Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Brýle, které letos musíte mít!
Flickr
Životní styl / Krása

Brýle, které letos musíte mít!

datum: 21. 4. 2020 15:00 autor: -cjp-
I sluneční brýle mají své trendy. A jaké budou hitem letošní sezóny?

Želvovina Tak se v módních kruzích říká žíhanému motivu v hnědo-medových odstínech. A pokud budete mít tento motiv letos na obroučkách, budete absolutně „in“. Teplé odstíny dokonale sedí hlavně jarnímu a podzimnímu barevnému typu.

Persol. (zdroj: VašeČočky.cz)

Kombinace materiálů  Kov se letos kamarádí s plastem, na brýlích zejména ve formě nosního můstku. Trend, který už se objevoval v loňské sezóně, se pro letošek jen potvrzuje. Tvar čoček vybírejte podle tvaru vašeho obličeje - kulaté obvykle sluší hranatějším obličejům a hranaté zase těm kulatým a trojúhelníkovým. 

Ray-Ban Blaze Doublebridge. (zdroj: VašeČočky.cz)

Přechodné tónování skel Zrcadlová skla, která byla na vrcholu před dvěma lety, z mol postupně mizí. Nahrazují je čočky s postupným barevným přechodem v neutrálních barvách. Připomínají tak návrat 70. let.

Hranaté obroučky Když je řeč o sedmdesátkách, retro hranaté obroučky ala 70. léta jsou žhavým trendem hlavně u pánských brýlí. Inspiroval se jím i David Beckham ve své kolekci pro značku Safilo.

Polaroid. (zdroj: VašeČočky.cz)

Transparentní obroučky Ty byly velkým trendem roku 2019 a na přehlídkových molech nechyběly ani letos. V roce 2020 se ale rámečky tónují do teplých zemitých odstínů (meruňkové, krémové, béžové, champagne, písek). 

Tropical V létě nasaďte obroučky v sytých barvách ideálně doplněné o zabarvená skla v podobném tónu. Na tvaru nezáleží. Palmové listy, tropické ovoce a zářivé odstíny budou letos v létě trendy nejen na brýlích

Náš tip

Ray-Ban Square II kombinují hned několik trendů letošní sezóny: transparentní tónované obroučky hranatého tvaru, želvovina na stranicích a přechodné tónování skel. (zdroj: VašeČočky.cz)


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Krásný odstín pokožky po betakarotenu

Krásný odstín pokožky po betakarotenu

Autor: -ket-, Datum: 7. 7. 2020 15:00
10 tipů, jak rychle a snadno zhubnout

10 tipů, jak rychle a snadno zhubnout

Autor: -hal-, Datum: 6. 7. 2020 11:00
Čtete obaly na kosmetice?

Čtete obaly na kosmetice?

Autor: -mav-, Datum: 3. 7. 2020 15:00
Vyznáte se ve vůních?

Vyznáte se ve vůních?

Autor: Markéta Vavřinová, Datum: 2. 7. 2020 10:00