Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Víte, co to je astromóda?
archiv redakce
Životní styl

Víte, co to je astromóda?

datum: 10. 12. 2020 10:00 autor: Luboš Y. Koláček
Originální a zcela nová astromóda činí zázraky! Astromóda je zcela nová originální nauka, zahrnující zejména spojení vhodně zvoleného oblečení (a to včetně doplňků: kabelky, boty, šperky, amulety...) s osobním horoskopem.

Každá žena, ale také muž, mohou být nyní nejen krásní a vizuálně originální, ale též neobyčejně přitažliví, svůdní a vůbec sexy. Stačí se jen ponořit do nové, zábavné a laskavě psané knížky Original Astromóda a rázem vám odpadnou komplexy, nevítané návštěvy drahých a ne vždy těch správných stylistů, psychologů či nedejbože psychiatrů; poučená žena (i muž) získá rázem na sebevědomí a nikdo už ji (ho) ve společnosti nepřekoná. 

Astromóda vychází z tradičních nauk, zejména tedy astromedicíny, která propojuje jednotlivé části těla se znameními zvěrokruhu. O tom, že oblečení ovlivňuje nás i druhé, tedy náš osud, není pochyb. Šaty dělají člověka a stejně jako vzhled, rasa, pohlaví v hmotném světě předurčují, jak se k vám druzí budou chovat, jak se budete cítit a jak budete úspěšní.

Co všechno tady působí?

Kromě slunečního znamení, ve kterém jsme se narodili (Beran, Vodnář, Býk, Rak…) mají výrazný vliv na váš život další planety (Luna: emoce, Merkur: kreativita, Mars: motor, Venuše: styl, atd…). Postavení planet v horoskopu a jednotlivé vztahy mezi nimi (podporující či napjaté) určují naše vnitřní „vyladění“ a tendence k určitému způsobu chování či přístupu ke všem možných životním oblastem a situacím.

Tak třeba...

Máte-li těžké planetární konstelace v určitém znamení, pak část těla, s tímto znamením propojená, bude trpět, bude přetížena. Vhodně astromódně vybrané oblečení ji však může ulevit a ochránit. Není náhoda, že lidem se trhá, prošoupává, ničí oblečení právě v těch pasážích těla, které odpovídají znamení, přetíženému planetárními kombinacemi.

Stejně důkladně jako o jakoukoliv jinou věc v životě by měl moderní člověk pečovat o své oblečení. Energie našich aur či geopatogenních zón nejsou jediným důvodem; jedná se rovněž o planetární vlivy barev, materiálů, střihů, kterými naše oblečení vibruje v synergii s osobním horoskopem. Pocit, že se vám v některém oblečení daří lépe než v jiném, není náhoda nebo pověrčivost, ale skutečnost, že toto „úspěšné“ oblečení nejlépe vystihuje váš horoskop, nejlépe s nimi vibruje.

Jak na to

Občas šlape život jako na drátku, někdy nám ale drhne a my nevíme, co s tím. Pomoci nám mohou nejrůznější terapeutické techniky, psychologická sezení, cvičení atd. Anebo...

Nyní díky astromódě získáváme nového velmi silného pomocníka pro život. Zvolením vhodného oděvu (barvou, střihem, materiálem, vzorem), který utlumí napjaté tranzity mezi planetami v horoskopu a přenese pozornost na jinou část těla, řešíme tyto okolnosti a životní situace mnohem hladčeji a zároveň efektivně.

A to všechno je v té knize?

Jistěže! A mnohem více. Kniha Original Astromóda navíc předává svou nauku velmi laskavým, zábavným a originálním způsobem. Tato knižní novinka mění přístup k oblékání a k osudu. Už nemusíte svůj osud tvořit jen usilovnou prací s myslí a překonáváním překážek. Teď máte jednoduchého pomocníka – své oblečení.

Každý den se oblékáme, tak proč to nedělat vědomě s cílem podpořit své silné stránky a zahladit ty slabé? A neděste se složitosti astrologie. Ta je ve výpravné publikaci popsaná naprosto srozumitelně, jednoduše a hravě, tedy kdokoliv bude chtít, do tohoto oboru „vpluje“ a porozumí potřebným souvislostem. Kniha tak osloví nejen milovníky astrologie a módy, ale také ty, co hledají sami sebe, porozumění smyslu života a cestu, jak svůj osud proměnit k obrazu osobních představ, a vlastně každého, kdo si chce užít víc módy, cestování, lásky a humoru.

A teď vzhůru do slíbených zázraků!

Original Astromóda® dokáže proměnit celý váš šatník v amulety a talismany, v nichž nejenže budete zažívat sílu své autenticity, ale také měnit osud k vlastním představám, chránit své vztahy a lásky. Vaše nitro bude díky vhodně zvolenému oblečení zcela v harmonii.

Strhující dílo o téměř 950 stranách vás naučí vidět svůj osud jako obraz, který malujete barvami, vzory, materiály a střihy svého oblečení. Jaké oblečení vás podrží ve zlomových křižovatkách a jaké v běžném nošení doma? Téměř 400 nádherných barevných ilustrací převede hlubokou moudrost nauky do praktických rad pro váš šťastný život.

Astromódní doporučení na měsíc prosinec Silným aspektem v tomto měsíci je trigon mezi Venuší ve znamení Šíra a Neptunem v Rybách. Jinými slovy řečeno, budeme mít posílenou intuici, vnímavost, laskavost, pocit jako bychom se mohli dotknout vyšších vibrací neomezené lásky. Pro posílení tohoto aspektu nám poslouží vhodně sladěné spodní prádlo (kalhotky) a boty. Kalhotky vybírejte barevné nebo květované. Na nohy si obujte barevné boty. Pokud však žádné takové nevlastníte, nevadí. Nalakujte si nehty na nohou, ideální barvou je rumělková (červeno-oranžová) nebo hodně sytá růžová.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Když oční vada překáží...

Když oční vada překáží...

Autor: redakce ve spolupráci s oční klinikou Neovize, Datum: 19. 6. 2022 11:00

Nutnost nošení brýlí nebo kontaktních čoček může být někdy pěkně otravná záležitost! Lidé, kteří…

Nehubněte, ale zhubněte!

Nehubněte, ale zhubněte!

Autor: -an-, Datum: 15. 6. 2022 15:00

Léto, stoupající venkovní teploty, vodní radovánky a s nimi spojený pobyt v plavkách. Období, které…

Chcete o svém zdravotním stavu vědět víc?

Chcete o svém zdravotním stavu vědět víc?

Autor: -an-, Datum: 15. 6. 2022 10:00

Pandemie Covidu 19 změnila mnohé, také náš přístup ke zdraví a prevenci. Máme větší povědomí o tom,…

Není váš partner náhodou v „přechodu“?

Není váš partner náhodou v „přechodu“?

Autor: redakce ve spolupráci s MUDr. Pavlem Turčanem, gynekologem a sexuologem, Datum: 14. 6. 2022 15:00

Přechod se netýká jen žen. Dnešní medicína již totiž zná i pojem mužského přechodu, takzvané…

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Kozí mléko: zdravá výživa i skvělá kosmetika

Autor: -lym-, Datum: 13. 6. 2022 9:10

Kozí mléko je „in“. Stále více lidí přichází na chuť také z něj připravovaným sýrům, jogurtům a…

5 záludných letních nástrah

5 záludných letních nástrah

Autor: redakce ve spolupráci s Mgr. Ivou Bílkovou a MUDr. Pavlem Stodůlkou, Datum: 8. 6. 2022 15:00

Mezi typicky letní problémy patří úrazy při sportování i popáleniny při grilování. Jak si letní…

3 rady, jak zvládnout opalování

3 rady, jak zvládnout opalování

Autor: -an-, Datum: 8. 6. 2022 10:00

Venkovní počasí se konečně přehouplo do letních teplot. Co nevidět nastane čas obléct si plavky a…

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Historie plavek aneb Od županů k bikinám

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 3. 6. 2022 0:05

V současnosti je pro nás běžné ukazovat se na pláži nahoře bez nebo v těch nejmenších kousíčcích…

Tip šéfredaktorky

SOUTĚŽ Gely na intimní hygienu sebamed

16. 6. 2022 14:30 autor -red-