Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 25. ledna do 31. ledna
Flickr
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 25. ledna do 31. ledna

datum: 25. 1. 2019 0:02 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Konečně naleznete volnou chvilku, abyste vyřídili některé resty z minulého roku. Neodmítejte pomoc partnera ani dospívajícího potomka. S šéfem si tentokrát moc neporozumíte – vždyť každý se obává o své místečko! Je vám líto, jak se mění postoje některých kolegů. Nehleďte na ně skrz prsty.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Už vás nebaví poslouchat nekonečné výtky ze strany partnera, šéfa i rodičů. Prý se chováte nepřiměřeně ke svému věku a postavení. Pokud si v této oblasti neuděláte pořádek, nechte si o postupu v kariéře jen zdát. V zaměstnání omezte soukromé telefonáty a raději zkraťte obědové pauzy.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

V tyto dny se cítíte o mnoho let mladší – překypujete energií. Rychle se pohybujete i myslíte. Báječně reagujete i na ty méně příjemné události a podněty. Nejednomu Blíženci vznikne pod rukama dílo, které si budou předávat příští generace. Vaše přítomnost ve společnosti bude pro všechny poctou.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Dosažené výdělky ještě neodpovídají Vašim představám. Před lety jste udělali obrovskou chybu, že jste začínali mnoho věcí najednou. Žádnou z nich nemáte osud dokončenou. Neztrácejte trpělivost a naději, protože váš „den D“ se nezadržitelně blíží. Stresu se však neubráníte.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Starší Lvi by si měli více hlídat krevní tlak. Nesnažte se vyrovnat mladším kolegům. Vždyť můžete pracovat naplno jako oni, ale s pravidelnými přestávkami. Chybou je, že podceňujete problémy svých bližních a jste zahleděni jen do sebe. Dejte si za úkol udělat každý den alespoň jeden dobrý skutek.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Nedivte se, že vaši stoupající nepřítomnost doma partner přestává tolerovat. Od všech vyžadujete, aby vás chápali, totéž si však přeje i vaše drahá polovička. Jediné řešení je, že musíte oba dva slevit z vlastního pohodlí a naučit se především umění tolerance. Zní to jednoduše, že?

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Prožijete nelehký týden. Často nepochopíte ani ty nejjednodušší věci. Partner už neví, zda s vámi jednat po dobrém, či po zlém. Nejlepší bude, když odjedete na horskou chalupu, kde se ubytujete s věrným psíkem - ten vás chápe. Procházka zasněženou krajinou bude mít blahodárný dopad na vaši nalomenou psychiku.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Stále si myslíte, že každé vaše rozhodnutí je špatné. Když si nevěříte, jak vám mají věřit ostatní? Pohrdáte lidmi, kteří vám nejsou sympatičtí. Jejich podporu ovšem budete potřebovat! Chovejte se ke každému tak, jak byste si přáli, aby se lidé chovali k vám. To je jedno ze základních pravidel.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Neseženete-li vyšší částku peněz, pak se dále nedostanete. Dobře si rozmyslete, zda byste měli ručit vlastním majetkem. Neriskujte. Díky krizové situaci se v rodinách Střelců vytvoří silné citové vazby. Zasvěťte i své děti do domácích finančních operací – samy pak sleví ze svých nároků.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Zvykli jste si na nemístné kritiky svého okolí a přestáváte je vnímat. Je dobře, že si věříte. S nepochopením se setkáte v tomto roce ještě mockrát. Během posledního lednového víkendu se urovnají vztahy nejen v rodině, ale i v početném příbuzenstvu. Už není důvod k hádkám a konspiračním teoriíím.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Nad Vodnáři se stahují mračna. Vůbec nemáte radost, že se vaše nápady začínají realizovat. Až dnes jste se přesvědčili, že byly nedomyšlené, a tudíž nedokonalé. Vidíte, kam vede spěch! Do pracovních záležitostí si nenechte zasahovat od žádného teoretika. Řiďte se selským rozumem.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Nesmíte se unáhlit. V důležitých momentech hrajte o čas. Právě pro zrozence Ryb platí, že čas jsou peníze. Vaše emoce usměrní jen Merkur. Využijte vlivu této nejmenší planety a pracujte na sobě. Stále vás trápí, že se neumíte ovládat a každý vás dostane tam, kam chce. Učte se asertivitě.

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

3 tipy: BIO od hlavy k patě!

16. 4. 2019 14:46 autor -mav-