Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 5. října do 11. října
Flickr
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 5. října do 11. října

datum: 5. 10. 2018 0:50 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Vyřešte problémy, na které jste dříve neměli čas a vlastně jste je jen dlouho hrnuli před sebou. Starosti si však nepřipouštějte blízko k tělu a nezabývejte se příliš ani finančními otázkami. Čtěte, procházejte se a pak uvařte dětem nebo manželovi nějakou dobrotu, o které víte, že je vaším kulinářským majstrštykem.

 Býk (21. 4.-20. 5.)

Buďte velmi opatrní při cestování, sportu i zábavě. Nevydávejte se raději do exotických destinací a podzimní dovolenou prožijte v českých krajích nebo v příhraničí. Ani po intelektuální stránce nezahálejte a věnujte se četbě knih, poslechu hudby či luštění křížovek. Na potrénování mozkových závitů není nikdy pozdě.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Máte jedinečnou příležitost vylepšit si postavení na pracovišti i v soukromí. Samozřejmě budíte závist okolí, které nemůže přenést vaše úspěchy přes srdce. Vysvětlete kolegům, že nepostupujete nahoru z protekce, nýbrž zásluhou systematické snahy, píle a zkušeností. Ti, kdo vás mají v oblibě, dají všem ostatním najevo, že jste to právě vy, kdo si zaslouží uznání.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Kromě nadřízených snad každý uznává, že by bez vás ve firmě nic neklapalo. Neváhejte a požádejte o zvýšení platu. Pokud vám nadřízení nevyhoví, klidně se porozhlédněte po jiném zaměstnavateli, protože je vám štěstí v této oblasti nakloněno. Než však za sebou definitivně zabouchnete dveře, ujistěte se, že máte kam jít.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Tyto podzimní dny jsou přímo stvořeny pro odpočinek. Pokud chcete pracovat, pak jen lehce uklízejte. V žádném případě nezvedejte těžké předměty, nestěhujte nábytek a nelezte na žebřík, abyste dosáhli na každičkou pavučinu v bytě. Pokud si přeci jen nemůžete pomoci a chcete být byt jako ze žurnálu, požádejte o pomoc vaše děti.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Všechno špatné je k něčemu dobré. Proto i ukončení současného vztahu nepovažujte za tragédii, ale za možnost počátku nového partnerství. Nevnucujte se do společnosti osob, které stojí na opačné straně politického či náboženského smýšlení než vy. Lepší než se neuváženě seznamovat, je vhodnější chvilku zůstat jen sám se sebou.

  Váhy (23. 9.-22. 10.)

Vše jde jako po másle. Jen si nepokazte dobrou pověst, kterou jste pracně budovali celá léta! Stačí velice málo a ztratíte důvěru rodiny a blízkých přátel na hodně dlouho. Poučte se z minulého období a přestaňte si hrát na osud. Jak byste se tvářili, kdyby se vám někdo – ať přímo, či nepřímo – pletl do života?

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Přísloví „Devatero řemesel, desátá bída“ je pro vás momentálně hodně příznačné. Zbavte se restů, brání vám v rozletu. Slibte si, že tento týden dotáhnete do konce všechnu rozdělanou práci. Teprve pak se budete moci s klidem postavit nové výzvě nebo třeba začít vymýšlet další volnočasovou aktivitu, které se budete s rodinou věnovat.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Až budete mít volnější odpoledne, pozvěte si domů dobré přátele. Vyhněte se však pracovním diskuzím. Naopak se snažte naladit na optimistické myšlenky. Nezávazné klábosení o životě vylepšete servírováním archivního vína a ručně vyrobených lahůdek. Aby byla zábava ještě lepší, navrhněte hraní společenských her.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Vyhněte se sportu, i kdyby vás k němu sváděly osoby, které jsou vašemu srdci nejbližší – mohli byste uklouznout nebo se případně i vážněji zranit. Pokud přeci jen toužíte po nějaké aktivitě, procházkou se psem jistě nic nezkazíte. V tomto sychravém počasí si jen dejte pozor, abyste se nenachladli a nepřinesli si domů nějakou virózu.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Čeká vás velmi příjemné období v práci i v soukromí. Přesto se držte raději v pozadí. Skromnost vás bude nejen krášlit, ale také vám pomůže překonat překážky a získat si srdce lidí, kteří vám dosud nebyli příliš nakloněni. Postupem času se nebojte přidat na asertivitě a ukázat, jaký se ve vás skrývá potenciál.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Čím více se snažíte, tím více se cítíte nepochopeni. Ve skutečnosti se ale jedná jen o váš subjektivní pocit. Pro ostatní jste stále zářivou hvězdou, které se daří, na co sáhne. Jediné, co postrádáte, je pozitivní myšlení. Kdybyste se zbavili závisti a nesrovnávali svůj majetek se sousedovým, pak byste se stali nejšťastnějšími lidmi na světě.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček