Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 11. ledna do 17. ledna
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 11. ledna do 17. ledna

datum: 11. 1. 2019 0:08 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Připravte se na týden plný překvapení. Nejmenší členové rodiny se postarají o to, abyste dlouho nevyšli z údivu. Ostatně neobyčejnou představivost zdědili právě po vaší maličkosti. Dopřejte si dostatek času na rozvoj nových emočních schopností. Udělejte si pořádek ve své duši.

 Býk (21. 4.- 20. 5.)

Je nejvyšší čas, abyste si udělali zkoušky, jimiž by se zvýšila vaše kvalifikace. Investici do vzdělání vůbec nepovažujte za zbytečnou. V novém zaměstnání se chovejte zatím zdrženlivě, nikomu si nestěžujte ani nikoho nepomlouvejte – jen pozorujte. Životní úroveň zrozenců Býka začne brzy zvolna stoupat.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Trocha nostalgie neuškodí žádnému Blíženci. Byli byste rádi, kdyby tento týden nikdy neskončil. Nepřemýšlejte tolik o budoucnosti, využívejte krásu těchto dnů. Nejvíce by vám prospělo, kdybyste zapomněli na pracovní záležitosti. Omezte pití alkoholu, dejte přednost bylinkovému čaji.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Asi je dobře, že si nepřipouštíte žádný neúspěch a případnými problémy dokážete proplouvat jako štika. Po středečním telefonátu s člověkem, se kterým jste se dlouho neslyšeli, se vám vrátí víra v dobro. Už jste přestávali doufat, že se na vás usměje štěstí. Jediné, co vám škodí, je tučné jídlo a mrazivé počasí.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Většina Lvů využije každé chvilky k zábavě a k navazování nových přátelských či milostných kontaktů. Máte-li stálého partnera, tak s osobami opačného pohlaví neflirtujte. I když vás trápí drobné problémy, stále se nacházíte v dobrém rozmaru. Ve společnosti se stanete skutečnými lvy salónů.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Svěřené tajemství nesvěřujte dále – ztratili byste důvěru hodného člověka. I když je dávno po Vánocích, dostanete další, a to ryze praktický dárek. Většina zrozenců Panny ví, jak využívat svého šarmu při jednání s osobami opačného pohlaví. Zejména své nadřízené si dokážete omotat kolem prstu.

 Váhy (23. 9.-22. 10.

Věnujete se samým příjemným záležitostem, a to je moc dobře. Na každého si najdete čas a pozorně ho vyslechnete. Třeba se od svých ratolestí či vnoučátek dozvíte velice zajímavé názory. V závěru týdne jste schopni pomoci z krize blízkému člověku. Na slůvko „děkuji“ však nečekejte.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Při hrách s vlastními i nevlastními dětmi zapomeňte na rodičovskou autoritu. Takové uvolnění jste potřebovali už dávno. Starší Štíři by měli být opatrnější snad jen při jízdě na lyžích a při bruslení. Kvůli středečnímu novoluní vás mohou začít bolet klouby, zejména ty v kolenou.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Střední a starší generace Střelců žije nadále skromně, ikdyž by si mohli dovolit větší luxus. Hned od prvního dne prosazujte v práci své návrhy. Jestliže budete dost průrazní, vaše nápady neupadnou v zapomnění. Budete pak bohatí nejen vy, ale i firma. Teď jde jen o to, aby to pochopil i váš šéf.

 Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Zrovna je vhodné období pro urovnání konfliktů v zaměstnání. Obdržíte-li výhodnou nabídku na vedlejší pracovní poměr, neodmítejte. Sice neoplýváte fyzickou silou, zato však cítíte nad každým psychickou převahu. Nikdy ji však nezneužívejte. Stáváte se vyhledávanými společníky.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Snad jenom Vodnáři jsou zbytečně skromní a nechávají sebou „zametat“. V tento čas vyhledávejte přesně to, co si během roku nemůžete nebo zdráháte dopřát: Činorodí podnikatelé ať sedí doma u televize, tiché vody ať bouří v místní restauraci. Zkrátka se víc rozmazlujte.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Snad jenom zrozenci Ryb se stále něčeho obávají – a přitom naprosto zbytečně. Ještěže se nacházíte poblíž energického Býka, který vám včas dodá odvahu, ochotně pomůže a poradí. Na přelomu týdne dojde k významné události, která ovlivní váš život až do konce února. Omezte kouření!

 


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03