Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 2. listopadu do 8. listopadu
pxhere.com
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 2. listopadu do 8. listopadu

datum: 2. 11. 2018 7:55 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Zamyslete se nad smyslem svého snažení. Máte se sice dobře po hmotné stránce, ale přece jen začínáte ztrácet opravdové přátele, kolegy a v jistých případech i partnery. Zamyslete se nad žebříčkem svých hodnot. Možná zjistíte, že důležitější než plná peněženka je fakt, že se máte na tomto světě o někoho opřít.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

V zaměstnání se držte raději stranou. Pozorně však sledujte dění kolem sebe, shromažďujte informace o nových pracovních příležitostech a projektech a přemýšlejte, jak v budoucnu nejlépe uplatnit svoje schopnosti a letité zkušenosti. Nic ale neřešte nyní. Na nová rozhodnutí vyčkejte do příštího roku.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Stali jste se obětí ošklivých pomluv. Někdo o vás rozšířil zvěst, že nejste úplně čestný člověk a nemáte daleko k nevěře. Ani váš partner nebude z této informace dvakrát nadšený. Jeho citové ochlazení ochlazení vůči vám berte vážně, rozhodně ale nepropadejte panice. Vše se brzo vyřeší. Vždyť máte čisté svědomí, nebo ne?

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Váš život dozná určitých převratných změn, za což jste moc a moc rádi. Jen se musíte smířit s tím, že se budete muset rozhodovat mezi kariérou a citovými záležitostmi. Ať už zvolíte jakkoli, nezanedbávejte příliš rodinu ani partnera – přece jen jsou vaším nejspolehlivějším zázemím. 

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Zřejmě se nevyhnete ostrým střetům s blízkými příbuznými. Dobře si rozmyslete, zda ustoupit, či nikoli. Ačkoliv tušíte, že děláte chybu, když pokaždé tolerujete jejich nedostatky, je pro vás nesmírně těžké jim na rovinu říct, co si opravdu myslíte. Seberte všechnu svou odvahu, vyplatí se to.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Nejste spokojeni s pracovním místem? Toužíte po změně? Pečlivě zhodnoťte všechna pro a proti, uvažte, zda už skutečně nemáte před sebou žádné pracovní perspektivy. Vyplatí se vám držet se pořekadla – dvakrát měř a jednou řež. Na druhou stranu, pokud se cítíte psychicky na dně, je nejvyšší čas dát si pauzu.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Patříte mezi úspěšné lidi, na které se právě usmívá paní Štěstěna. Jen málokdo pozná, kolik vás pracovní výsledky stojí vůle, času a přemáhání. Jinak jste ve svém živlu a zdá se, že vás celé okolí poslouchá na slovo. Využijte toto prosperující období k navázání dalších pracovních kontaktů.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Máte pověst lidí, kteří sice působí nerozhodným a lehce submisivním dojmem, ve skutečnosti jsou však pěkně od rány a od nikoho si nenechají poroučet. Není to špatné, právě naopak! Budíte respekt, a nikdo si vás netroufne tahat za nos, což vám je jen k užitku. Brzy své vůdčí schopnosti ukážete v praxi.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

V zaměstnání je klid, nic neohrožuje vaši skvělou pověst neúnavných pracantů. V průběhu tohoto týdne dotáhnete veškeré resty, které jste kvůli časové náročnosti posledního měsíce nestíhali. Máte pocit, že není nic, co byste nedokázali zvládnout. Ten opojný pocit si náležitě vychutnejte.

https://casjenprome.cz/upload/gallery/znameni-zverokruhu-kozoroh.gif Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Žijete s hlavou v oblacích, vznášíte se na vlně bezstarostnosti a vaše fantazie pracuje naplno. Tento stav je krásný, pokud trvá jen pár hodin či dní. Vy ale odmítáte hodnotit skutečnost z hlediska rozumu už nějaký ten týden. Takto se daleko nedostanete. Požádejte vašeho partnera, aby vám pomohl vaše nápady realizovat.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Chovejte se zdrženlivě při řešení delikátních sporů na pracovišti, ale nebojte se hájit názory, jste-li přesvědčeni o jejich pravdě. Získáte tím úctu kolegů i zaměstnavatelů. Věnujte každou volnou chvilku zábavě či sportování. Vyzvěte svůj protějšek k závodu na kole nebo kolečkových bruslích.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Jste zamilovaní? Gratulujeme. Nevšímejte si ironických poznámek přátel – jen vám vaše sluncem zalité období nepokrytě závidí. V zaměstnání je momentálně svatý klid, kolegové si našli jiný předmět svých zájmů a rozhovorů. Máte od nich pokoj a dost času pro seberealizaci. Využijte toho.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

3 tipy: BIO od hlavy k patě!

16. 4. 2019 14:46 autor -mav-