Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 21. září do 27. září
pxhere.com
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 21. září do 27. září

datum: 21. 9. 2018 0:34 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Tento týden není vůbec jednoduchý. Za většinu problémů však bohužel může jen vaše tvrdohlavá a přehnaně ambiciózní maličkost. Pokud se jen trochu ukázníte, z nesnází vás vysvobodí mocná planeta Mars. Mladší Berani jsou trnem v oku starším kolegům. I když jste teoreticky lépe vybaveni než oni, nechovejte se troufale. Ukažte, že jste nad věcí a nechte je udělat si práci po svém.

 Býk (21. 4.-20. 5.)

Z finančních malérů vám pomůže jen zrozenec Raka nebo Panny. Nemusí se jednat o osobu žijící s vámi ve společné domácnosti, cenné rady a menší či větší peněžní výpomoc můžou přijít i od někoho, o kom jste dlouho neslyšeli. Například od vzdáleného strýčka či tetičky, kteří za pomocí telepatie vycítí, že jste to právě vy, kdo je voláte o pomoc.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Nepouštějte se bezhlavě do nezvyklých obchodních transakcí - kvůli současnému zdravotnímu stavu si nemůžete dovolit tolik riskovat. Přestaňte být také takovými sobci a mějte ohled na potřeby ostatních členů rodiny. Například obuv vašeho partnera by se hodila do muzea... Udělejte mu tu službu a vyražte s ním na pořádné nákupy. Uvidíte, že z něj pár nových „hadříků“ udělá naprosto nového člověka.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Počasí prvních podzimních dnů Rakům vůbec nesvědčí. I to nejlehčí virové onemocnění vás může oslabit na delší dobu. Začněte s prevencí. Nakupte si ovoce bohaté na vitamin C, dodržujte pitný režim, důkladně si myjte ruce a především se vyhýbejte místům, kde hrozí nákaza. Jestli máte problémy s imunitou nebo nechcete nic ponechat náhodě, můžete se nechat očkovat proti chřipce.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

V práci i v soukromí vás nemine několik krizových situací. Musíte se rozhodnout: buď/anebo. Spolehnout se mužete jen a jen na sebe, protože odpovědnost leží momentálně jen na vašich bedrech. Pokud vám poradí třetí osoba, pak se z ní v případě neúspěchu stane váš úhlavní nepřítel. Nedivte se, že se momentálně většina vašich přátel vyhýbá vaší osobě obloukem. Není v tom ale nic osobního.

  Panna (23. 8.-22. 9.)

Proč se snažíte za každou cenu uzavírat nová a nová přátelství? Věrné přátele přitom opouštíte jen proto, že vám nedávají za pravdu, a to vůči nim není dvakrát fér. Vždyť který člověk by měl být tím nejlepším kritikem a rádcem, než ten, jenž vám zbůhdarma nemaže med kolem pusy. Ne bezdůvodně se říká, že přítel není ten, kdo tě polituje, ale ten, kdo ti pomůže.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Většině zrozencům Vah se v nadcházejícím týdnu doporučuje dávat si větší pozor na své osobní doklady. Opatrnosti není nikdy nazbyt zejména na místech, kde je požadován vlastnoruční podpis. Ani zabezpečení vašeho počítače byste neměli podceňovat. Cenná data, která v nich po léta pracně střádáte, by se mohla bez mrknutí oka „vypařit.“ Pro začátek si pořiďte lepší antivir.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Nedávný úspěch vynesl Štíry až do nebe. Nehrajte si na jediné pány tvorstva a zkuste se zase vrátit nohama na zem. Sundejte si klapky z očí a pokuste se nemyslet jen na vlastní blaho a nedělat věci jen pro vlastní prospěch. Karmu si očistíte nějakou dobrovolnickou prací. Staňte se členem okrašlovacího spolku, zvelebte okolí vaší ulice nebo se přidejte ke skupině těch, kteří pomáhají sociálně slabším.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

S rostoucím rozvojem techniky a sociálních sítí začínáte podceňovat důležité osobní kontakty. Facebook ani telefonní rozhovor přeci nenahradí přímý kontakt s kamarády či bývalými spolužáky. Vezměte iniciativu do vlastních rukou a uspořádejte školní sraz. Zjistíte, že s ti, se kterými jste ve školních lavicích sotva promluvili, vám najednou budou velice imponovat.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.) 

Máte dost sil, energie i peněz k tomu, abyste konečně dohonili to, co jste nedávno promeškali. Pozice Kozorohů v zaměstnání, ve společnosti i v partnerském vztahu totiž neuvěřitelně sílí. Budete nuceni odmítnout finančně zajímavou nabídku, která jak později zjistíte, zase tak báječná nebyla. To, že jste dali na svůj instinkt a nezariskovali, vám bude hodně ku prospěchu.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Ať se právě nacházíte kdekoliv na této nádherné širé planetě, buďte velmi opatrní, abyste se nedostali do křížku se zákonem. Toto nebezpečí hrozí především extrovertním jedincům, kteří mají tendence k lehkovážnému chování. Pokud jste právě v zahraničí, vyhledejte si alespoň základní informace o tom, co je v dané zemi dovolené a co se naopak trestá. Předejdete tak možným komplikacím.

 

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Stresu bylo v posledních dnech až až. Proto si budete potřebovat vyčistit si hlavu, a na to je nejlepším lékem turistika nebo alespoň dlouhá procházka. Využijte svátečního volna a vydejte se svým partnerem nebo dětmi na celodenní výlet. Ať už vaše kroky zamíří na jakoukoliv ze světových stran, pocit, že jste mezi svými nejbližšími, vás znovu nabije neskutečně pozitivní energií.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček