Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Nebeský dárek: Hvězdné prádlo Kasiopea
Triola
O čem se mluví / Tipy na vánoční dárky

Nebeský dárek: Hvězdné prádlo Kasiopea

datum: 4. 12. 2022 10:45 autor: -mav-
Krajková série 6 novinek s názvem Kasiopea, (tři podprsenky a troje různé kalhotky) září v aktuální nabídce tak výrazně jako známé souhvězdí na obloze. Limitovaná kolekce Kasiopea tu je pro radost i pohodlí ženám různých velikostí (s koši od B do K, s obvody od 65 do 100).

Nebeský dárek

Nebe je stále plné hvězd, ale přiznejme si, že to vánoční je nejkrásnější. Kasiopea je zářivé souhvězdí naší severní oblohy, které jsme asi už všichni někdy zahlédli. Je totiž vidět celou noc a v kteroukoliv roční dobu. Jeho největší hvězdy tvoří široké písmeno W. Právě tento tvar některým národům v minulosti připomínal schody – schody do nebe. Stejně jako hvězdy září ve vánoční nabídce Trioly šest krajkových modelů Kasiopea.

Vzhůru ke hvězdám

Jednorázová limitovaná série Kasiopea je inspirována rafinovanou a svůdnou elegancí jedinečné krajky, tónované kontrastně do černé a červené.

Pečlivě navržené a takticky vybrané modely vycházejí vstříc ženám větších velikostí – série nabízí podprsenky s velikostmi košů od B do J nebo  až do K a s obvody od 65 do 100. Velkým velikostem jsou přizpůsobeny střihy a funkční detaily – širší, tedy komfortní, ramínka u větších velikostí, obvody z funkčních materiálů, koše tence vyztužené nebo polovyztužené a flexi kostice, které se přizpůsobí tvaru velkých prsou i protitlaku u větších obvodů.

Prádlo je zhotoveno z prvotřídních patentovaných materiálů a krajka je opravdu fantastická,“ popisuje novinky zkušená stylistka Trioly, Žaneta Ilutanová. „Krajku i střihy jsme vybírali ideálně pro období Vánoc – tedy pro čas plný fantazie, snění, luxusu, svádění i vášně. Pojmenovali jsme ji po bájné etiopské královně, která dala své jméno nejznámějšímu souhvězdí severní oblohy – Kasiopea. A my jsme si přáli, aby se skvěle jako královna cítila každá žena.“


Podprsenka TRIOLA 29819 - TOP-FIT -  s hladkými, bezešvými koši a s nízkým středem

Tence vyztužená podprsenka s hladkými koši a s nízkým středem je určena pro hluboké výstřihy a  větší velikosti. Přední obvod podprsenky je krajkový, krajka dále zdobí ramínka a boky košů. Najdete ji ve vybraných velikostech košů od B do J a s obvody hrudníku od 65 do 95. Doporučená cena je 1499 Kč

 


 Podprsenka TRIOLA 28819 - PERFECT-FIT - tence vyztužená pro velké velikosti

Pro opravdu velká prsa (K) a stovkové obvody. Sexy bezešvá a tence vyztužená podprsenka s kosticemi a s vysokým sedlem (střed mezi koši), který v dekoltu pevně zafixuje i velká prsa. Koše jsou z jemného hladkého úpletu, obvod podprsenky pak z funkčního materiálu, středové sedlo z krajky. Nádherná krajka zdobí i ramínka a spodní díl košů. Najdete ji ve vybraných velikostech košů od B do K a s obvody hrudníku od 65 do 100. Doporučená cena je 1499 Kč.


Podprsenka TRIOLA 27819 - FIXED-FIT – polovyztužená pro velká prsa

Oblíbená podprsenka s kosticemi má vyztuženou jen spodní část košů. To fixuje prsa v dekoltu na středu hrudníku a v očekávané výšce. Horní část košů tvoří nádherná elastická krajka, která pojme i mírnou asymetrii prsou. Obvod podprsenky je z funkčního materiálu.  Model najdete ve vybraných velikostech košů od B do K a s obvody od 65 do 100. Doporučená cena je 1199 Kč


Ke třem modelům podprsenek nabízí TRIOLA tři různé fazóny kalhotek tak, aby si ženy vybraly do setu kalhotky podle své postavy či pocitu komfortu.

 

Kalhotky TRIOLA klasické 31819

Kalhotky klasického střihu nabízejí vysoký komfort při nošení a jsou vhodné pro každou postavu. Přední díl je zdobený krajkou, kroková část je podložena bavlnou. Najdete ve velikostech od 70 do 95.

Kalhotky TRIOLA brazilky 34819

Kalhotky, střihu brazilky, jsou ideální pro pevný zadeček a pod přiléhavé oblečení. Přední díl zdobí černočervená krajka, celý zadní díl je krajkový, což působí sexy dojmem. Kroková část je z bavlny. Brazilky opticky zmenšují zadeček a prodlužují nohy. Najdete ve velikostech od 70 do 85.

Kalhotky TRIOLA 32819 – vyšší do pasu

Vyšší kalhotky do pasu zvolí ženy, které chtějí zpevnit pod oblečením linii svých boků. Přední díl kalhotek zdobí krajka, kroková část je z bavlny. Najdete ve velikostech od 75 do 95.

Doporučená cena všech těchto kalhotek je 599 Kč.


Více informací ve 20 firemních prodejnách TRIOLA po celé ČR nebo v desítkách dalších prodejen se spodním prádlem v ČR. Inspirovat se můžete na triola.cz 


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Romantické vánoční čtení

Romantické vánoční čtení

Autor: -mav-, Datum: 14. 12. 2023 13:33

Příběhy plné lásky a romantiky, tak to je přesně to, co ženy rády najdou pod stromečkem.

Luxusní prádlo pod stromeček

Luxusní prádlo pod stromeček

Autor: -lym-, Datum: 14. 12. 2023 12:37

Nezapomeňte o svátcích na sebe, dopřejte si slastný pocit soukromé tiché radosti a odměňte se…

Knížky jsou skvělý vánoční dárek

Knížky jsou skvělý vánoční dárek

Autor: -mav-, Datum: 30. 11. 2023 10:00

Přemýšlíte, co koupit jako dárek? Knihou nezklamete.

Romantika nejen na Vánoce

Romantika nejen na Vánoce

Autor: -mav-, Datum: 29. 11. 2023 20:25

Čtení plné romantických příběhů a lásky z nakladatelství Ikar.

Novinky posledního listopadového týdne

Novinky posledního listopadového týdne

Autor: -mav-, Datum: 23. 11. 2023 21:30

Nejlepším dárkem pod stromečkem jsou knížky. Potěší každého a my pro vás máme tipy na novinky.

Darujte pod stromeček knihy

Darujte pod stromeček knihy

Autor: -mav-, Datum: 17. 11. 2023 12:31

Dárky vybírejte v klidu už teď a nezapomeňte se porozhlédnout po dobrých knihách.

Nové vydání Máchova Máje s originálními ilustracemi

Nové vydání Máchova Máje s originálními ilustracemi

Autor: -mav-, Datum: 6. 11. 2023 15:50

Skvělý dárek pod stromeček, který potěší literární a knižní fajnšmekry. Nejproslulejší dílo českého…

Kniha, ideální dárek na poslední chvíli

Kniha, ideální dárek na poslední chvíli

Autor: -mav-, Datum: 20. 12. 2022 15:00

Strhujícím románem o soupeření dvou renesančních géniů nezklamete ani náročné čtenáře. Ty teprve…

Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o krmivo pro kočky

12. 7. 2024 14:57 autor -red-