Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 19. října do 25. října
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 19. října do 25. října

datum: 19. 10. 2018 0:12 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Patříte mezi ty nejlepší společníky a baviče, jste v centru pozornosti. Váš partner je si této skutečnosti vědom, a proto vás nerad nechává v přítomnosti příslušníků opačného pohlaví. Jestli si vás víc hlídá a doprovází na každém kroku, nedělá to proto, že by vám nevěřil. Ve skrytu duše si není jistý sám sebou.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Bravo! Současnou společenskou i finační situaci si už dlouhé měsíce udržujte na stejné úrovni. Nedopusťte, aby klesala. Mladí začínající podnikatelé by si měli dát pozor na nadměrné utrácení. Investujte raději jen do takových přístrojů (včetně automobilů), které vám budou generovat jen další peníze. Jinak brzy zkrachujete.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Prožijete složitý a napínavý týden. Při partnerských nebo pracovních peripetiích se snažte hrát o čas. I když se to často nedoporučuje, právě oddálení povinností vám bude momentálně nejvíce k užitku. Jediné, co vám chybí, je odpočinek. Pokuste se v tomto hektickém období nalézt chvilku času na své koníčky.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Proč jste tak šíleně přísní a zásadoví vůči ostatním a své chyby dokážete báječně omlouvat? Nový obchodní partner či zahraniční zaměstnavatel vám to už tolerovat nebude. Dobře ví, že kážete vodu, a pijete víno. Jestli si brzy nesáhnete do svědomí, bude mít vaše jednání negativní dopad na kariéru i rodinný život.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Pro odborné diskuse na veřejnosti jste skvěle teoreticky vybaveni. Ještě je třeba zbavit se trémy a přidat na sebedůvěře. Nebuďte nedočkaví, je to jen otázka času a systematického vzdělávání. Pamatujte, že žádný učený ještě z nebe nespadl. Pro jistotu nebo jen pro štěstí s sebou noste oblíbený amulet.

  Panna (23. 8.-22. 9.)

Od počátku týdne vstávejte z postele pravou nohou. V zaměstnání vás bohužel nečeká nic dobrého, vše se bude odvíjet podle toho nejméně vhodného scénáře. Pokud je to jen trochu možné, vyberte si zbytek dovolené. Pauza od zajetého stereotypu vám pomůže načerpat sílu i novou inspiraci. Last-minute zájezd se zdá být tím nejlepším řešením.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Jen velmi těžko si zvykáte na nové pracovní poměry a změny, po kterých jste vždy tolik toužili. Není vůbec vyloučeno, že největší příval energie k jejich akceptování získáte díky středečnímu úplňku. Z vesmíru také obdržíte zajímavé informace týkající se vaší profese. Pečlivě je utajte před svými kolegy.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Vyhýbejte se vodním znamením. Nacházejí se totiž pod vlivem panovačného Neptuna s Merkurem, a nenechají si proto do ničeho mluvit. Nechcete-li patřit mezi poražené, uchylte se hezky potichu do ústraní. Nevítězí vždycky ten, kdo hlasitě nadává. Jak praví lidové rčení: „Moudřejší ustoupí.“

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Jen s velkým vypětím sil dokončíte zadanou zakázku či úkol. Přehlížení drobných zdravotních neduhů by se vám mohlo vymstít. Jste nervózní, mimo jiné i z toho, že se nedokážete zkoncentrovat. Ve společnosti neznámých osob naleznete schopného člověka, který vám pomůže najít ztracenou rovnováhu.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Netrapte se přechodnými neúspěchy. Teď jste dole, ale brzy vzlétnete vzhůru. Jen nad sebou neplačte a přestaňte se litovat. Jako psychická podpora vám může posloužit nějaká motivační kniha slavné osobnosti. Jak se již několikrát ukázalo, právě pohnuté osudy jiných lidí v pochybujícím člověku podnítí sílu postavit se svým problémům čelem.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Postarší pánové se často chovají jako studenti s rudýma ušima. Nelamte si tím hlavu. Pokud váš partner pokukuje po dívkách v krátších sukních, nehledejte za tím nic osobního. Nejspíše se potýká s menší krizí středního věku. Je-li jeho chování na hraně únosnosti, svěřte se mu se svými pocity. Jistě si uvědomí, že i vy si zasloužíte jeho pozornost.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Děláte chybu, když se dusíte černými myšlenkami. Rodina by vás jistě se zájmem a s porozuměním vyslechla, ale vy ji nechcete obtěžovat. Zbytečně se obáváte, že by vaše starosti bagatelizovala. Přitom není důvod se strachovat, že by vás nechala ve štychu... Naštěstí zasáhnou nejlepší kamarádi, kteří na vás nezapomínají tak jako vy na ně.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-