Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Thriller Pátá oběť
archiv redakce
Volný čas / Zajímavé knihy

Thriller Pátá oběť

datum: 6. 5. 2019 16:00 autor: -red-
Právě vychází netrpělivě očekávané volné pokračování bestselleru Čtvrtá opice – Pátá oběť od amerického spisovatele J. D. Barkera.

V novince s názvem Pátá oběť se opět setkáme s detektivem Samem Porterem, který dál pronásleduje geniálního psychopata přezdívaného Opičí vrah. Pátrání ho zavede do velmi temných míst a čtenáře tak čeká zběsilá, téměř adrenalinová jízda…

Každý policista má případ, který se pro něj stane posedlostí. Detektiv Porter není výjimkou. Opičího vraha už měl na dosah, když ho z pátrání odvolala FBI, ale taková drobná překážka ho nemůže zastavit.

Oficiálně se Porter a jeho tým věnuje případu mrtvé dívky, která byla nalezena pod zamrzlou hladinou laguny v chicagském parku. Otázkou je, jak se tam dostala, když laguna zamrzla před několika měsíci a dívka se pohřešuje teprve tři týdny? A jak je možné, že na sobě měla šaty jiné dívky, jejíž zmizení nahlásili rodiče teprve před dvěma dny?

Zatímco Porterovi kolegové usilovně hledají odpovědi na tyto znepokojivé otázky, on sám pokračuje v pronásledování Opičáka. Jakmile to zjistí jeho nadřízený, je postaven mimo službu. Ani to ale nemůže Portera zastavit. Je dopadením Bishopa tak posedlý, že se upne na starou rozmazanou fotku a ta ho dovede do světa temnějšího, než si kdy dokázal představit. A tehdy zjistí, že existuje jen jedna věc děsivější než mysl sériového vraha: mysl matky, která ho přivedla na svět.

Thriller Pátá oběť vydává nakladatelství Domino.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Vabank

Vabank

Autor: -red-, Datum: 5. 11. 2019 10:00
Romantické příběhy

Romantické příběhy

Autor: -mav-, Datum: 29. 10. 2019 10:00
Ta druhá

Ta druhá

Autor: -red-, Datum: 28. 10. 2019 15:00
Tip šéfredaktorky

60 kostlivců ze skříní slavných

23. 10. 2019 10:00 autor -red-