Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 16. listopadu do 22. listopadu
pexels.com
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 16. listopadu do 22. listopadu

datum: 16. 11. 2018 0:16 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Potomci Beranů dokáží báječně zneužívat rodinných sporů ve vlastní prospěch. S blížícím se koncem roku v zaměstnání roste napětí. V kuloárech se šušká o velkém propouštění, stěhování či možném krachu firmy. Přijměte proto nabídku na vedlejší pracovní poměr, i když si možná ze začátku o pár tisíc pohoršíte.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Sledujte pozorně události doma i v zahraničí, mohly by přímo či nepřímo ovlivnit váš poklidný život. Před dětmi školou povinnými nehovořte o finančních záležitostech, mohly by z toho mít zbytečně těžkou hlavu. Naopak berte vážně připomínky jejich třídního učitele. Jeho postřehy vám přijdou k užitku.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Nezadané Blížence ve středních a pokročilých letech už nebaví svoboda, zatoužili po tom milovat a být milováni. Některé potenciální partnery odrazuje vaše urputné úsilí dělat zábavu za každou cenu. Zkuste se zaměřit jen na přátelství uzavřená v dětství. Třeba právě z nich vzejde něco vážnějšího.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Šéfové Raci prožijí rušný týden. Okolnostmi jste donuceni k nepopulárnímu opatření. Propouštěných zaměstnanců je vám sice upřímně líto, ale tím tuto nepříjemnou situaci asi nevyřešíte. Nic ovšem nebrání tomu, abyste se s nimi rozloučili důstojně bez jakýchkoli vypjatých emocí.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Mračna se stahují nad řidiči začátečníky. Měli byste svůj nablýskaný kabriolet raději nechat zaparkovaný v garáži až do jara. Cesty autobusem mohou mít také svůj půvab. Třeba se v něm seznámíte s člověkem, jehož hledáte po celý život. A pokud ne, alespoň budete mít čas si přečíst nějakou pěknou knížku.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Chladné dny negativně působí na psychiku zrozenců Pannen. Vaše nervozita naruší běžný chod domácnosti. Nostalgicky vzpomínáte na mládí: měli byste však litovat toho, co jste neudělali, a ne toho, co jste udělali! Své komplexy byste si také neměli léčit při výchově dětí. Ony za vaše chyby nemohou.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Kolem Vah probíhá tolik změn, jenom u vás doma se neděje nic nového. Alespoň vy to tak vnímáte. Pamatujte, že se jedná jen o váš subjektivní pocit. Celé dny se dusíte vlastní závistí. Místo toho, abyste si vážili, co máte, pokukujete po majetku ostatních. Vzpomínáte si ještě, co jste měli (nebo spíše neměli) v den vaší svatby? A tehdy jste byli také šťastní.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Mnohými jste označováni za kariéristy. Nelze se divit, protože celé týdny a měsíce žijete jen pro práci, za kterou jste se obrazně už i oženili. Na nic jiného nemyslíte a jediné o čem jste schopni se s rodinou bavit, je váš byznys. Přestaňte s tím. Dřina bez odpočinku s sebou přináší i zdravotní problémy.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Okamžitě přerušte kontakty s obchodními partnery, kteří neplní své závazky. Kvůli nim byste se dostali do finančních problémů. Bude těžké přemluvit syny-Býky, aby se přihlásili do tanečních kurzů. Běžte jim příkladem a oprašte si zásady společenského chování, popřípadě i své taneční dovednosti.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Hodíte se spíše pro týmovou práci. Čím větší kolektiv, tím jsou zrozenci Kozoroha úspěšnější. Originalitou však neoslníte neschopné kolegy ani přímého nadřízeného. Své nápady si raději pečlivě uschovejte a vystartujte s nimi až na počátku příštího roku. S partnerem se začínáte pomalu odcizovat.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

I když se cítíte ostatními podvedeni, můžete se spolehnout na vlastní intuici, která vás ani tentokrát nezklame – a to je momentálně vaše největší bohatství. Systematicky se vzdělávejte, přestože současné výdělky neodpovídají dosavadnímu snažení. Pamatujte, že váš den teprve přijde, a to se všemi poctami.

  Ryby (19. 2.-20. 3.)

O vlastním životě a kariéře si rozhodujte sami s partnerem. Třetí osobu do vašeho soukromí nepouštějte, i když se jedná o hodného příbuzného, kterého děti tolik milují. Duševně pracující by neměli hledat inspiraci ve skleničce alkoholu. Opilecké povznesení by jim tentokrát mohlo přinést víc škody než užitku.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-