Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 18. ledna do 24. ledna
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 18. ledna do 24. ledna

datum: 18. 1. 2019 0:01 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

Beran (21. 3.-20. 4.)

Nespoléhejte na kouzlo své osobnosti, ale spíše na vytrvalost a úsilí. V záležitostech lásky a sexu nemusíte být docela spokojeni, o to více se věnujte pracovním problémům. Vyvarujte se zmatků a rozčilování – těmi si jen zkomplikujete život. Negativní emoce vás vzdalí od reality a vy si nebudete schopni vytvořit jasný úsudek.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Začíná náročné a rušné období. Záleží jen na vás, zda vše zvládnete s elegancí a nadhledem. Klíčem k úspěchu jsou klid a vyrovnanost. Nespoléhejte na šťastnou náhodu, na vše se důkladně připravte. Jen s velkou dávkou sebezapření dospějete k lepším výkonům a snad i k vidině zvýšení platu.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Pozor na neklid a nesoustředěnost. Nenechte se rozptylovat nepodstatnými starostmi. Není důležité, jak a kolik problémů řešíte, ale jak se při jejich řešení zachováte. Chraňte se před nachlazením, do stravy zařaďte vitamin C. Ani popíjení zázvorového čaje nebude šlápnutím vedle.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Nesnažte se věci uspěchat, netrpělivostí a zbrklostí si můžete jedině uškodit. Nespoléhejte ale ani na to, že se řada situací vyřeší sama. Budete muset sami přiložit ruku k dílu. Velmi prospěšné vám mohou být známosti a společenské styky, které jste si vytvořili v předešlém zaměstnání.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

V tomto týdnu můžete uplatnit smysl pro pořádek a disciplínu. Máte dost energie a vytrvalosti k dosažení všech cílů. Nepřeceňujte se však a rozvažte, kam soustředíte aktivitu. Skromnost a vyrovnanost mohou být vaší silnou zbraní. Kolegové v práci vás budou tajně obdivovat.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Neopouští vás humor ani štěstí. Máte dostatek energie. Pouze ve středu a ve čtvrtek budete mít více starostí, které vás trošku vysílí. Vše však zvládnete, což platí především pro zrozence Panny v první třetině znamení. Čas je vhodný pro dovolenou. Užijte si odpočinek plnými doušky.  

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Nenechte se odradit drobnými neúspěchy a netrvejte tvrdošíjně na tom, co se neosvědčilo. Hledejte jiná řešení daných problémů. Nápadů máte přece dost a fantazii se meze nekladou. Pozor na nachlazení horních cest dýchacích a na prochladnutí od nohou. Zajděte se vyhřát do sauny.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Vše zvládáte na jedničku. Intelektuálové by se měli seberealizovat v manuální práci a ti ostatní se rozptýlí při návštěvě divadla, koncertu nebo muzea. Právě tam se totiž můžete všichni báječně inspirovat. S partnerem vyřešíte dlouhodobý problém a nastane sladké udobřování.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Pokud nastanou nějaké problémy, tak jedině s partnerem zrozeným ve Vahách. Jinak prožijete hezký týden s osobami, jichž si vážíte a s nimiž se cítíte uvolněně. Hoďte za hlavu diety na zhubnutí, dodržujte jen ty, které vám předepsal lékař. Dbejte na pitný režim. V lásce docílíte svého.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Pečlivě připravený program na blížící se jarní prázdniny musíte pozměnit. Svou vinu na tom má zřejmě i pondělní úplněk. Za největší úspěch považujte usmíření s rodinou, kde se nepřátelství s vámi dědilo po generace. Možná, že se zaměstnání stane vaším koníčkem. Zní to neuvěřitelně, ale je to tak.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Vodnáře čekají jen samé příjemné starosti. Jen se nemůžete rozhodnout kam investovat darované peníze nebo kde prožít zimní dovolenou. Neutrácejte jen proto, že se cítíte bohatými. Aktivnější jedinci by potřebovali více soukromí. Volné chvilky věnujte dětem nebo vnoučatům.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Stále lpíte na banálních věcech, ale bez výrazných výsledků. O zásadních dilematech se poraďte s partnerem nebo spoléhejte na vlastní intuici. Nepodceňujte nápady dospívajících potomků a raději se nad jejich návrhy zamyslete. Slevte z přehnaných nároků na úklid domácnosti.

 

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček