Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 26. října do 1. listopadu
Flickr
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 26. října do 1. listopadu

datum: 26. 10. 2018 0:01 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Jste velmi aktivní, ale možná až příliš důvěřujete lidem, které ani dobře nebo dlouho neznáte. Trošku naivně se domníváte, že jsou stejně poctiví a dobrosrdeční jako vy, což je však bohužel hodně mylné zdání. Naštěstí vás neoklame přirozený instinkt. Na ten se můžete bez jakýchkoliv obav spolehnout.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Po zdravotní stránce jste v pořádku, ale přesto se vám vyplatí věnovat své tělesné schránce mimořádnou péči. Vyvarujte se zvedání těžkých břemen a při sportu nechtějte trhnout osobní rekord. Že tentokrát neuběhnete pět kilometrů, ale jen tři? Nevadí! Zkrátka buďte na sebe nadmíru opatrní a naslouchejte potřebám svého těla.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Nadcházející bezstarostné období vám umožní nejen nabrat čerstvé síly, ale také udělat si bilanci dosavadního života. Zhodnoťte všechna pro a proti. Buďte k sobě maximálně upřímní a nesnažte se nic přikrašlovat. Jen tak můžete nalézt případné řešení stávajících problémů. Nošení růžových brýlí ještě nikomu nikdy nepomohlo.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Opačné pohlaví je k vám po středečním úplňku přitahováno magickou silou. Buďte však ostražití v navazování známostí na pracovišti, mohlo by to ohrozit vaši emocionální rovnováhu. Raději zůstaňte jen u úsměvů, jinak můžete zavdat milostnému románku bez šťastného konce.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Nezabývejte se příliš okolím, věnujte se především sami sobě. Dbejte ale při tom na své finance. Příliš neutrácejte a už vůbec nikomu žádné peníze nepůjčtujte. V práci vše běží ve známých kolejích, všichni uznávají vaše kvality a zkušenosti. To je ideální doba na to začít se zajímat o povýšení nebo zvýšení platu, nemyslíte?

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Chcete žít po svém, ale úkoly všedních dnů vás extrémně svazují. Nepřehánějte to s činorodostí na pracovišti, ani doma. Pokuste se část povinností přenést na ostatní členy domácnosti a v zaměstnání na kolegy. Týmová práce může mnoho věcí ulehčit. Pokud je ale zapotřebí kreativního řešení, bude lepší, když se spolehnete jen na sebe.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Už jste se dost napřesvědčovali okolí o své rozhodnosti a nevyčerpatelné energii. Nyní si můžete dopřát období rozvážnosti, která vám vyhovuje po všech stránkách a zdobí stejně nádherně vaši osobnost. Jak je ostatně pro zrozence Vah nejtypičtější, stejně se budou řídit svým oblíbeným rčením „dvakrát měř, jednou řež.“

 Štír (23. 10.-21. 11.)

V rodinném kruhu najdete klid a porozumění, u partnera vášeň, něhu a dostatek vzrušení. Několik těžkostí se objeví až v práci, ale vy je vyřešíte mávnutím ruky. Rychle se pak vraťte do partnerovy náruče a vyčkejte konce týdne. O víkendu navštivte dobré přátele a ve zbylém čase se věnujte ručním pracím.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Tento týden nevynechte jedinou příležitost ke sportování. Energie máte totiž na rozdávání. Nemusíte se ani obávat, že něco zanedbáte, protože opravdu vše má svůj čas a vy si s klidem můžete otevřít i knížku, na kterou jste se už dlouho těšili. Dát si tu a tam nohy nahoru není žádný hřích.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Propadáte klasickým podzimním sentimentálním náladám. Bojíte se zůstat jen se svými nervy drásajícími pocity, a tak máte svému partnerovi za zlé, že s vámi momentálně netráví tolik času, kolik byste si představovali. Pokud se v práci či v rodině schyluje k hádce, buďte moudřejší a ustupte.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Cítíte se v dobré duševní i fyzické kondici, nenechte se však nikým vyprovokovat k plýtvání energií na podružné záležitosti. Zaměřte se na podstatné věci a nezapomeňte, že láska a rodina jsou přednější než dočasné úspěchy v zaměstnání. Protentokrát se proto vyhněte přesčasům i víkendovému školení.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Dbejte více na osobní štěstí. Příliš se rozdáváte, snažíte se každému zavděčit a snést modré z nebe. Okolí neřeší, jak moc jste se pro ně nadřeli, a jen vás využívá. Šetřete své síly, protože nikdy nemůžete vědět, zda je v příštím okamžiku nebudete potřebovat a zda bude nablízku nějaká pomocná ruka.

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Velikonoční beránek

15. 4. 2019 10:00 autor -red-