Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 7. prosince do 13. prosince
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 7. prosince do 13. prosince

datum: 7. 12. 2018 0:10 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Jste nevyrovnaní, trpíte střídáním nálad a vaše myšlenky ovládá pesimismus. Snažte se zvýšit si sebedůvěru vyřešením dlouho odkládaných záležitostí. Pracovní aktivitu však nepřehánějte, hlavně ne fyzickou. Snadno byste mohli přijít k úrazu. Dbejte na kvalitní a pevnou obuv. Hrozí vám uklouznutí.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

O víkendu jste si odpočinete, pak se ale ihned s nadšením sobě vlastním vrhněte do pracovních úkolů. Máte možnost zbavit se restů nejen v zaměstnání, nýbrž také na úřadech všeho druhu. Nepřežeňte však nasazení a udělejte něco i pro své zdraví. Kupte si na vitamin C bohaté tropické ovoce.

  Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Na svých cílech vytrvale pracujte. Soustředěným úsilím můžete mnohého dosáhnout. Ve váš prospěch pracuje mnoho věcí, takže můžete využít většinu svého potenciálu. Také si važte svých blízkých a užívejte si výjimečné chvíle, jenž s sebou přináší druhý adventní týden. Začněte plánovat předvánoční úklid.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Nepouštějte se do práce, která vyžaduje soustředění, věnujte se nenáročným a rutinním úkolům. Rozhodně nepřehánějte pracovní tempo ani délku pracovní doby. Spěchejte však na rodinné nákupy a za odpočinkem. Muži Raci by měli popřemýšlet o vhodném vánočním dárku pro svou tchyni.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Rodinný život zrozenců Lva zaznamená zajímavé pokroky a je důležité, aby při plánování všichni komunikovali. Ať už budete nakupovat, vylepšovat byt nebo dům, měli byste se radovat z dílčích úspěchů. Prosinec přeje změnám všeho druhu, a tak je třeba být flexibilní a stále ve střehu.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Nezadané Panny, které v nedávné době prožily osobní potíže, zjistí, že pokroky v práci a jejich osobní zájmy je často přivedou do kontaktu s novými lidmi, z nichž někteří se stanou dobrými přáteli. V některých případech se zrodí i vztah. Milostné dobrodružství čtrnáct dní před Vánocemi? Proč ne?!

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Nevydávejte se na dlouhé cesty autem, pokud to není nezbytně nutné. Vaše schopnost koncentrace se ubírá směrem dolů. Vycházejí vám ale obchodní jednání všeho druhu. Ani v zaměstnání si nemůžete stěžovat na neúspěchy. Po večerech se věnujte sebevzdělávání a kultuře. Ruku na srdce, kdy jste byli naposledy v kině nebo v divadle?

 Štír (23. 10.-21. 11.)

I když jsou vaše vyhlídky povzbudivé, blížící se konec roku s sebou přináší i své varovnější chvíle. Štír musí být obzvlášť pozorný k lidem kolem sebe. Pokud se příliš ponoříte do svých aktivit, můžete se ocitnout pod tlakem. Stres a únava pak mohou vést k neshodám buď s vašimi rodiči nebo dětmi.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Pokud si nemůžete vzít na pár dní dovolenou, alespoň se nezdržujte v zaměstnání déle, než je nezbytně nutné, a pospíchejte tam, kde si můžete odpočinout. Naplánujte si romantický víkend s partnerem, nebo alespoň výlet s přáteli. I když je venku mrazivo, procházka na čerstvém vzduchu vám jistě prospěje.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Pro ty, kteří uvažují, že se naučí nějakou novou dovednost, zapíšou se do kurzu či se začnou věnovat něčemu novému, nastává týden, kdy mohou jednat. Inspirujte se návštěvou galerie, muzea nebo komunitní akce v okolí vašeho bydliště. Konečný výběr aktivity si nechte projít hlavou maximálně do konce roku.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Myslíte, že máte na víc, než kolik ukazuje vaše výplatní páska? Zkuste začít samostatně podnikat, nebo si samostatnou činnost aspoň řádně vyzkoušet ve společném podniku. Nebojte se, je čas riskovat a hvězdy stojí při vás. Po zdravotní stránce odlehčete játrům. Páteční novoluní si zažádalo o jejich očistu.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Vztahy s okolím se nemění. Držte se však zkrátka, nepouštějte se do sporů ani do intrik namířených proti šéfům Na druhé straně se však neobávejte úředních jednání, vaše osobní kouzlo a komunikační schopnosti vám budou k užitku. S blížícími se svátky se vás zmocní zbytečné obavy, že jste tento rok něco promeškali.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-