Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 31. srpna do 6. září
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 31. srpna do 6. září

datum: 31. 8. 2018 0:35 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)


Konečně se dostáváte pod vliv Měsíce, jenž si posvítí na vaše hříchy a udělá pořádek ve vaší rozpolcené „beraní“ dušičce. Ačkoliv žijete v domnění, že vše, co činíte, děláte s čistým vědomím a svědomím, právě dojdete k nemilému zjištění, že jste někomu ve vaší rodině citově ublížili. Často se bohužel stává, že rychleji mluvíte, než myslíte.

 

 Býk (21. 4.-20. 5.)

V zaměstnání jste získali přirozenou autoritu a v soukromí okouzlujete nejen partnera, ale i z přátel opačného pohlaví se jako mávnutím kouzelného proutku stávají vaši obdivovatelé a ctitelé. Nový vztah ale raději nezkoušejte. Spíš si dávejte pozor na všechny projevy přízně. Lehce by se mohlo stát, že vám lichotky poblouzní rozum.

 

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Během své kariéry jste získali dostatek zkušeností ve své profesi. Proto si s klidným srdcem můžete myslet na povýšení. Stačí rozpoznat tu pravou chvíli a odhodlat se o něj říct. Pro ženy, které podnikají na vlastní pěst, přichází období chladného rozumového uvažování. Ačkoliv se to nejdříve nebude zdát přínosné, právě racionálno vás přiblíží k další pracovní příležitosti.

 

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Sil máte na rozdávání. Vaše výborná kondice nezůstane bez povšimnutí nejen na pracovišti, ale také v soukromí. Aby z vaší nově nabité energie nepřišel ani kousek nazmar, pokuste se ji koncentrovat do něčeho smysluplného. Snažte se například vyřešit všechny dlouho odkládané problémy, ať už na poli pracovním nebo milostném.

 

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Jste ve výborné fyzické kondici. Nepodceňujte však příznaky únavy nebo nachlazení, ať si nepokazíte plánovanou dovolenou. V zaměstnání se spíše držte v pozadí, šetřte síly, nezdržujte se nad žádnou prací déle, než je absolutně nutné. Nejenže to nikdo neocení, ale také si svou přehnanou péči můžete způsobit komplikace a vyvolat konflikty.

 

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Sledujte své okolí a nederte se příliš vehementně dopředu. Shromažďujte ale informace o všem, co se kolem vás děje. Mapujte situaci a dělejte si poznámky. To, že vám není přáno se na sto procent projevit, berte jako zkoušku trpělivosti a tolerance. V nadcházejících týdnech se ukáže, že právě taková strategie přinese své ovoce.

 

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Takzvaně silné pohlaví se ve vás vidí a kamarádky vám tiše závidí a začínají se nenápadně pídit po tom, co za tím vězí. Za zvýšeným zájmem ze strany mužů si zřejmě nedovedou představit nic jiného než flirt, sex a milostné dobrodružství... a vy zatím sklízíte obdiv za své výrazné duchovní kvality! Momentálně jste pro všechny femme fatale!

 

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Dejte si pozor na mladší kolegy, kteří se z vás budou snažit vyytáhnout cenné informace. Přestože máte dobré srdce a často jste jim při řešení potíží obrovským pomocníkem, tentokrát si zachovejte odstup.  Neustále se také na vás někdo obrací a žádá o radu. Jindy by vás to těšilo, ale nyní se instinktivně stahujete do své ulity a odmítáte vystupovat na veřejnosti.

 

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Hvězdy vám připravily čas plný harmonie a rovnováhy. Mezi vámi a vaším partnerem vládne pohoda, po jaké jste už dlouho toužili a jakou si bezesporu zasloužíte. Vaše dobré rozpoložení je přínosné nejen pro vás, ale oceňuje ho především rodina a blízké okolí, které z něj dokáže těžit. Skvělá nálada je momentálně vaším vývozním zbožím. 

 

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.) 

Ve vztahu s partnerem neponechávejte nic náhodě a také nic neodkládejte. Měli byste zůstat velmi tolerantní a především si navzájem vycházet vstříc. Těmito důležitými pravidly se ale neřiďte jen v lásce, nýbrž i v komunikaci s příteli, kolegy a rodinou. Ne nadarmo se říká, že o vztahy je potřeba se starat jako o tu nejvzácnější květinku.

 

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Ve vašem partnerském životě se už dlouho neděje nic nového. Po finanční stránce se vám ale  naskýtá vítaná možnost přijít poměrně snadno a lacino k cenným předmětům. Chce to však vzít rozum do hrsti a pečlivě a racionálně investovat, případně i maličko zariskovat. Říká se přeci, že štěstí přeje odvážným!

 

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Bilancujte, co se vám během tohoto horkého léta podařilo a co ne. Pokud náhodou je na straně neúspěchů více položek, neklesejte na mysli a vrhněte se do práce s vám typickou dravostí. Uvidíte, že se poměr úspěchů a neúspěchů brzy přinejmenším vyrovná a vy se opět budete moci poplácat pyšně po hrudi a říct si, že se vám zase daří.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček