Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 14. prosince do 20. prosince
Michel_Rathwell on Foter.com/CC BY
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 14. prosince do 20. prosince

datum: 14. 12. 2018 0:05 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Proč stále tolerujete chyby těch, které považujete za své přátele? Patříte mezi poslední zaměstnance firmy, kteří nedostali přidáno za poslední tři roky. Šéfa nepomlouvejte, ale otevřeně si s ním ještě před koncem tohoto roku promluvte. Vyjasnění problému oběma jen prospěje. 

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Tak dlouho jste se bránili lásce – a teď to máte. Téměř všichni nezadaní zrozenci Býka jsou zamilovaní až po uši. Ožijí také vaše touhy po sebevyjádření, takže o nápady nebudete mít sebemenší nouzi. Třeba vytvoříte něco báječného a bude na vás vzpomínat celá další generace!

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Udobříte se i s tím největším nepřítelem. Přestože vás tento člověk kdysi velice ranil, na profesní úrovni se dokážete rozumně domluvit. Při kritice školních výsledků svých dětí mluvte jasně a nepoužívejte žádné jinotaje. Zajděte za jejich třídním učitelem a v klidu si vyslechněte jeho postřehy a návrhy.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Nelze přehlédnout, že s přibývajícími léty jste moudřejší a moudřejší. Už nebýváte tak povrchní jako kdysi. Při hledání nového partnera vás už tolik nezajímá vizáž jako spíše intelekt a smysl pro humor. Potkáte zajímavého člověka, kterým se necháte inspirovat k nové volnočasové aktivitě.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Nejvíce jste smutní z toho, že ne všichni členové rodiny oceňují vaši snahu. Máte pocit, že letošní finanční vzestup vám vzal dvacet let života. Omládnete pouze ve společnosti dětí předškolního věku nebo svých čtyřnohých miláčků. Děláte chybu, že nerelaxujete. O Vánocích už na to kvůli návštěvám nebude čas.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Celý život něco nebo někoho hledáte. Je nejvyšší čas, abyste se usadili a brali realitu takovou, jaká je. Proč se stále vměšujete do soukromí ostatních? Raději se těšte na pátek, kdy se budete nacházet pod vlivem Marsu; tato planeta dohlédne jak na blížící se povýšení, tak i na zlepšení vztahů v neužším rodinném kruhu.

 Váhy (23. 9.-22. 10.

Je čas, abyste provedli předběžnou bilanci letošního roku. Už víte, jak se vyhnout ekonomickým propadům? Musíte hodně slevit z vlastního pohodlí. Nečekaná návštěva vás asi nepřekvapí. Možná, že zrozencům Vah prospěje, když budou více přemýšlet nad tím, jak působí a jak silný vliv mají na své okolí.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Postrádáte upřímné přátelství. Jeden z nejlepších kamarádů se rozhodl dlouhodobě zakotvit v zahraničí. Teprve čas ukáže, zda jste udělali dobře, že jste neodjeli s ním. Koncem týdne se upevní partnerské vztahy. Zakopete válečnou sekeru a uspořádáte oslavu. Vyvarujte se kombinování alkoholových nápojů.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Mnohým Střelcům nedá svědomí vůbec spát. Nedávno jste slovně ublížili člověku, jehož si upřímně vážíte. Před usmiřovací návštěvou si promyslete každé slovo omluvy, abyste nenapáchali ještě více zla. Na přelomu týdne se na vás usměje Mars a možná i štěstí. Co takhle koupit si los?

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Maratón, který jste podnikli ve své kariéře, se evidentně musel odrazit na vaší tělesné i psychické schránce. Na váš zdravotní stav negativně zapůsobí i předsváteční nákupní horečka. Po třetí adventní neděli zvolněte. Nikdo po vás přece nechce, abyste měli vycíděný byt a napečených dvacet druhů cukroví.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Zabýváte se řešením triviálních problémů svých rozmařilých dětí a sami jste se málem ocitli v obrovském maléru. Všem vysvětlete, že tento týden se ještě musíte věnovat jen pracovním záležitostem. Záleží jen na vašich výdělcích. Když se vám zadaří, bude mít vaše rodina Vánoce více jak štědré.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Od raného dětství toužíte vynikat a být středem pozornosti. V neznámé společnosti vaše vtipy nebudou správně pochopeny a zasměje se jim pouze vaše maličkost. V mnoha rodinách dojde k přerozdělení domácích prací. S blížícími se Vánocemi vzrůstá nervozita a spěch, nenechte se tím rozčarovat.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Nová SOUTĚŽ o 3 poukázky do obchodu pro baculky!

20. 5. 2019 11:00 autor -red-