Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život

Soutěž o LUXUSNÍ Lift Crème GERnétic

Není to sci-fi, ale kosmetika GERnétic: Vrásky přemohou biotechnologie

Tvář doslova nastavujeme neustálému působení vnějších vlivů ale i faktorů z vnitřního prostředí – emoční ladění, stres, nedostatek spánku, celková kondice organismu – to vše se na vzhledu naší pleti podepisuje. Všechny tyto aspekty určují, jak rychle bude pokožka stárnout a jak hluboké vrásky se na ní budou utvářet.

Naštěstí těmto procesům můžeme čelit, a to nejen vyváženou stravou, redukcí psychického napětí a péčí o zdraví. Pomoci dokáže také kosmetika, která umí ovlivnit degenerativní procesy v pleti a dokáže kožní buňky stimulovat, aby dlouho fungovaly jako mladé. To je tajemství, které se ukrývá v biotechnologiích, na nichž staví péče francouzské profesionální kosmetické značky GERnétic.

Biotechnologie aktivují substance využívané v kosmetice tak, aby produkovaly látky, které kožní buňky co nejlépe využijí ve svůj prospěch. Přitom se jedná o velmi šetrnou a udržitelnou formu získávání aktivních ingrediencí, které v kosmetice zabezpečují ty nejpokročilejší účinky. Umí podpořit vlastní tvorbu kolagenu, elastinu, jejich správné zasíťování v pokožce, zabezpečí dočasnou relaxaci svalů uložených těsně pod kůží a zprostředkují luxusní liftingové, zpevňující a vyhlazující účinky.

Jedním z nejoblíbenějších anti-agingových produktů značky GERnétic je Lift Crème. Okamžitě zdokonaluje vaši tvář, vyhlazuje kontury i nejurputnější linky v očním okolí, kolem úst, uší, na krku. Jeho sametová textura něžně zkrášluje vaši pokožku, halí ji do lehkého závoje, který nezatěžuje, ale přitom účinkuje skvěle dokonce na jinak těžko redukovatelné vrásky. To už pár minut po aplikaci. Dokáže dokonce vyhladit i velmi jemnou pokožku rtů. Obsahuje aktivní molekuly ze stromu s názvem albízie růžová spolu s důmyslně nadávkovaným koktejlem z proteinů, organického křemíku a esenciálních aminokyselin.

Lift Crème patří mezi neoblíbenější produkty společenské sezóny, ať už jde o letní období nebo zimní plesovou sezónu. Pleť bude dokonale připravená na všechny krásné momenty, které jsou před vámi.

Zanedlouho se můžete těšit ještě na další dvě soutěže se značkou GERnétic. Výhrou budou opět luxusní kosmetické produkty, které vám zpříjemní nejen jarní a letní sezónu.

Soutěžní ceny

  • Lift Crème GERnétic

    Hodnota ceny: 1956,- Kč, množství výherců: 1

Hlasovat do soutěže můžete od 5. 5. 2023 - 10:25 do 30. 5. 2023 - 23:59.

Soutěžní otázka

  1. Kterou složku najdete v luxusním liftingovém přípravku Lift Crème?

Pokud se chcete soutěže zúčastnit musíte se přihlásit.

Tip šéfredaktorky

Proti vráskám pomáhají biotechnologie: SOUTĚŽ o Lift Crème GERnétic

5. 5. 2023 10:25 autor -mav-