Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 23. listopadu do 29. listopadu
Betty Nudler, VisualHunt.com
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 23. listopadu do 29. listopadu

datum: 23. 11. 2018 0:13 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Už víc nedokážete ovládat své emoce. Nahromaděná energie ve vašem organismu musí nějak ven. Asi byste potřebovali být sami na rozhlehlé louce, kde byste se mohli nerušeně vykřičet. Něco špatné ale bývá vždy k něčemu dobré. Zajděte si zacvičit, vyplaví se vám endorfiny a bude se vám opět lehce dýchat.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Je chybou, že uznáváte pouze Býky a pohrdáte zrozenci ostatních znamení. Říká vám něco pojem pozitivní myšlení? Tak to je přesně to, co postrádáte. Páteční úplněk nevěstí nic dobrého. Během nadcházejícího týdne se zrozenkyně Býka stačí pohádat se všemi kolegy. Výmluvy na špatnou náladu vám nikdo neuvěří.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Zažíváte jedno velké zklamání za druhým. Přestaňte přemýšlet nad možnými neúspěchy a propady a věnujte se raději realitě. Svou duševní nestabilitu nedávejte najevo především v zaměstnání. Jedna osoba čeká, až se ocitnete úplně na dně. K tomu však nikdy nedojde. Díky masce, kterou nosíte, se ve vás nikdo nevyzná.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Pozorněji si všímejte nejbližších sousedů, zda se u nich doma neděje něco neobvyklého – zejména v době jejich nepřítomnosti. Zloději mají spadeno hlavně na chatové osady a víkendové domy. I vy byste se měli zamyslet nad vlastní bezpečností. Opravdu je heslo od vašeho alarmu v přísném utajení?

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Poslední listopadový týden dostanou příležitost Lvi, kteří mají obchodní talent a umějí prodat sami sebe. Snažte se pro sebe získat co nejvíce výhod a najít další cesty k penězům. Budete potřebovat zaplatit účty z minulosti. Přitom si ale uvědomte, že bohatý je ten, kdo našel životní cestu nebo kvalitního partnera.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Snažte se usmívat na všechny lidi okolo. Když jdete nahoru, chovejte se ke všem uctivě. Nikdy nevíte, koho potkáte, až budete padat dolů. Ano, v životě jsme jednou dole, jednou nahoře. Jde o to být dole co nejkratší dobu. Řiďte se tím, co cítíte. Obklopte se lidmi, se kterými je vám dobře. Intimním vztahům na pracovišti se ale vyhněte.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Rádi byste se vrátili o několik let nazpět, abyste si zařídili svůj život úplně jinak. Prošli jste zkouškou ve vztazích. Pevné vztahy se upevnily a ty problematické se ukončily. Teď je čas si uvědomit sami sebe a dělat jen to, co je pro vás výhodné. Jestli jste nespokojení, je nejvyšší čas to změnit. Odhodlání a síla jsou na vaší straně.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Když někdo po něčem touží a jde za svým cílem, tak toho dosáhne. Jen kritičtí Štíři by si měli neustále opakovat: „Neznám slovo nejde.“ Sklonek listopadu přinese všem těmto pochybovačům zajímavé překvapení. Vysvětlí se situace, která byla doposud velmi nejasná. Nezapomínejte na povinnosti. Nejdříve práce, potom zábava.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Jestli se dozvíte zprávu, která pro vás není příznivá, chce to klid. Třeba se dokončí nějaká transakce kolem peněz. Bylo by dobré doplatit dluh a nebrat si nový. Je možné, že partner utratí větší částku, než jakou měl. Prověřte všechny své smlouvy s bankovními institucemi. Nemáte u nich nějaké resty?

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Dlouhodobá přetvářka Kozorohům škodí. Jak dlouho ještě chcete před ostatními hrát toto divadlo? Čím později vyjde pravda najevo, tím hůře, samozřejmě pro vás. Školní problémy s dětmi neřešte tvrdou silou, ale důraznou domluvou. Ta bude rozhodně účinnější. Vlídné slovo a zvýšená empatie přinesou své ovoce.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Dne 28. listopadu se mohou Vodnáři začít radovat. Vyřeší se jim situace, které se v minulosti hodně obávali a kvůli které někdy ani nemohli v klidu usnout. Dostanete se na oči veřejnosti. Všímejte si každého, koho potkáte. Co když se právě v něm skrývá zázračný člověk, který vám pomůže? Pokud budete věřit na zázraky, splní se vám přání.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Až dosud jste se nepoučili z vlastních chyb. Začínají se hlasitě ozývat ti, jimž jste v minulosti ublížili. Mnozí zrozenci Ryb proto nemohou zamhouřit oka, protože je hryže špatné svědomí. V těchto případech se urychleně obraťte na odborného lékaře, pouze ten dokáže pomoci. Bylinkové čaje nejsou dlouhodobým řešením.

 

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03