Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Beran
needpix.com
Životní styl / Krása

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Beran

datum: 19. 3. 2021 15:00 autor: Martina Bártová, Nirvana Tree
V dalším dílu našeho seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se opět zaměříme na aktuální postavení Slunce, které je nyní v ohnivém znamení Berana.

Beran zahajuje nový astronomický cyklus. Za jeho vlády začíná jaro, a možná i právě proto bývá Beran popisován jako prvotní jiskra či ohýnek, který rozhýbává každou činnost nebo projekt.

Znamení Berana postupně navštíví ještě další dvě planety, a to Venuše (od 21. 3.) a Merkur (od 4. 4.).

Ohnivý Beran se vyznačuje svou akčností, činorodostí, odvážností, dobrodružností a někdy i tvrdohlavostí. Když se pro něco rozhodne, nic ho nezastaví, přestože jde někdy hlavou proti zdi. A protože dle astromedicíny je na těle znamení Berana propojeno právě s hlavou, tak aby hlava netrpěla, je vhodné tuto prudkost alespoň trochu „kultivovat“ ☺.

Pokud budete mít pocit, že se vám „vaří hlava“, umyjte si vlasy s představou, že voda odnáší veškeré napětí a přemíru myšlenek. Výborně funguje také masáž hlavy, kterou si můžete provést i sami. Vložte důvěru do svých dlaní a prstů a nechte je krouživými pohyby intuitivně masírovat pokožku hlavy. Opečováním hlavy a samozřejmě vlasů či účesu podpoříte své sebevědomí, aktivitu, odvahu a kuráž.

Astromódní doporučení pro období Berana 20. 3. do 19.4.

  • Svou velikou roli v období Berana samozřejmě hrají vlasy, účesy, pokrývky hlavy, čelenky, menší nebo kratší náušnice, které nezasahují do oblasti krku. Dále také brýle, ať už dioptrické nebo sluneční, a samozřejmě nesmíme zapomenout na líčení.
  • Pokud si přejete energii Berana využít, ideální barvou v oblasti hlavy je zlatá – a do 3. 4. případně také žlutá. Jestliže si přejete být více spontánní v projevování citů nebo překypovat inspirací, pak do 3. 4. využijte v oblasti hlavy fuchsiovou barvu, poté se omezte na květinové motivy – třeba na čepici, na ozdobě do vlasů či ve formě drobných náušnic.

  • Pro muže se určitě také hodí péče o pokožku hlavy či obličeje v podobě masáže a pro probuzení Beranské spontánnosti mohou dodat účesu více sportovní nebo „rošťácký“ vzhled. Ženám větší „drajv“ dodají vlasy vyčesané nahoru.

  • Pokud chcete podpořit jasnou mysl a kreativitu, použijte do výše uvedené barevné kombinace nebo i samostatně šedou, případně motivy hvězd. Zde však opatrně, protože mohou způsobit efekt „co na srdci, to na jazyku“, což nemusí být právě diplomatické.

  • V případě, že potřebujete dodat kuráž, potom pomůže červená barva, ovšem na hlavě ji do 14. 4. raději nepoužívejte, nebo jen cíleně, v malém detailu a velmi zřídka. Naopak od 15. 4. si můžete dopřát pokrývku hlavy klidně celou červenou a pro průraznější sebeprosazení ji navíc kombinovat s červenou v oblasti rukou.

Výše uvedené rady jsou obecná doporučení pro dané období. O tom, jaké části na těle zvýraznit v souladu s vaším osobním horoskopem zrození, tak aby byl výsledný outfit ještě účinnější, nebo jak posílit oblast života, která vás aktuálně zajímá nejvíce, vhodným střihem vzorem nebo materiálem, se dočtete v knize Original Astromóda®. Tato kniha vám pomůže vybrat si takové oblečení, ve kterém se vaše nejkrásnější touhy stanou skutečností.

Pokud ještě nemáte svůj Astromódní talisman, tedy rozbor vašeho horoskopu, který vám pomůže se rychle zorientovat jaké střihy, barvy, vzory, detaily a linie jsou ideální pro štěstí v jednotlivých oblastech vašeho života, nechte si vyrobit astromódní horoskop na míru nebo jej někomu pořiďte jako dárek. Kniha se dá zakoupit také v rámci běžné knižní distribuční sítě po celé ČR.

 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další podobné články

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Ryby

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Ryby

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 18. 2. 2021 10:00

Ve druhém dílu našeho seriálu týkajícího se propojení horoskopu a vhodně zvoleného oblečení se opět…

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Vodnář

Original Astromóda®: Šaty na míru osudu – Vodnář

Autor: Martina Bártová, Nirvana Tree, Datum: 19. 1. 2021 10:00

Připravili jsme pro vás nový seriál, který se bude týkat spojení oděvu a módy s aktuálním…

Tip šéfredaktorky

SOUTĚŽTE o 3 balíčky Miniverse od MGA

30. 5. 2024 17:20 autor -mav-