Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 30. listopadu do 6. prosince
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 30. listopadu do 6. prosince

datum: 30. 11. 2018 0:10 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Před vámi je týden úspěšné samostatné práce. Potřebujete však pracovat na nenápadném místě, v ústraní, kde vám nikdo nepředepisuje, co, jak a kdy máte dělat. Pak můžete využít beze zbytku své nápady a uskutečnit je. Jestli takový prostor nenalézáte doma, zajděte do čajovny nebo malé kavárničky.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Rodinný život je v pořádku, až na občasné neshody s partnerem, který má plnou hlavu starostí. Zaměřte se proto na vytvoření příjemnější atmosféry. O stejný efekt se pokuste i v práci. Ustupte starším kolegům, neprosazujte své názory za každou cenu, snažte se o toleranci vůči svému okolí.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Odpočívejte pasivně, maximálně si vyjděte na krátké procházky lehčím terénem. Šetřete síly, neplýtvejte jimi ani při milostných hrátkách. Po večerech neponocujte, nestudujte, nepřehánějte četbu knih se smutným obsahem. Raději zavolejte kamarádovi a pozvěte jej na skleničku svařeného vína.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

V těchto dnech nepodceňujte příznaky únavy a nepřepínejte síly. Mohla by vás překvapit nemoc a vyčerpání. Oblékejte se podle počasí, ne podle módy. Šála ani čepice nejsou jen sportovní výbavou na hory. A pokud máte dobrou náladu, můžete být bez obav – sluší vám vše. I pletený kulíšek s bambulkou.

  Lev (23. 7.- 22. 8.)

Věnujte pozornost nejen duši, ale i tělesné schránce. V případě únavy zkuste zvolnit pracovní tempo, i přesto, že vás okolí nutí k vyšší výkonnosti a šéfové neberou v potaz, že máte úkolů už tak nad hlavu. Určitě neberte odpočinek jako slabost. Vše, co nestihnete nyní, snadno doženete za pár dní.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Nastává nejvhodnější období pro vystupování na veřejnosti. Máte dostatek energie i zkušeností. Pusťte se proto ihned do realizace i těch nejtajnějších plánů. Okolí vás zbožňuje, vidí ve vás vzor hodný následování. Nezneužijte jejich potřeby nechat si radit a nesnižte se k manipulování s nimi.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Štěstí se vám lepí na paty, což pomáhá rozptýlit vaše pesimistické myšlenky. Můžete počítat například s nalezením dlouho postrádaných cenností, případně menšího obnosu peněz. Ti osamělí z vás mají šanci se seznámit. Nevíte kde? Vánoční večírek firmy, ve které pracujete, skýtá spoustu příležitostí.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Na své okolí působíte jako člověk přístupný názorům druhých. To je ukázka moudrosti – rozeznáte kvalitu lidí a umíte si vybrat dobré a spolehlivé společníky a kolegy. Využijte své komunikační schopnosti a sbližte se s nimi. Ačkoliv začal advent, na obstarávání dárků máte ještě dost času.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Nepřeceňujte bohatství. Slevte ze svých nároků na materiální zajištění. Peníze nejsou všechno a nezískáte jimi lidi a přátelství, o která nejvíce stojíte. Ocitnete-li se na mizině, také s vámi nezůstanou všichni takzvaní „přátelé“, ale jen ti, co mají srdce na správném místě. A těch je, bohužel, jak šafránu.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

V práci máte velké úspěchy, protože vás kolegové podporují. Jste však v pokušení přičíst všechny úspěchy jen sobě. Překonejte se a přiznejte podíl na výsledcích i jim. Vyhýbejte se zbytečným diskusím, odvádí od soustředěnosti. Pokud si přeci jen potřebujete pustit pusu na špacír, tak raději u šálku kávy s kamarádkou.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Využijte každého okamžiku klidu k prohloubení citového a milostného života. Až moc dlouho jste se věnovali materiálnímu zajištění rodiny, nyní jsou na řadě vaši blízcí. Mají vám co oplácet, příliš jim to však nezdůrazňujte. Ačkoliv jste pyšní na to, jak dobře zvládáte péči o domácnost, nechte také děti, ať se snaží.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Od počátku týdne vás provázejí šťastné náhody a úspěchy. Dopřejte odlesku slávy také svému drahému protějšku, berte jej všude s sebou a dejte mu najevo, že na vašem štěstí má nezanedbatelný podíl. Upevníte tak svůj vztah. Opětovaných citů se dočkají i jedinci, kteří si mysleli, že je jejich láska pouze platonická.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček