Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 24. srpna do 30. srpna
Unsplash
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 24. srpna do 30. srpna

datum: 24. 8. 2018 0:01 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

Beran (21. 3.-20. 4.)

Tento týden se dokážou uplatnit ve společnosti a v práci snad jenom Berani. Příčina úspěchu ale netkví v šarmu a kouzlu jejich osobnosti, ale především v silných loktech. Ač se to na první pohled nebude zdát možné, právě díky znovu objevené asertivitě okořeněné notnou dávkou ctižádosti, bude jejich síla, a potažmo i jméno, skloňováno snad ve všech pádech. Budou prostě k nepřehlédnutí!

Býk (21. 4.-20. 5.)

Trpělivost vašich blízkých není nekonečná a vy to moc dobře víte. Nezahrávejte si tedy s ohněm, nebo by se mohlo stát, že vás partner nebo děti překvapí a postaví si kufry ke dveřím. Sdílet společnou domácnost s někým, kdo má naprosto jinou představu o životě než vy, je samozřejmě těžké. Kvůli případným budoucím výčitkám se raději obrňte pevnými nervy a pokuste se své názory sdělovat šetrnější formou.  

 

Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Vy jste tak aktivní, až je to neuvěřitelné! Střední generace Blíženců snad pracuje, i když spí. Život s workholikem je ale k soužití poměrně náročný. Přestože si někteří z vás můžou myslet, že následující týden nastane průlom v jejich kariéře, nebude tomu tak. Sladké ovoce své pilné a svědomité práce budete sklízet později. Nyní si raději dopřejte chvilku odpočinku.

 

 Rak (21. 6.-22. 7.)

V zaměstnání prožijete krušné chvíle. Problémy však neřešte alkoholem, pomluvami šéfů ani pozdními příchody do práce. Možná jste jen unaveni, a proto jsou vaše reakce tak výbušné. Běžte do lesa na houby - jen tam si dáte do pořádku své mozkové závity. A jestli nezakopnete ani o jedinou houbu, alespoň si vyčistíte hlavu a nadýcháte se čerstvého vzduchu.

Lev (23. 7.- 22. 8.)

Také Lvi a Lvice prožijí dost náročný až kritický týden. Je zajímavé, že všichni v tomto znamení vědí, co by měli dělat ostatní, jenom sami sobě nedovedou poradit. Zkrátka a dobře, připomínat lidem, co se sluší a patří, umíte na výbornou, kritiku své vlastní osoby však tentokrát přijímat nedokážete. Nevěšte hlavu, bude líp!


Panna (23. 8.-22. 9.)

Lehce navazujete krátkodobé známosti, ale skutečné přátelství si neumíte udržet. Proto většině zrozenců Panny chybí opravdoví kamarádi – takoví, kterým se říká přátelé na život a na smrt. Nejeden z vás má také potíže s vyjadřováním. Pokuste si najít činnost nebo nový koníček, který by vám pomohl navázat nové vztahy. Při lekcích tance nebo venčení psího mazlíčka to jde nejlépe.


Váhy (23. 9.-22. 10.)

Vlivu Venuše neuniknete ani kdybyste se odstěhovala na druhý konec světa. Tato planeta lásky si ve vašem případě posvítí na začínající vztah s jedním báječným člověkem. Ať už se z dotyčného vyklube nový partner nebo jen velmi dobrý kamarád, buďte si jisti, že z nového vztahu budete ještě notnou dobu „na větvi“ a vaše myšlenky se budou nacházet daleko od reality.

 

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Vaše zlepšovací návrhy nemají konce. Oplýváte nebetyčnou fantazií a nápady jen sypete z rukávu. Nedivte se proto, že všichni znervózní, jen se objevíte ve dveřích. Pokud se s vámi dá někdo do křížku, tak jen z toho důvodu, protože se bojí, abyste mu vymyšlenými inovacemi nenarušili jeho zaběhlé pořádky. Ne každý je totiž stoupencem pokrokových myšlenek.

 

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Stále se nedokážete přizpůsobit novému prostředí a některým změnám, jež zasáhly vaše pohodlí. Až dosud jste vehementně tvrdili, že nemilujete stereotyp. Tak to dokažte! Pokud je pro vás sled nedávných událostí příliš rychlý, nenuťte se vstřebat všechno najednou. Běžte na to od lesa, krok za krokem. Postupem času zjistíte, že nic není tak horké, jak se v prvních okamžicích jevilo.


 Kozoroh (22. 12.-19. 1.) 

Počátek týdne je důležitý pro všechny Kozorohy. Těšte se na lepší finanční ohodnocení a vyšší výdělky. Už nyní můžete přemýšlet o tom, co s nimi provedete. Neinvestujte ale do zbytečností ani do luxusu, ale jen do těch věcí, které vám pomůžou penízky ještě více znásobit. Nerozhodujte se ukvapeně a v případě nejistoty se raději obraťte na odborníka.

 

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

I když si o svém nadřízeném myslíte své, nedávejte na sobě nic znát. Zachovejte kamennou tvář. Dobře víte, že on má peníze a vy zase vzdělání, takže se vlastně doplňujete a dohromady tvoříte bezvadný tým. Větší pozornost zaměřte ke svým kolegům. Kdy naposledy jste si s nimi zašli někam posedět, zahrát bowling nebo jen tak poklábosit nad skleničkou vína?

 

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Už vás nebaví ty nekonečné spory, které nikam nevedou. Udobřit si partnera však nebude zrovna jednoduché. Zřejmě jste před ním neměli tajit některé prohřešky z dob svého bouřlivého mládí. Ovšem stalo se. Třináctou komnatu jste odemknuli a hořký kalich už jste dopili do samotného dna. Nyní nezbývá nic jiného, než poučit se ze svých chyb a začít s čistým štítem nanovo.

Čtěte také https://casjenprome.cz/rubrika/volny-cas/horoskopy/jidelnicek-podle-znameni/

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček