Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Panna

datum: 22. 8. 2021 11:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
Přinášíme vám další pokračování seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení. Jako obvykle se zaměříme na aktuální postavení Slunce, které se tentokrát nachází v zemském znamení Panny.

A protože se v blízkosti Slunce většinou pohybují i další planety, provází jej, stejně jako minulý měsíc, dva „souputníci“, a to planeta Merkur (představující komunikaci a myšlení), která bude v tomto znamení do 29. 8. , a do 14. 9. planeta Mars (aktivita, vnitřní motor).

Astromódní doporučení pro období znamení Panny 23. 8. – 22. 9. 2021

Znamení Panny je obdařeno pečlivostí, logickým myšlení a trpělivostí. Je velice pracovité a má silný smysl pro detail. Někdy může mít sklony k perfekcionismu, občas bývá kritické, a to jak k okolí, tak i k vlastní osobě. Zároveň se jedná o lidi jemné, citlivé, které rádi pečují o ty ostatní. Bývá pro ně důležitý zdravý životní styl, čistota a pořádek ve všem, co dělají. Milují přírodu, která patří k jedné z možností, jak si „dobíjejí baterky“.

Co se týká módního vkusu, Panna dává přednost praktickým, elegantním a zároveň dobře padnoucím oděvům, pečlivě zvoleným pro danou příležitost.

Rady Original Astromódy®

  • Pokud si přejete vnést do svého života více řádu, ujasnit si priority, být trpělivější a pečlivější, zdůrazněte oblast znamení Panny ve svém oblékání.

  • Na těle je znamení Panny spojeno s oblastí přirozeného pasu. Proto zde hrají prim nejrůznější opasky, kalhoty či sukně se zapínáním do pasu a trička či košile sahající k této části těla. Dále též střihy zvýrazňující pas, například v podobě řasení nebo stažení. Vhodné jsou modely vypasované nebo více upnuté na tělo. Počítá se také stažení pasu v oblasti zad, jak tomu bývá u sak či kabátů. Další z možností je odhalené bříško nebo piercing v pupíku. Stejně tak lze pracovat s potiskem a zvolit tričko, které má v pase barevný pruh, vzor, nebo barevný přechod.

  • Právě barvami můžeme účinek outfitu také posílit. Panně vládne limetková (zeleno~žlutá) barva, proto s tímto odstínem v oblasti pasu, nebo na horní části oděvu, přispějete k pocitu osobní spokojenosti. V pase je vhodná též barva zlatá a červená, podporující sebevědomí i odvahu. Ze vzorů se hodí spirály či jiné kruhové motivy, například v podobě spony na opasku.

  • Protože ve znamení Panny bude do 14. 9. také planeta Mars, jsou v tomto období vhodné i vzory ve tvaru trojúhelníků nebo „véček“. Tímto motivem v místě pasu (například kovová spona na pásku) podpoříte svou akčnost a chuť nastolit žádoucí pořádek kolem i uvnitř sebe. Pokud v oblasti pasu do 29. 8. přidáte barvu šedou nebo motiv hvězd, získáte navíc schopnost logické argumentace a vaše myšlení bude v souladu s vnitřním naladěním.
  • V případě, že byste v tomto období rádi využili kromě Astromódy ještě další možnosti, zaměřte se na své tělo, protože zpevněné břišní svaly znamení Panny podpoří na 100 procent. Dopřát si můžete také očistnou kůru v podobě bylinkových čajů nebo zdravé stravy obecně. Je také vhodný čas na to, udělat si prostor na uspořádání svého domova. Odměnou vám bude vnitřní klid a pocit smysluplné činnosti.
A co muži?
  • I pro muže samozřejmě platí všechna výše uvedená doporučení, ať už se týkají těla obecně či odívání. Například pas zvýrazněný zapínáním kalhot, opasky s výraznou sponou, nebo horní části oděvu (trička, košile, svetry) sahající do úrovně pasu. Elegantně vypasované sako, či košile střihu slim fit.

  • Na volný čas můžete využít trička s potisky na břiše (kruhové pro větší sebejistotu, trojúhelníkové pro chuť do akce). Nebo sportovní mikinu s kapsou na břiše, tzv. klokanku. Netřeba dodávat, že zpevněné břišní svaly vám dodají sebevědomí.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knizeOriginal Astromóda®.Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit  astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako  dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR. 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Řasy: Symbol ženskosti i hříchu

Autor: -mav-, Datum: 18. 9. 2021 11:00

Umělé řasy nejsou dnes už žádným nedostupným luxusem. Navíc vypadají naprosto přirozeně!

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Silonky: český vynález, který výrazně ovlivnil svět módy

Autor: -sur-, Datum: 7. 9. 2021 15:00

Věděli jste, že český nadaný vědec Otto Wichterle vynalezl v roce 1950 polyamidovou přízi a tím…

Co dělat, když mám...

Co dělat, když mám...

Autor: -mav-, Datum: 23. 8. 2021 15:00

Nejste spokojená s tím, jak vypadáte a co vám dala příroda do vínku? Nic se neděje, pomoc je někdy…

3 nové letní vůně

3 nové letní vůně

Autor: -mia-, Datum: 30. 7. 2021 15:00

Vyzkoušejte letošní letní voňavé hity pro dámy!

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Lev

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 22. 7. 2021 10:00

S dalším letním dílem seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se již…

Jak mít krásnou a zdravou pokožku po opalování?

Jak mít krásnou a zdravou pokožku po opalování?

Autor: -mia-, Datum: 17. 7. 2021 11:00

Kvůli bronzovému odstínu pokožky se nemusíme opékat na plážovém lehátku. Naše pokožka je v létě…

Šťavnaté letní vůně

Šťavnaté letní vůně

Autor: -mc-, Datum: 22. 6. 2021 15:00

Také máte v létě neodolatelnou chuť na všechny druhy ovoce? Máme pro vás celý ovocný koš ukrytý v…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Rak

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Rak

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 21. 6. 2021 10:00

Přímo s letním slunovratem vám přinášíme další díl seriálu týkajícího se propojení horoskopu a…

Tip šéfredaktorky

Nemocné ledviny nebolí. Otestujte se 16. a 17. září!

1. 9. 2021 15:00 autor -an-