Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 14. září do 20. září
Flickr
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 14. září do 20. září

datum: 14. 9. 2018 0:18 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Jste plni energie, ale nepřeceňujte se. Vaše nezodpovědnost vůči psychickým možnostem se s nejvyšší pravděpodobností odrazí v častém střídání nálad. Pokud k němu dojde, můžete pak zbytečně přijít o přízeň lidí, kteří při vás dosud stáli. To za riskování rozhodně nestojí. Držte se přísloví: Dvakrát měř, jednou řež.

 

 Býk (21. 4.-20. 5.)

Už několik dní se potýkáte s velmi špatnou náladou. Můžete se však spolehnout na starší kolegy, kteří vaše rozpoložení chápou a jsou ochotni a schopni přivést vás na veselejší myšlenky. Díky jejich pomoci se navíc prohloubí vaše mimopracovní vztahy, což, dejme si ruku na srdce, není vůbec k zahození.

 

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

O úsměv na tváři vás jen tak nikdo nepřipraví. Tímto obdobím vás totiž provází řada neuvěřitelně šťastných náhod. Naleznete ztracené předměty, o nichž jste si už nemysleli, že je někdy v životě uvidíte. Vyhrajete menší obnos ve sportce, táhnete šťastný los... Na druhou stranu se nebojte riskovat. Pamatujte, že kdo nesází, nemůže vyhrát.

 

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Na pracovišti se vám daří tak jako nikdy předtím. Doslova vše, na co sáhnete, si zaslouží mimořádnou odměnu. Dlouho odkládané záležitosti jste v cuku letu vyřídili, ve větší míře jste si i vyčistili stůl od nejnovějších úkolů. Pokud jste tak ještě někteří neučinili, raději to neodkládejte, jinak hrozí, že vám budou povinnosti zbytečně překážet v rozletu. 

 

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Přemůžou vás starosti a černé myšlenky. Na vnitřní běsy ale naštěstí nejste sami, můžete se stoprocentně a pevně opřít o partnera i o rodinu. Díky jejich podpoře a racionálnímu pohledu na věc brzy pochopíte, že ne všechny problémy, kterými se aktuálně zabýváte, stojí za trápení. Většina z nich se postupem času ukáže jako zveličená.

 

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Vaše city se v tomto období podobají rozbouřenému oceánu, ve kterém nenacházíte ani sebemenší ostrůvek naděje. Připadáte si jako Robinson Crusoe – opuštěni a ztraceni. Stejně jako on se ale dokážete z beznadějné situace dříve či později dostat. Záchranný kruh od nového kamaráda nebo dokonce známosti vás zaručeně vrátí nohama na pevnou zem.

 

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Jestli vás tíží problémy v zaměstnání, odolejte touze si o nich s kýmkoliv povídat. Snažte se pro jednou nepřenášet své starosti na partnera a děti - vaše vztahy by tím mohly klesnout až k samotnému bodu mrazu. Pokud přesto potřebujete své strasti někomu sdělit, věnujte je stránkám svého deníčku. Jak se ostatně říká: „Papír snese všechno.“

 

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Máte nemravné myšlenky a ohlížíte se téměř za každým zajímavějším příslušníkem opačného pohlaví. Jestli vás napadlo opatřit si nezávaznou známost, myslete na to, jaké by to mělo ve vašem případě následkyy. O nevěru se raději nepokoušejte. Vás současný partner by vycítil zradu a jeho krutá pomsta by na sebe nenechala dlouho čekat!

 

  Střelec (22. 11.-21. 12.)

Na nebi vašich vztahů jsou bílé obláčky, ale i černé mraky, z nichž může zahřmět i vydatně zapršet. Očekávejte drobné i zásadní partnerské neshody. Jste sice připraveni pro udržení vztahu leccos překousnout a přetrpět, neochota udělat to samé ze strany vašeho protějšku vás však značně popudí. Na dělání kompromisů prostě není každý stavěný.

 

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.) 

Ačkoliv pociťujete nebývalý příliv sil, mějte na paměti, že zdroj vaší energie není nevyčerpatelný. Proto buďte velmi opatrní při jejím vydávání. Nepřeceňujte se fyzicky ani psychicky. Když se rozhodnete pro nějakou aktivitu, častěji odpočívejte. Zranění z nepozornosti nebo jako následek únavy by byla velmi zbytečná. 

 

 Vodnář (20. 1.-18. 2.) 

Vynikáte vzácnou duševní rovnováhou, za kterou můžete vděčit zejména vašemu životnímu partnerovi. Právě on vám na rozcestí opakovaně ukázal tu nejlepší cestu. Oplácejte mu jeho neustálou péči drobnými či cennějšími dárky. Velkou radost mu také udělá, když mu naplánujete výlet do přírody. Fantazii se v tomto případě nekladou meze.

 

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

V těchto dnech překypujete tolika sny a přáními, na jejichž uskutečnění ale bohužel nemáte dostatek finančních prostředků. Pokud si chcete zvýšit šance a nějaké získat, riskujte a sázejte. V honbě za tučnou výhrou si však dávejte obrovský pozor na ztrátu peněženky či osobních dokladů. Čert nikdy nespí. 

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Velikonoční beránek

15. 4. 2019 10:00 autor -red-