Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Nová SOUTĚŽ o romantický příběh Pod rozpáleným sluncem
archiv redakce
O čem se mluví

Nová SOUTĚŽ o romantický příběh Pod rozpáleným sluncem

datum: 13. 11. 2019 10:00 autor: -red-
Pro naše čtenářky, které mají rády příběhy ze života, nebo pro ty, které si oblíbily knihu Bílá Masajka, je tu soutěž o romantickou knihu Pod rozpáleným sluncem.

Ponořte se do silného příběhu z exotické Keni. Kniha sleduje spletité, vzájemně se protínající osudy tří žen. Leona, osamělá americká antropoložka, žije na africkém venkově poblíž Naroku. Poté, co neplánovaně otěhotní, porodí v odlehlé masajské vesnici holčičku, ke které necítí žádnou vazbu. Obrací se o pomoc na svou přítelkyni Simi, která je neplodná, což je pro ni ve společnosti, kde jsou ženy hodnoceny jen podle reprodukční role, velmi složité. Ráda proto adoptuje Leoninu dceru Adiu a mateřstvím získá identitu a prestiž.

Těhotná Jane následuje svého muže diplomata z Keni do Libérie, kde prožívá trauma z násilného převratu a bojí se o zdraví svého nenarozeného dítěte. Narodí se jí zdravá holčička Grace, která se během dospívání setká a spřátelí s Adiou. Dívky se vydají hledat Adiina otce…
 
V tomto jímavém příběhu plném nečekaných zápletek hlavní hrdinky přehodnocují, kým jsou, a čelí nepředvídatelným tragédiím, výzvám, prohrám i výhrám. Román Pod rozpáleným sluncem je dojemným vyprávěním o hledání i překvapivém nacházení základních mezilidských vztahů a domova. Kniha nejen pro čtenářky Bílé Masajky či Létala jsem za sluncem.

Knihu Adrienne Bensonové, americké autorky, která v subsaharské Africe vyrůstala, Pod rozpáleným sluncem vydala Metafora. Vyhrajte ji v naší soutěži!


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Mezinárodní den prádla

Mezinárodní den prádla

Autor: Lýdie Malchárková, Datum: 3. 4. 2020 10:00
František Křižík (†93): Slovutnému vynálezci zemřela většina dětí

František Křižík (†93): Slovutnému vynálezci zemřela většina dětí

Autor: Luboš Y. Koláček, Datum: 31. 3. 2020 0:05
7 tipů, jak efektivně pracovat při home office

7 tipů, jak efektivně pracovat při home office

Autor: -mav-, Datum: 23. 3. 2020 10:00
Tip šéfredaktorky

Velikonoční slané muffiny

27. 3. 2020 10:00 autor -ket-