Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Lyžařem za čtyři dny!
lanterna.cz
Volný čas / Tipy pro volný čas

Lyžařem za čtyři dny!

datum: 9. 1. 2019 10:30 autor: -mav-
Za čtyři dny se totiž můžete naučit správně běžkovat nebo si zlepšit svou běžkařskou techniku, užít si romantické přírody Valašska i zasloužené relaxace v podobě nejrůznějších procedur.

To vše vás totiž čeká od 27. do 30. ledna 2019 ve Škole běžeckého lyžování v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích.

„Prožijte čtyři jedinečné dny nabité běžkováním a zdokonalováním stylu. Trénink probíhá pod dohledem zkušených instruktorů s individuálním přístupem a s videoanalýzou tréninku. Účastníci se kromě techniky také naučí, jak správně mazat běžky na klasiku i bruslení. Čtyřdenní kemp je určen každému bez rozdílu výkonnosti a zkušeností. Zúčastnit se ho mohou běžkaři začátečníci, turisté prahnoucí po zdokonalení běžeckého stylu či sportovci mající rádi pohyb na čerstvém vzduchu,“ říká Martina Žáčková, marketingová specialistka z Resortu Valachy s tím, že si užijete běžkování v top běžkařské destinaci na Moravě, která čítá přes 40 km tras s nádhernými výhledy na CHKO Beskydy.

Velké Karlovice jsou díky bohaté síti pravidelně upravovaných tras různé náročnosti jednou z nejvyhledávanějších destinací běžkařů na Moravě. Tento sport zažívá velký boom a do Školy běžeckého lyžování, která se pořádá pravidelně už několik let, míří zájemci z celé České republiky i ze Slovenska. Aby byl jejich pobyt dokonalý, den mohou zakončit v relaxačních centrech Wellness Horal nebo L-Spa hotelu Lanterna, kde mohou strávit neomezený čas v termálních bazénech, saunovém světě se saunovými rituály, kardio fitness a mnohé další procedury a aktivity.

Zájemci si mohou zapůjčit špičkové modely běžek Rossignol a jako novinku zde letos pořadatelé zavedli pro účastníky Školy běžeckého lyžování 6x denně bezplatný shuttle servis mezi hotely Lanterna a Horal.

 

Další články z rubriky

Zimní sezóna na Dolní Moravě zahájena!

Zimní sezóna na Dolní Moravě zahájena!

Autor: -jav-, Datum: 22. 11. 2018 12:00
Na porážku

Na porážku

Autor: -red-, Datum: 12. 11. 2018 18:04
Ten, kdo tě miloval

Ten, kdo tě miloval

Autor: -red-, Datum: 5. 11. 2018 9:00
Naučte se fotit za jediný den

Naučte se fotit za jediný den

Autor: -red-, Datum: 3. 11. 2018 10:21
Tip šéfredaktorky

Malý průvodce estetickou medicínou. Mezonitě a liftingové nitě (3)

7. 1. 2019 9:22 autor Markéta Vavřinová