Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Nová aplikace pro hledání bydlení
archiv redakce
Inspirace / Užitečné aplikace

Nová aplikace pro hledání bydlení

datum: 19. 1. 2019 12:52 autor: -mav-
Portál Bezrealitky.cz, který propojuje zájemce o bydlení přímo s majiteli, připravil mobilní aplikaci pro chytré telefony a tablety. Již dnes je polovina přístupů na web Bezrealitky.cz z mobilních zařízení, proto je aplikace dalším logickým krokem ve zjednodušení používání portálu.

Aplikace je jednoduchá, přehledná a hlavně rychlá. Díky chatu se může zájemce o bydlení propojit s majitelem prakticky okamžitě, aniž by si museli vyměňovat kontaktní údaje, a domluvit si prohlídku nebo se doptat na potřebné informace. Rychlost při hledání bydlení je v dnešní době velice důležitá. Zejména při hledání pronájmu v Praze či v Brně jsou zájemci, kteří nereagují na nabídku okamžitě, takřka bez šance. 

Stejně jako v případě webu ani zde uživatel na nabídku realitních kanceláří nenarazí, vždy bude jednat se skutečnými majiteli nebo zájemci.

Pokud se zájemce o bydlení nachází v lokalitě, kde by chtěl bydlet, tak se může přes aplikaci podívat na mapu okolí a pomocí filtrů si najít třeba dům na prodej nebo kanceláře k pronájmu. Mezi další přednosti aplikace patří jednodušší zadávaní inzerátů pro majitele nemovitostí. Byt či dům lze nafotit přímo v aplikaci, což ušetří čas strávený kopírováním snímků do počítače.

Nová aplikace je dostupná v Google Play a AppStore.


Další články z rubriky

Najděte zatoulaného psa pomocí aplikace

Najděte zatoulaného psa pomocí aplikace

Autor: -red-, Datum: 26. 12. 2018 12:54
Na neposypaný chodník s mobilní aplikací

Na neposypaný chodník s mobilní aplikací

Autor: -mav-, Datum: 20. 12. 2018 10:23
Originální dárek na poslední chvíli

Originální dárek na poslední chvíli

Autor: -mav-, Datum: 19. 12. 2018 11:57
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-