Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Horoskop od 1. února do 7. února
Pixabay
Volný čas / Horoskopy

Horoskop od 1. února do 7. února

datum: 1. 2. 2019 0:04 autor: -br-
Co vás čeká v tomto týdnu...

 Beran (21. 3.-20. 4.)

Nepřehánějte své pracovní nasazení, pomalejší kolegové by se mohli postavit proti vám. I když byste si to nejspíše zasloužili, ani šéfové v tomto období neocení vaši zvýšenou aktivitu a iniciativu. Pokud půjdete sportovat, na zlepšení kondice vám stačí rozumné tempo. Důkladně se protahujte.

Býk (21. 4.- 20. 5.)

Stále se ve své mysli vracíte k událostem loňského roku. Pokud se chcete situací, ve kterých jste neobstáli, do budoucna vyvarovat, nesrovnávejte se neustále s ostatními lidmi. Co nejdříve se zapojte do pracovního procesu. Hvězdné konstelace bdí nad Býky s podlomenou psychikou a posílají jim nebeskou energii.

 Blíženci (21. 5.-20. 6.)

Přestaňte se už litovat a naříkat na nešťastný osud. Vždyť jste jeho vlastními strůjci. Kvůli své nedochvilnosti jste už mnohokrát překročili meze slušného chování. Na společenském posezení mezi neznámými lidmi se příliš nezviditelňujte a jen tiše a spíše pozorně sledujte veškerý „cvrkot“.

 Rak (21. 6.-22. 7.)

Hvězdy přejí lásce, proto využívejte všech příležitostí k seznámení se zajímavým protějškem, zejména jste-li volní, nebo dosavadním vztahem zklamaní či unavení. Nový vztah vás povzbudí, byť by šlo jen o přátelství. Možná právě nezávazné randění odhalí pravou příčinu vaší věčné nespokojenosti.

 Lev (23. 7.- 22. 8.)

Snad únorové počasí zchladí vaši horkou hlavu. Nechte se přemluvit od důvěryhodných osob a dokončete svá studia. Možná, že je to vaše poslední šance, jaká už se nikdy nenaskytne. Tak seberte všechnu svou odvahu a otevřete učebnice. Máte podporu od svých blízkých, ale i od pondělního novoluní.

 Panna (23. 8.-22. 9.)

Plně se soustřeďte na práci, vyřizujte dlouho odkládané záležitosti, maily a pochůzky. Nenechte se vyrušovat poznámkami kolegů ani lákáním přátel na různé akce. S čistým stolem se vám bude lépe a razantněji startovat do nadcházejících dnů. Dbejte opatrnosti při procházkách po zledovatělém povrchu.

 Váhy (23. 9.-22. 10.)

Držte se raději v teple domova. Neplýtvejte silami při sportovních výkonech či při úklidu. Do společnosti jděte večer. Právě v tuto denní dobu je největší pravděpodobnost, že zazáříte a získáte obdiv osob opačného pohlaví. Nebraňte se menšímu milostnému dobrodružství. Buďte více spontánní.

 Štír (23. 10.-21. 11.)

Po náročném prvním měsíci v roce 2019 se stáváte sebevědomými jedinci, kteří vědí, co chtějí a jak svých cílů dosáhnout. Od svého rozhodnutí se nenecháte zviklat ani dobře míněnými radami od osob, o nichž víte, že se obávají vaší inteligence a nadprůměrných schopností. Obrňte se trpělivostí a stanete se jejich vzory.

 Střelec (22. 11.-21. 12.)

Už dnes se upřímně a právem těšíte na změny v blízké budoucnosti. Ještě si neuvědomujete, že šetříte přesně tam, kde nemáte. Oči vám otevře jedno z dětí, jehož nápady považujete za pubertální. O víkendu není vyloučena bouřlivá generační výměna názorů. Než řeknete slova kritiky, raději se zřikrát zhluboka nadechněte.

abc Kozoroh (22. 12.-19. 1.)

Máte snad dar shůry, že se nacházíte na správném místě v pravý čas. I nadále důvěřujte své vrozené intuici, která až dosud nezklamala. Je jasné, že už dále nemůžete pracovat ve státním podniku a zároveň soukromě podnikat. Přechodně se musíte uskrovnit. Na nákupy si připravte seznam a nekupujte zbytečnosti.

 Vodnář (20. 1.-18. 2.)

Nadřízení si konečně všimli vaší velké píle a pozornosti, kterou neúnavně věnujete prosperitě firmy. Snažte se je také přesvědčit, že by neměli zůstat pouze u slovních pochval, nastal čas na zvýšení vašeho platu. Pokud se vám to podaří, odměňte se pořádným dárkem. Rozmazlujte svou duši i tělesnou schránku.

 Ryby (19. 2.-20. 3.)

Potřebujete si odpočinout. Už nikdy nedopusťte, abyste „jeli“ až na doraz. Ve vyšších polohách buďte opatrní při náledí. Jediné uklouznutí by vám mohlo zkomplikovat život na hodně dlouho. Pokud se týká počínání partnera, ztrácíte trpělivost - jeho charakter totiž prochází razantní proměnou.


Další články z rubriky

Květinový horoskop

Květinový horoskop

Autor: -br-, Datum: 12. 4. 2019 15:04
Partnerský horoskop k MDŽ

Partnerský horoskop k MDŽ

Autor: -br-, Datum: 8. 3. 2019 0:01
Valentýnský horoskop

Valentýnský horoskop

Autor: -br-, Datum: 14. 2. 2019 0:05
Horoskop od 8. února do 14. února

Horoskop od 8. února do 14. února

Autor: -br-, Datum: 8. 2. 2019 0:03
Tip šéfredaktorky

Monacká kněžna Grace (†52): Žila opravdu „jako v pohádce“?

11. 6. 2019 0:04 autor Luboš Y. Koláček