Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život

Soutěž o LUXUSNÍ parfémovou vodu L´Exquis od značky GERnétic

Parfémová voda L´Exquis od GERnétic: Moře kdykoli po vašem boku

Léto, touha osvěžit se. Proplétání se mezi slunečními paprsky s energií a elegancí. Ševelení vánku, který čechrá květy na pobřeží. Hukot moře napodobující rytmus dechu či tlukotu srdce. Procházka po francouzské riviéře, návrat na Côte d´Azur. Spojení se s vlastním prožitkem prázdninových dní, takovým, který dlouho zůstává ve vzpomínkách a usazuje se v duši. Takový, z něhož dlouho čerpáte sílu a naplňuje vás štěstím. To je ta aura, do niž vás oblékne parfémová voda L´Exquis od francouzské kosmetické značky GERnétic.

Její kompozice vás vtáhne do léta, do času uvolnění, radosti na pobřeží, do momentů, kdy moře šumí po vašem boku:

  • Hlava: vitalitou pulzující limeta
  • Srdce: levandule, květinový tanec lotosu, dokonale autentické mořských tóny
  • Základ: živočišné bílé pižmo a vznešené cedrové dřevo Charakter parfémové vody L´Exquis od GERnétic lze popsat jako kombinaci květinových, citrusových a mořských akordů. Na pokožce se postupně rozvíjí a mění svůj charakter. Nejprve se rozezní svrchní tóny svěží vitalizující a sluneční limetky, která dodává kompozici na pikantnosti. Je následována srdcem z levandule, bohatého květinově vodního aroma lotusu a povzbuzující hry mořských tónů. V základu vůně se mísí cedrové dřevo a smyslně živočišné bílé pižmo.

Každá esence tvořící L´Exquis byla pečlivě vybrána, aby dala vzniknout dokonalé harmonii, která vás povzbudí, osvěží, naplní klidem a optimismem. Tvůrci vůně tak připravili poctu vám i osudové vůni Any Laporte, prezidentky GERnétic International. Parfémová voda L´Exquis je totiž inspirována aroma i příběhem pečující produktové řady Marine Line této kosmetické značky, díky níž vaše pokožka těší z jedinečného bohatství moře. Právě Ana Laporte si ji zamilovala, její vůně je provázána s těmi nejkouzelnějšími okamžiky jejího života. Proto dostala parfémová voda motto: „Le parfum de ma vie“ (vůně mého života).

K dispozici v elegantním skleněném flakonu o objemu 50 ml i v kompaktním 15 ml balení ideálním do kabelky. Maloobchodní cena je 50 ml – 1820 Kč a 15 ml – 860 Kč.

Zanedlouho vás čeká ještě třetí, závěrečná soutěž ze série, kterou jsme pro vás přichystali se značkou GERnétic. Těšit se můžete na luxusní kosmetický produkt, se který už po tradičním make-upu nesáhnete.

Soutěžní ceny

  • parfémová voda L´Exquis od GERnétic

    Hodnota ceny: 1820,- Kč, množství výherců: 1

Hlasovat do soutěže můžete od 3. 9. 2023 - 10:00 do 24. 9. 2023 - 23:59.

Soutěžní otázka

  1. V jak velkém balení je parfémová voda L´Exquis od značky GERnétic k dostání?

Pokud se chcete soutěže zúčastnit musíte se přihlásit.

Tip šéfredaktorky

Vyhrajte LUXUSNÍ PARFÉM L´Exquis od GERnétic v hodnotě 1820 Kč

3. 9. 2023 10:12 autor -red-