Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život

LETNÍ SOUTĚŽ o zubní pasty Biorepair

Máte problém s citlivými zuby? Značka Biorepair poskytuje široký sortiment, který se zaměřuje na prevenci i řešení citlivosti zubů, tvorby zubních kazů, krvácení dásní a dalších problémů.

Všechny zubní pasty Biorepair mají patentovanou formuli microRepair®, která nahrazuje fluorid obsažený v obyčejných pastách. Díky té dokáží na rozdíl od fluoridu opravit poškozenou sklovinu a chránit ji. Kromě toho snižuje bolest způsobenou citlivostí na teplé a studené podněty a omezuje tvorbu zubního plaku, kazu i kamene. Poskytuje tak komplexní ochranu, kterou mohou používat bez omezení dospělí i děti.

Zubní pasta Biorepair Fast Sensitive Repair International poskytuje okamžitou úlevu od bolesti citlivých zubů. Díky technologii microRepair® totiž proniká do jejich poškozených částí a pomáhá je zacelovat. Vy si tak budete moci užívat teplé i studené nápoje bez nepříjemné bolesti. Pastu lze zároveň používat i jako každodenní prevenci proti problémům s citlivými zuby.

Pasta BioRepair Total Protective Repair chrání zuby před kazy a brání usazování zubního plaku i tvorbě zubního kamene. Zároveň obnovuje strukturu skloviny a pomáhá překrývat zubní krčky. I u ní se tak můžete těšit na snížení citlivosti zubů.

Obě pasty lze bez obav používat dlouhodobě, neobsahují totiž kromě fluoridu ani parabeny a SLS. 

Balíček v hodnotě 500 Kč, ve kterém jsou 2 pasty Biorepair Fast Sensitive Repair International + 2 pasty BioRepair Total Protective Repair, můžete vyhrát u nás. Stačí správně odpovědět na naši otázku!

Hlasovat do soutěže můžete od 21. 7. 2022 - 13:00 do 18. 8. 2022 - 22:59.

Soutěžní otázka

  1. Jak se nazývá patentovaná formule obsažená v zubních pastách Biorepaire?

Pokud se chcete soutěže zúčastnit musíte se přihlásit.

Tip šéfredaktorky

Příběh Jany (54): Moje dcera dává všechnu lásku jen psům

16. 7. 2022 0:05 autor podle příběhu Jany K. napsala Alžběta Morávková