Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 28. září do 4. října
pxhere.com
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 28. září do 4. října

datum: 28. 9. 2018 0:25 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Podělte se s okolím o své pokrokové a inovativní myšlenky, kterých máte nyní více než dostatek. Pokud se vám podaří rozvířit diskusi, berte si bez rozpaků slovo. Odvážně prosazujte své osobité názory i proti mínění věčně váhajících zaměstnavatelů. Brzy vám dají všichni za pravdu. A i kdyby ne hned, v paměti si uchovají živou vzpomínku na váš zápal pro práci.

 Býk (21. 4.-20. 5.)

Pokud se chcete zbavit trémy z blížícího se proslovu před novými lidmi, nevyhýbejte se jim. Vaše postavení se zlepšuje nejen v povolání, ale také doma a u partnera. Není tedy žádný důvod k obavám. Díky setkání se svým dobrým kamarádem si uvědomíte, že všechny strachy, které vám momentálně ztrpčují život, vás jen mentálně posílí a obohatí.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Neváhejte investovat, ale nechte si přitom poradit od zkušenějších kolegů, finančního poradce nebo případně starších členů domácnosti. Máte totiž sklon koupit první věc, která vám padne do oka, aniž porovnáte její cenu s cenou ostatních. Mohli byste si to vyčítat. Na druhou stranu příliš prostoru na dlouhé rozmýšlení vám sebere všechen vítr z plachet.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Jste příliš důvěřiví a můžete snadno sednout na lep, a to v lásce i v práci. Pokud vás chce šéf vyslat na služební cestu a vy se nemáte na co vymluvit, jeďte vlakem nebo autobusem, jinak vám hrozí pokuta za dopravní přestupek. Nedostatek schopnosti soustředit se je totiž v těchto dnech vaším největším problémem. Zhoršená koncentrace za volantem by se vám nemusela vyplatit.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Vaší energie nepatrně ubývá. Raději se nepouštějte do ničeho zodpovědného nebo zavazujícího. Vyhledávejte nejbližší přátele, ale bavte se zcela nezávazně, mohli byste přijít do řečí a ještě se zaplést do konfliktu s někým, koho si vážíte. Netrapte dospívající jedince nepříjemnými otázkami. I vlastní děti vás dokáží ztrapnit velice šťavnatou odpovědí před nežádoucími osobami.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Hvězdy přejí rodinným oslavám všeho druhu, hlavně svatbám a křtinám. Pokud jste dosud neseznámila rodinu s novým partnerem, máte nyní tu nejlepší příležitost. I když se vašemu příteli/přítelkyni bude zdát setkání s potenciální tchyní a tchánem ukvapené, vězte, že se prvotní rozpaky a tréma opustí hned s prvním podáním ruky. Nakonec to bude příjemné setkání, na které bude rádi vzpomínat.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Nepokažte si příjemnou atmosféru bouřlivým výstupem, jehož příčina by se určitě při bližším pohledu mohla jevit jako zcela malicherná. Tedy zejména vašemu okolí, které se už delší dobu strachuje o vaši psychickou pohodu. Dřív, než si pustíte pusu na špacír, se několikrát zhluboka nadechněte. Na pronesení jízlivých slov plných kritiky je přeci vždycky dostatek času.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Stáváte se středem pozornosti a není divu, že vám nadbíhají osoby opačného pohlaví. Cítí ve vzduchu váš úspěch a hodlají se na něm přiživit. Zachovejte si ale chladnou hlavu, ne každý obdivovatel je ten pravý. Vyčkejte, až humbuk kolem vás pomine. Člověk, který při vás zůstane stát i nadále, bude stát o navázání skutečného hlubšího přátelství.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

V zaměstnání i doma panuje skvělá nálada, partnerské vztahy jsou vyrovnané, práce vychází podle vašich představ. Nechybí ani menší finanční zisk nad rámec běžného rodinného příjmu. Chcete si ještě stěžovat? Vychutnávejte si své štěstí a dopřejte si věc, po které už tak dlouhou dobu toužíte. Nákup nových bot nebo parfému už nejde déle odkládat, že?

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Pomalu si zvykáte na přízeň okolí, zatímco pro svého partnera jste poněkud zevšedněli. Místo, aby vám dal najevo podporu, začne se zaobírat především sám sebou, svými myšlenkami a životními potřebami. Není divu, že se budete cítit opuštění. Takový náhlý nezájem zabolí. Nezoufejte však, máte alespoň více času pro sebe. Vždyť budoucnost je hlavně ve vašich rukou!

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Nezapomínáte náhodou na preventivní lékařské prohlídky? Vaše psychika je již delší dobu vyrovnaná, ale tělo by potřebovalo ještě více pozornosti a péče. Řiďte se radami lékaře a zkušenějších osob. Večer nezapomínejte na kvalitní bylinkové čaje a uklidňující hudbu. Ani návštěva imunuloga či odborníka na psychosomatické potíže se nemine účinkem.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Pochvala střídá pochvalu. Při sbírání poct však nezapomínejte na své mladší kolegy. Máte možnost upevnit si přirozenou autoritu. Kolegové vám důvěřují a snaží se vám co nejvíce přiblížit. Dejte jim proto najevo své uznání. Vždyť i vy jste jednou byli na jejich pozici, ze které jste až se zbožným pohledem vzhlíželi k těm více úspěšným a k těm, kteří už mají své jisté.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček