Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
5 tipů, jak strávit dovolenou ve Východním Tyrolsku
www.sporthotel-sillian.at
Volný čas / Cestování

5 tipů, jak strávit dovolenou ve Východním Tyrolsku

datum: 3. 2. 2019 11:00 autor: -vls-
Jeden z alpských regionů, který byl dlouho považován za „Popelku Tyrolska“, stojí určitě za návštěvu. Už proto, že není přeplněn turisty. Němci jej nemají za bukem, a dávají proto přednost bližším zimním střediskům kolem Salzburgu, Innsbrucku nebo jezdí do Vorarlbergu, a Holanďané či Skandinávci tam nemají při ruce letiště. Navíc tato jižní strana alpského hřebene slibuje nejvíc slunečních dnů v Rakousku.

2/5

Gradonna Mountain Resort: Nejlepší je bydlet přímo na sjezdovce
Moderní resort v nadmořské výšce 1300 metrů v bezprostřední blízkosti střediska Kals, s architekturou oceněnou v roce 2014, je situován tak, aby se lyžaři dostali od vchodu přímo k lanovce a ze sjezdovek zpět co nejsnazším způsobem.

Zajímavou stavbu hotelu, které vévodí černá věž a dřevěné obložení, nemůžete přehlédnout stejně jako ve stejném stylu pojaté horské chalety, které jsou v Gradonna Mountain Resortu rozesety po stráni i v lese kolem hotelu. Interiéry vás překvapí moderním designem a elegantním zpracováním dřeva.

Hosté se mohou ubytovat ve čtyhvězdičkovém hotelu superior s velkoryse pojatým wellness areálem na ploše 3000 metrů čtverečních nebo v jedné ze 42 exkluzivních horských chat se soukromými lázněmi. Architektura resortu je přizpůsobena místní tradici a splňuje ty nejvyšší nároky. K vybavení interiéru byly použity ty nejkvalitnější přírodní materiály, ložnice jsou vyrobeny z limbového dřeva, které tak skvěle podporuje zdravý spánek.

Gradonna Mountain Resort je zárukou prvotřídní dovolené s bezplatným lyžařským terénem pro začátečníky stejně jako přímým napojením na lyžařský areál se 42 kilometry sjezdovek. Jedinečné prostředí pro pohodu a odpočinek jistí i zóna bez aut, každá chata má garážové stání v podzemní garáži. Hosté si mohou vybrat mezi pobytem v hotelu s polopenzí nebo v chatách, které jsou vybaveny kuchyní a kde si mohou sami připravovat stravu. K dispozici je obchod s čerstvými potravinami a specialitami od místních sedláků.

Gradonna Mountain Restaurant nabízí jak pětichodové menu, tak sedlácký bufet s místními specialitami. Nejmenší labužníci mají vlastní dětskou restauraci. Hosté, kteří jsou ubytováni v chatách, mohou samozřejmě využívat obou restaurací.

Dětský klub je rovněž k dispozici – pro děti od tří let. Profesionální dohled dvanáct hodin denně.

www.gradonna.at

Další články z rubriky

5 míst, která musíte navštívit na Tenerife

5 míst, která musíte navštívit na Tenerife

Autor: -vls-, Datum: 19. 8. 2019 15:00 Autor: -vls-, Datum: 19. 8. 2019 15:00
Mamutí dráha: Nejdelší bobová dráha v Česku otevřena!

Mamutí dráha: Nejdelší bobová dráha v Česku otevřena!

Autor: -red-, Datum: 9. 8. 2019 15:00 Autor: -red-, Datum: 9. 8. 2019 15:00
Léto v Českém Krumlově

Léto v Českém Krumlově

Autor: -vls-, Datum: 29. 7. 2019 15:00 Autor: -vls-, Datum: 29. 7. 2019 15:00
Gran Canaria: Nejoblíbenější z „Kanárů“

Gran Canaria: Nejoblíbenější z „Kanárů“

Autor: Jitka Vlasáková, Datum: 22. 7. 2019 10:19 Autor: Jitka Vlasáková, Datum: 22. 7. 2019 10:19
Tip šéfredaktorky

Máme první narozeniny! Dárek dostanete vy!

16. 8. 2019 10:00 autor Markéta Vavřinová