Magazín pro ženy, které už vědí, o čem je život
Vyberte si dovolenou podle svých představ!
HoppyGo
Inspirace / Užitečné aplikace a technika

Vyberte si dovolenou podle svých představ!

datum: 23. 6. 2020 10:00 autor: -vls-
Startuje nový on-line cestovatelský bedekr.

Česká platforma pro sdílení aut HoppyGo spouští na začátku letní sezóny novou microsite pro podporu lokálního cestovního ruchu. Na stránkách dovolenadoma.hoppygo.com uživatelé najdou doporučení na nejzajímavější destinace a zážitky spojené s cestováním v České republice. Výběr doporučení je sestaven ve spolupráci s cestovatelským portálem Travelking.cz, HoppyGo v rámci hlavní turistické sezony a podpory cestovního ruchu spolupracuje i s Asociací hotelů a restaurací.

Pro zájemce jsou tu připraveny desítky balíčků s více jak 400 tipy na nejzajímavější a nejatraktivnější místa, ubytování, restaurace a kavárny. Prostřednictvím jednoduchého mechanismu je možné filtrovat nabídku dle vlastních požadavků a nalézt tak ideální inspiraci pro letní dovolenou. Kromě destinace a typu výletu portál zobrazí i výběr těch nejlepších restaurací v dané destinaci a následně doporučí vhodný vůz. Portál mohou využít jak rodiny s dětmi, tak i páry, jednotlivci nebo třeba menší skupiny dobrodruhů.

Na výběru doporučení se podílela společnost Travelking, která má v oblasti cestování bohaté zkušenosti, a poskytla tak ověřené tipy na hotely, které mohou uživatelé HoppyGo ve výběru najít. Cílem není jen doporučení a inspirace pro uživatele na zajímavé destinace, ale zároveň i podpora českého cestovního ruchu a lokální ekonomiky.


Zaujal vás tento článek? Pokud chcete mít jistotu, že vám žádný další neunikne, sledujte nás na Facebooku!

Další články z rubriky

Tip šéfredaktorky

Pozor! Je tu velká letní SOUTĚŽ o 3 x stříbrné náušnice

9. 7. 2020 8:00 autor -red-