Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 8. února do 14. února
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 8. února do 14. února

datum: 8. 2. 2019 0:03 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Čeká vás neutrální týden bez větších komplikací. Nenechte se ničím odvést od rozdělané práce, nevyhledávejte konflikty a raději blízkým přátelům dokažte, že je umíte i zmírnit. Váš sklon ke klidu a pohodě se může proměnit v posedlou činorodost. Znovuobnovit duševní rovnováhu je teď úkolem číslo jedna. 

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Máte více starostí nejen v oblasti pracovní, ale i milostné. Zároveň však disponujete dostatkem inspirace i energie k uskutečňování všech záměrů. Středa a čtvrtek jsou příznivé dny k větším investicím do nemovitostí. Naopak není vhodný čas na nákupy oblečení a elektroniky.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Procházíte obdobím delšího útlumu, ale již sbíráte síly, což se může odrazit na zlepšení vašich sexuálních či milostných vztahů. Naštěstí vás přešla hádavá nálada, a tak se vyhnete zbytečným konfliktům. V pátek a v sobotu dejte pozor na nachlazení. Teple se oblékejte a jezte vitaminy.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Nepočítejte s nenadálými zisky a mimořádným štěstím v obchodních záležitostech. Dobré skóre vám přinese aktivita založená na dlouhodobějším usilování. Hvězdy radí, abyste vyladili své vnitřní „já“ a celkové proudění energie. K tomu vám dopomůže harmonizující cvičení tai-či nebo jógy. 

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Týden bez vážnějších obtíží či komplikací. Pozor na zvýšené napětí a touhu uvolňovat jej v nepravý čas a na nepravém místě. Vyhněte se velkému kolektivu lidí, zůstaňte v teple domova ve společnosti svých dětí. Máte dobré nápady, chuť i sílu je uskutečnit. Naplánujte si aktivity pro případ velké sněhové nadílky.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Úspěšnost vaší činnosti klesá s nepozorností, netrpělivostí, neklidem a nesoustředěností. Rozhodně pokazíte méně, když něco nevyřídíte či neuskutečníte, než když se budete snažit vše uspěchat. Stará moudrost, že trpělivost růže přináší, pro vás v příštích sedmi dnech platí dvojnásob. 

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Věnujte se více své tělesné schránce. Dostatečně spěte, nepřejídejte se, dopřejte si dostatek pohybu a snažte se být v problematických situacích nad věcí. Pokud trávíte pár dní na horách, sportujte opatrně a nepřeceňujte se. Na svah se vydejte jedině s lékárničkou a nabitým mobilem.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Nespoléhejte se na štěstí. Stojí při vás, ale pokud je budete zneužívat, může vás opustit. Sobota je obzvláště příjemný den, ale hodí se více pro popovídání u kafíčka než pro vyznávání lásky. Nenakupujte umělecká díla ani okrasné předměty, mohli byste naletět a místo originálu zakoupit padělek.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

V tomto období jste dlouhodobě vystaveni většímu zatížení. Pokud máte kvůli cévním onemocněním podlomené zdraví, jediným rozumným řešením je pustit se do pravidelného cvičení a více zatěžovat organismus. Plusové body získáte i vypitím čaje z květu kaštanu koňského.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Vše vám jde od ruky, i paměť slouží dobře. Dávejte si však pozor na konflikty, které byste mohli sami vyvolat, nebo se do nich zaplést. Riziková může být především sobota. Buďte pozornější při jízdě automobilem. Zledovatělé vozovky jsou nebezpečné i pro velmi zkušené řidiče.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Jestliže máte potíže s hledáním zaměstnání, nepodléhejte beznaději a melancholii. Věnujte se i něčemu obecně prospěšnému. Máte snahu rozšiřovat své znalosti a sdílet je s ostatními, absolvovat zdokonalovací kurzy, učit se novým dovednostem. Využijte svůj elán k úklidu domácnosti.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Nechybí vám vytrvalost, smysl pro pořádek a disciplínu, nebojíte se ani tvrdě pracovat. Nesnažte se však brát na sebe zodpovědnost, pokud nemusíte. Roste váš sexuální apetit i schopnost přežít a vydržet za všech okolnosti. Odlehčete si stravu, hýbejte se v přírodě, radujte se z maličkostí. 

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 1. února do 7. února

Horoskop od 1. února do 7. února

Autor: -br-, Datum: 1. 2. 2019 0:04
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček