Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Lži, samé lži. Nová kniha Lisy Jackson právě vychází!
archiv redakce
Volný čas / Zajímavé knihy

Lži, samé lži. Nová kniha Lisy Jackson právě vychází!

datum: 24. 11. 2018 14:57 autor: -red-
Teprve ve smrti si bývalá královna krásy jménem Didi užívá velkolepou pozornost médií, po které celý život toužila. Před dvaceti lety pracovala v lasvegaském klubu jako dvojnice Marilyn Monroe a vír nočního života jí ponechával jen velmi málo času na výchovu dcery Remmi. Nyní někdo vydal její neautorizovaný životopis a ona vzápětí vyskočila z okna.

Policie to považuje za jasnou sebevraždu, nebo snad o zoufalý pokus o upoutání pozornosti, který tragicky nevyšel.

Remmi však ví, že pravda není tak jednoduchá. Mrtvola na chodníku sice vypadala jako Didi, měla také její šaty a paruku – ale nebyla to Didi. Jak by také mohla, když skutečná Didi před dlouhou řádkou let záhadně zmizela v poušti? Policie po ní tenkrát marně pátrala a následně ji prohlásila za nezvěstnou.

Jestliže však mrtvá žena není Didi, kdo ležel v kaluži krve na chodníku? A jaká je mezi oběma ženami spojitost? Remmi je rozhodnuta přijít věci na kloub a společně s policejní vyšetřovatelkou a svým idolem z dětství postupně odhaluje temná zákoutí historie vlastní rodiny. Zdá se, že bezcitné ambice a pokřivené lži by mohly někoho znovu dohnat k vraždě...

Lisa Jackson je letitou stálicí na žebříčcích bestsellerů v řadě zemí, Českou republiku nevyjímaje. Napsala už více než třicet románů, které vyšly ve dvaceti jazycích a ve dvaceti milionech výtisků. Také v aktuální novince dokazuje, že i nadále umí čtenáře přivést na samý pokraj zdravého rozumu zápletkou plnou nečekaných zvratů a perfektně vykreslenými postavami.

Kniha Lži, samé lži je posledním titulem, který tento rok vydává nakladatelství Domino.


Další články z rubriky

Jeden z nás

Jeden z nás

Autor: -cjp-, Datum: 27. 5. 2020 10:00
Zahrádka ve městě

Zahrádka ve městě

Autor: -red-, Datum: 20. 5. 2020 10:00
Vídeňský sen

Vídeňský sen

Autor: -red-, Datum: 18. 5. 2020 15:00
Bhútán, má láska

Bhútán, má láska

Autor: -red-, Datum: 16. 5. 2020 11:00
Tip šéfredaktorky

Bratři Čapkové a ženy

19. 5. 2020 10:00 autor -red-