Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 28. prosince do 3. ledna
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 28. prosince do 3. ledna

datum: 28. 12. 2018 0:07 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Po nostalgických Vánocích se těšte na bouřlivé, ale důstojné uvítání Nového roku. Na tak báječné oslavy nezapomenete po celý život. Vše klape podle vašich představ. Pozor si jen dejte na zábavní pyrotechniku. Pokud si nejste jisti její bezpečností, raději zůstaňte u klasických prskavek.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Necháváte se vyprovokovat k nepříčetnosti snad každou maličkostí. Pečlivě rozvažte, co řeknete, neboť ostré koření se hodí do jídel, ostré slovo však nepatří na pracoviště ani do soukromého života. Vaši rozvahu a správné načasování si také bude žádat řešení problémů vašeho partnera.

Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Mimořádná atmosféra těchto dnů nutí zrozence Blíženců více přemýšlet o životě a jeho smyslu. Přání dobrého zdraví přestáváte považovat za pouhou frázi. Také dojde ke splnění vašeho tajného snu. Že si už nepamatujete, jaký to vlastně byl? Pohled do vašeho diáře nebo deníku vám jistě napoví.

  Rak (21. 6.-22. 7.)

S menší ztrátou se dokážete rychle vyrovnat. Víte přece, že něco zlého je vždy i pro něco dobré. Za případné neúspěchy můžete vinit jen středeční úplněk, rozhodně ne svého partnera nebo někoho z přátel. Často přeceňujete své schopnosti i finanční možnosti. Půjčování peněz se vám může brzy ošklivě vymstít.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

I nadále systematicky pečujte o rozvoj fyzické i psychické stránky své osobnosti. V posledních letech jste se sobě věnovali velice málo, takže máte co dohánět. Lvi patří k těm šťastlivcům, kteří se nemusejí obávat nezaměstnanosti. První lednové dny nad vámi drží ochrannou ruku Měsíc. Práce půjde krásně od ruky.

Panna (23. 8.-22. 9.)

Z nového pracovního prostředí máte oprávněné obavy. Vždyť se nejedná jen o vás, ale o celou vaši firmu, do které jste investovali jak spoustu času, tak i energie. Při jednání se vzdálenými příbuznými si nepočínejte tak formálně. Někdy na své protějšky působíte jako slon v porcelánu.

 Váhy (23. 9.-22. 10.

Přestaňte myslet na množství práce, která vás obklopuje a která na vás v novém roce čeká. Věnujte se naopak zanedbaným koníčkům, dětem a zejména partnerovi, který si stěžuje, že si už nepamatuje na vaše horoucí objetí z minulých zlatých časů. Obměna šatníku vám pomůže rozbourat zaběhlý stereotyp.

Štír (23. 10.-21. 11.)

Tento týden se vám vydaří jakákoli rodinná sešlost. Oslníte jako hostitelka i jako nápaditá kuchařka. Nešetřete na nákladech na skvělé jídlo i neobvyklou výzdobu, stonásobně se vám tato péče vrátí v dobré náladě hostů. Na Nový rok si naordinujte menší půst, váš žaludek potřebuje regeneraci.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Máte sklony být příliš nároční na své okolí. Upusťte od pověřování ostatních nadměrným množstvím úkolů. Držte se při zdi, dokud si nezametete před vlastním prahem. Ani potom však nečekejte, že rodina a přátelé budou přijímat vaše snahy o dominantní postavení s velkým potěšením.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

První pracovní dny v novém roce se rozhodně nevydávejte se všech sil. Věnujte se raději přátelům, zajděte si s nimi na svařáka nebo za kulturou. Dávejte si však pozor na přílišné útrácení. Víc než kdy jindy se budete zaobírat myšlenkou, co si o vás myslí okolí. Netrapte se tím.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Potřebujete si odpočinout. Nechte spát svaly i mozkové závity. Pokud se o víkendu vydáte na výlet, netrhejte rekordy, ale vyberte si lehčí terén a kratší vzdálenost. Během večerů se nechte hýčkat příjemnou masáží chodidel, ponořte se do horké vany s levandulovou esencí nebo si zapalte aromalampu.

 

Ryby (19. 2.-20. 3.)

V příštích sedmi dnech budete středem pozornosti druhého pohlaví. Pokud nemůžete odolat milostným návrhům, vyberte si aspoň nový protějšek mimo pracoviště. Jinak se kromě nadbíhání stanete i cílem dobře mířených pomluv. Pro vaše tajné schůzky v kuchyňce nebude mít totiž nikdo pochopení.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-