Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 21. prosince do 27. prosince
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 21. prosince do 27. prosince

datum: 21. 12. 2018 0:02 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Ne, abyste pracovali až na doraz! Čeká vás tolik báječných chvil, které musíte doopravdy prožít, tak proč se zbytečně honit? S přibývajícími lety si měníte i názor na lidské hodnoty – tomu budou přizpůsobeny i letošní oslavy. Pro zrozence Berana jsou nejdůležitější láska, přátelství a tolerance.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Počítejte se zvýšenou psychickou a fyzickou zátěží. Škoda, že se zabýváte triviálními záležitostmi. Čas vám rychle utíká mezi prsty. Nedokážete se soustředit na to podstatné, a tak vám stále přibývá práce a problémy. Musíte změnit dosavadní chaotický způsob života. Ve svém jídelníčku skutečně nehýříte vitaminy, a to je velká chyba.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Jste báječní. Konečně ovládáte své emoce. Váš komplikovaný charakter se změnil jako mávnutím kouzelného proutku. Do nového roku tedy vstoupíte „nově“. Než se tak stane, radujte se z neopakovatelného. Věnujte se dětem nebo vnoučatům, rostou tak rychle, že se ani nenadějete a bude jim osmnáct.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Pokud je to jen trochu možné, vezměte si dovolenou. Podporu své drahé polovičky oceňte hodně nahlas. Podřiďte se přání rodiny, kde, jak a s kým strávíte Vánoce a silvestra. Ať již budete v tropech, nebo na horách, nekonzumujte velké množství tvrdého alkoholu! Nejlépe si přítomnost svých blízkých vychutnáte s čistou hlavou.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Nejeden zrozenec Lva se už zásobuje na bouřlivé vítání roku 2019. Do té doby máte ještě hodně práce, obchodních jednání a služebních cest. Chcete-li prožít klidné svátky, nepolevujte. Pracujte na plný plyn. Na pravidelných přátelských posezeních u svařáku a cukroví budete tentokrát chybět.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Určitě neprohloupíte, když změníte zaměstnání, nebo se přinejmenším začnete poohlížet po nějakém novém. Každá změna vám prospěje; uškodil by vám jen letitý stereotyp plný rutinních úkolů. S finančními a právnickými záležitostmi se obraťte na odborníka v daném oboru, nejlépe na zrozence Kozoroha.

 Váhy (23. 9.-22. 10.

Přítomnost Venuše ve vašem znamení jistě nepřehlédnete. Fakt je ten, že přitahujete jako magnet krásné a mladé příslušníky opačného pohlaví. Současně však přehlížíte, že se vám vzdaluje věrný partner. Včas si uvědomte, co je pro rodinu nejdůležitější. Manželský trojúhelník ještě nikomu štěstí nepřinesl.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Sváteční dny prožijete v úplně jiném, avšak příjemnějším, duchu. Není třeba, abyste jeden z dárků přijímali s rozpaky a s pocitem velkého dlužníka. Dostanete ho od člověka, kterému jste kdysi také pomohli, i když ne materiálně. Dbejte na to, aby se nikdo z blízkých necítil vámi vybraným dárkem dotčený.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Veškerá nedorozumění s vaším životním partnerem vyřešte raději před Vánocemi. To je jediná rada jak prožít hezké a harmonické svátky. Máte hodně času, abyste se věnovali jen sami sobě. Nezapomínejte ale také na děti a rodiče, bez nich by rodinné štěstí nebylo zcela úplné.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Myslete také trochu na sebe. Musíte vyléčit i sebemenší příznaky nachlazení. Letos dokážete vytvořit mimořádnou vánoční i novoroční atmosféru. Přijede člověk, jehož jste neviděli řadu let a o kterém jste si mysleli, že už s vámi nechce mluvit. V podvědomí tušíte, že se váš život brzy změní k lepšímu.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Nejeden Vodnář věnuje část svého výdělku na charitativní účely. V této souvislosti navštívíte neobvyklé prostředí a seznámíte se s tragickými osudy některých lidí – čímž si nemálo rozšíříte obzory. Myslete na zdravý rozvoj svých dětí či vnoučat. Podporujte je ve sportovních aktivitách.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Konečně najdete to, po čem jste vždy tolik toužili. Nemusí se jednat jen o ztracený předmět, ale třeba o lásku nebo přátelství. Na kladný výsledek vašeho snažení má vliv bezpochyby i přicházející úplněk. Díky působení jeho energie se vám pročistí plíce a začne se vám i lépe dýchat. Budete se cítit skvěle!


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03