Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 4. ledna do 10. ledna
Flickr
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 4. ledna do 10. ledna

datum: 4. 1. 2019 0:01 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Musíte najít příčinu, proč vás nic nebaví a proč se vám nedaří jednat podle vašich představ. S celou rodinou se jen hádáte – a přitom bez důvodu. Na tento stav disharmonie si nesmíte zvyknout! Proto nečekejte, až první krok k usmíření udělá někdo jiný. Vezměte osud do vlastních rukou.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Ještě stále cítíte dozvuky bujarých novoročních oslav. Přetrvávající potíže se žaludkem řešte raději s lékařem než pitím bylinkových čajů. V zaměstnání už pracujete na tom, abyste nebyli stále těmi posledními, komu je zvyšován plat. I v soukromém životě to vypadá, že naleznete své místo na slunci.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Nebuďte smutní z toho, že osoby, kterých si nejvíce vážíte, odmítly pozvání na silvestrovské oslavy u vás doma. Jak jste se přesvědčili, jejich místo zaujali hosté vašemu srdci mnohem bližší. Stále lpíte na maličkostech, ale bez výrazných výsledků. Zaměřte se na plnění novoročních předsevzetí.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Zapomeňte na věk a klidně se odvažte. Bdí nad vámi planeta lásky Venuše. Spokojený soukromý život se odrazí i na vašich dalších vztazích. Uvědomujete si, kolik přátel vám závidí pevné domácí zázemí? Tak si ho važte a zbytečně se nerouhejte. Partner si tentokrát se zrozencem Raka neužije moc velkou legraci.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Určitě se vyplatí vyvinout maximální úsilí, abyste obstáli u pohovoru na novou a lépe finančně ohodnocenou práci. Před komisi předstupte dobře naladěni, učesáni a s úsměvem na rtech. Ti, co si nevěří, najdou útěchu v talismanu štěstí. Začínající podnikatelé poprvé v životě poznají, co v praxi znamená konkurenční boj.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Nechte si od blízkého přítele vysvětlit, co znamená pojem pozitivní myšlení. To je právě to, co ještě neumíte a tolik potřebujete pro rozvoj své osobnosti. Učte se také ovládat vlastní emoce, jen tak přestanou problémy s výchovou dětí, které vás nerespektují. Řiďte se příslovím „trpělivost přináší růže“.

 Váhy (23. 9.-22. 10.

S rodinou jste se už dlouho tak dobře nepobavili. Měli byste častěji chodit mezi lidi. Každým dnem se přesvědčujete o tom, že dárky a peníze nejsou všechno a že existují mnohem cennější hodnoty. I když jste dostali zajímavé knihy, jejich přečtení odložte a věnujte se spíš obyčejným světským radostem.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Do roku 2019 vstupujete opravdu nově – včetně zářivého úsměvu, oblečení a neobvyklé image. I když máte ve firmě mnoho známých, udržujte si vždy patřičný odstup. Ve vašem případě přátelství do zaměstnání nepatří. Teple se oblékejte – lapálie se zdravím jsou to poslední, co byste si přáli.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

S alkoholem si nezahrávejte, potřebujete mít čistou hlavu. Dojde-li k ostřejší výměně názorů mezi příbuznými, pak jedině na téma dědictví. Díky své výřečnosti a přirozené autoritě však vždy dojdete ke kompromisům. Překvapí vás neformální pozvání do zahraničí. Neváhejte a balte si kufry.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Zřejmě se neubráníte nostalgii. Často vzpomínáte na ty, kteří už mezi námi nejsou. Je hezké ctít jejich památku, ale žít se musí dál. Chybějící energii načerpáte buď v přírodě, nebo od nejmladšího člena rodiny. Neprovokujte nadřízené a plňte jejich úkoly. Ne však slepě. Vždy si zachovejte svou důstojnost.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Nejlépe jsou na tom zamilovaní Vodnáři. Těm nezáleží na velkolepé kariéře ani na penězích, touží jen po jednom – po stabilním partnerském vztahu. Zapomínají ovšem, že nejen láskou živ je člověk. Ostatní zrozenci tohoto znamení by měli pečovat o stará přátelství. Jak se říká, přátelství je někdy víc než láska.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Ryby nezapřou své znamení, protože právě jednají jako rychlé štiky. Chopí se ihned každé nabízené příležitosti i za cenu ztráty soukromí. Najděte si volnou chvilku na řešení problému jednoho člena rodiny. Ačkoliv se vám jeho trápení zdá malicherné, bez vás by si s ním nejspíše neporadil.

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03