či odívání. Například pas zvýrazněný zapínáním kalhot, opasky s výraznou sponou, nebo horní části oděvu (trička, košile, svetry) sahající do úrovně pasu. Elegantně vypasované sako, či košile střihu slim fit.

  • Na volný čas můžete využít trička s potisky na břiše (kruhové pro větší sebejistotu, trojúhelníkové pro chuť do akce). Nebo sportovní mikinu s kapsou na břiše, tzv. klokanku. Netřeba dodávat, že zpevněné břišní svaly vám dodají sebevědomí.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako  dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Máte kila navíc? Vsaďte na tankiny!

Autor: -av-, Datum: 10. 5. 2022 10:00

Léto je před dveřmi a začínáme řešit, jak se rychle zbavit přebytečných kil, aby nám slušely plavky…

Jak si vybrat ten správný parfém?

Jak si vybrat ten správný parfém?

, Datum: 6. 5. 2022 7:00

Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Doporučujeme vzít v úvahu roční období, denní dobu a…

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Víte, jaký máte typ vlasů a jak o ně správně pečovat?

Autor: -ket-, Datum: 22. 4. 2022 12:45

Jednou z hlavních věcí při péči o vlasy je znalost typu vlasů. A právě s tím vám odborníci v Klier…

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Vsaďte na kyselinu hyaluronovou

Autor: -ket-, Datum: 20. 4. 2022 15:00

Kdy používat přípravky s kyselinou hyaluronovou? Nejlépe právě teď. Počátkem jara totiž bývá…

Rtěnky na jaro? Těchto 5 odstínů musíte mít!

Rtěnky na jaro? Těchto 5 odstínů musíte mít!

, Datum: 5. 4. 2022 15:56

Blíží se jaro a spolu s ním se pomalu, ale jistě odhazují roušky ve všech vnitřních prostorách. To…

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Jak zabránit vypadávání vlasů?

Autor: -nic-, Datum: 10. 3. 2022 15:00

Hrst vlasů, zachycená po mytí v odpadové mřížce, dokáže člověka pořádně vyděsit. Co se to se mnou…

Brazilská depilace, originální valentýnský dárek

Brazilská depilace, originální valentýnský dárek

Autor: -mav-, Datum: 8. 2. 2022 10:00

Muži často přemýšlejí, jak překvapit své partnerky na den zamilovaných. Velká kytice, romantická…

7 rad, jak pečovat o rty

7 rad, jak pečovat o rty

Autor: -ket-, Datum: 23. 1. 2022 10:08

Kůže na rtech je až pětkrát tenčí než okolní pokožka, tím pádem také mnohem více náchylná k různým…

Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o L.O.L. Surprise!

25. 5. 2022 13:13 autor -red-