Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 9. listopadu do 15. listopadu
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 9. listopadu do 15. listopadu

datum: 9. 11. 2018 0:05 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Jste duševně vyrovnaní, ale máte sklon všechny své síly ihned využít a podat mimořádné pracovní výkony. Pozor – tímto způsobem se za pár dní vyčerpáte. Vezměte do ruky plánovací diář a všechny své tužby si do něj řádně zapište. Nezapomeňte však, že ne každá ze seznamu se stane skutečností lusknutím prstu. 

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

V dravém světě se neztratíte. Kromě kariéry se však věnujte také rodině, především dětem. Čas strávený s nimi vás přece jenom obohatí víc než pracovní úspěchy, nemyslíte? Za výsledky, které v zaměstnání odevzdáváte, ani nejste dostatečně ohodnoceni. Nevěste hlavu, váš okamžik slávy teprve přijde.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Přestože máte chuť pracovat, dejte stopku všem nutkavým myšlenkám na únavné a všední povinnosti a věnujte se sami sobě. Rozjímejte, bilancujte, čtěte si. Určitě vám prospěje i dlouhá podzimní procházka krásnou přírodou. Pohled na pestrobarevnou flóru dokáže s vaší psychikou hotové divy.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Vzhledem k výdajům na domácnost a u některých také výdajům spojených se stěhováním to bude obzvlášť nákladný měsíc. V důsledku toho všeho budete muset ostře sledovat své útraty. Pokud budete chtít uzavřít novou smlouvu, musíte důkladně zkontrolovat všechny termíny a podmínky.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

V zaměstnání panuje nervozita a okolí hledá příčinu. Vyvarujte se tajnůstkaření a intrikám zaměřeným proti šéfům. Nic příjemného vám nepřinesou. Spíše by jen přilily olej do ohně. Ostatně nastala vhodná doba pro změnu. Ať už se rozhodujete přestěhovat se, nebo změnit povolání, měsíc listopad je právě takovým změnám příznivě nakloněn.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Buďte si vědomi vývoje událostí kolem sebe a přizpůsobte se požadavkům. Můžete to dotáhnout daleko, ale musíte maximálně využít svého času a příležitostí. Rovněž si važte podpory svých nejbližších. Milovaní mohou být důležití, a tak využijte výjimečných okamžiků, abyste se s nimi mohli radovat.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Poštovní zásilku určenou do vlastních rukou neházejte do koše. Nic zlého vás v ní nečeká. Vyhýbejte se opuštěným místům, kde se schází pochybná společnost. Nedávné novoluní příznivě ovlivňuje vaše city a podporuje začínající milostný vztah. Hýčkejte si ho jako svůj nejcennější poklad.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Kromě pomoci, kterou se snažíte svému okolí bezúhonně poskytovat, je ještě hodně činností, které byste rádi sdíleli. Polovina listopadu se jeví jako dokonalý čas na to zmodernizovat domácnost. Velké nákupy, kterými si zrealizujete své sny, vám sice provětrají peněženku, v horizontu pár let se ale ukáží jako dobrá investice.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

K povahové výbavě zrozenců Střelce nepatří kousavá satira nebo zlomyslnost. Z vaší představy o spravedlnosti vyplývá, že si lidé zaslouží znát pravdu. A tak se k nim často chováte, ve vidině že jim děláte dobrou službu, až nepřiměřeně krutě. Naučte se říkat pravdu diplomatičtějšími způsoby.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Planeta Venuše tentokrát drží ochrannou ruku nejen nad vztahy milostnými, ale i ekonomickými. Není vyloučeno, že se váš měsíční plat zvýší nebo naopak sníží kosmickou rychlostí. Na tyto nenadálé zvraty si musíte zvyknout a opustit dosavadní stereotyp. Pro klid duše si odkládejte stranou větší obnos.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Sršíte vtipem, ale ne každý má smysl pro váš styl humoru, hlavně ne zaměstnavatelé a starší kolegové! Dělejte si legraci sami ze sebe, ostatním nechte prostor pro vlastní druh zábavy. To platí jak pro profesionální, tak citovou oblast. Zajděte si s partnerem do kina nebo na romantickou večeři při svíčkách.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Ryby, vy snad máte továrnu na průšvihy! Naštěstí se většina potíží, na které jste si v nedávné době zadělaly, postupně vyřeší. Zejména díky kamarádům, o něž jste nikdy neměli nouzi. Brzy ostatně poznáte pravdivost rčení „V nouzi poznáš přítele.“ Jako poděkování za podporu byste svému zachránci měly koupit nějaký hodnotnější dárek.

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-